1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 24. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel ezel eysan
  Cengiz’le Ali kumarhanede durum değerlendirmesi yaparken Azad gelir. Azad, Cengiz’den ona yardım etmesini ister ve karşılığında nereye giderse ona haber vereceğini söyler.

  Ezel nihayet finale yaklaştıklarını düşündüğü için mutludur. Ramiz Dayı ile görüşür. Dayı dikkat etmesini ve her şeye hazırlıklı olmasını öğütler.

  [​IMG]

  Ezel de kumarhaneye gelir. Cengiz’e, Eyşan’la arasını düzeltmek istiyorsa uzaklara tatile gitmesi gerektiğini söyler. Önce çekimser kalır Cengiz ama ardından Ezel’in söyledikleri onu kısa sürede ikna eder. Cengiz çıktıktan sonra Ali bunun bir oyun olduğunu anlar ve şaşırır.

  Cengiz, Eyşan’ı ikna etmeye çalışır. Ona son bir şans vermesini ve her şeyi yola sokacağını söyler. Eyşan da kabul eder.

  Azad, Cengiz’e pasaportunu ile birkaç eşyasını onun evinden almasını söyler. Bunun çok tehlikeli olacağını söyleyen Cengiz’i Azad ikna eder. Cengiz eşyaları aldığı sırada bir adam kapıyı zorlar ancak Cengiz kaçmayı başarır ve Azad’a eşyalarını teslim eder.

  Ezel, Bahar’a ilk buluştukları yerde bir sürpriz hazırlar. Müzisyenleri görün Bahar çok sevinir.

  Ramiz Dayı, Kadırgalı öldürmek için Ali’yi görevlendirir. Önce karşı çıkan Ali, bunun anlamsız olduğunu anlayınca vazgeçer ve teklifi kabul eder. Ali eve gizlice girer ve Kadırgalı’yı öldürür. Çıkışta adamlar peşine takılır ve kendini bir ahıra atar. Tam öleceğini düşündüğü yerde Tevfik gelir ve onu kurtarır.

  Ailesiyle tatil yapacağı için çok mutlu olan Cengiz, kapıda polisleri görünce çok şaşırır. Polisler Kadırgalı’yı öldürmekten onu tutuklar. Eyşan çok üzülür. Ezel ise olayları uzaktan izler ve Eyşan’a her şeyin düzeleceğini, oyunu bozacak bir şey yapmamasını söyler.

  Cengiz’in ifadesini alan polis söylediklerine inanmaz ve onu döver. Bütün deliller Cengiz’in üzerinedir.

  Ezel, Ali ve Eyşan, Cengiz’i ziyarete gelir. Cengiz yardım için onlara yalvarır ama Ezel önemsemez ve Eyşan’ı da bu yönde telkin eder.

  Kötü bir insan olmaktan çok mutsuz olan Ezel, bir kuyumcuya girer ve içeriyi talan eder. Polisler Ezel’i de Cengiz’in olduğu tutukevine götürür. Ezel nihayet Cengiz’in neler çektiğini yakından görebilecektir. Aynı hücrede kalırlar. Ezel’in onun için yaptıklarından çok duygulanan Cengiz, geçmişe gider ve Ömer’le olan dostluğunu hatırlar.

   
Ezel 24. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş