1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 26. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel eyşana ömer olduğunu söylüyor
  Ezel’in artık başka çaresi kalmamıştır. Bahar’a gerçek kimliğini açıklar. Ömer olduğunu söyler ve elini uzatır. Bahar’ın daha bilmesi gereken çok şey vardır.

  < Konu Resmi..>


  Cengiz hapishanede gizemli bir kişi tarafından sorgulanır. Sorular genellikle Ramiz Dayı ile ilgilidir. Cengiz kim olduğunu bilmediği bu adamla işbirliğine yanaşmaz. Bu sırada hapiste Cengiz’le ilgili bazı planlar yapılmaktadır. Cezaevi Müdürü, Cengiz’le poker oynadıktan sonra ona bir iskambil destesi verir. Desteden Tefo ile Ezel’in birlikte göründüğü fotoğraflar çıkar. Bir de not: Biz sana yardım ettik. Şimdi sıra sende.

  Eyşan’ın Ezel’le ilgili bazı şüpheleri vardır. Bunları Ali’ye de açar. Bu sırada Ezel, Bahar’a hikayesini anlatmak için onu büyüdüğü mahalleye götürür. Annesiyle de tanıştırır. Bahar, önce onun Ömer olduğuna inanmaz. Ömer olduğuna inansa suçsuzluğuna inkaz olmaz. Bunun üzerine Ömer her şeyi açık açık anlatır. Hatta videoyu izletir. Bahar cinayeti Ali ve Cengiz’in işlediğini görmüştür. Anlattıklarından sonra ikna olmuştur. Ama ablasına söyleyip söylemeyeceği belli değildir. Ezel tek bir şey söyler: “Anlatırsan yaptıklarıyla kalırlar.” Artık Bahar için taraf seçme zamanıdır.


  Bahar eve gider gitmez ablasına cinayetle ilgili doğruyu söylemesini ister. Eyşan ona cinayeti Ömer’in işlemediğini itiraf eder. Bunun üzerine Bahar çıldırır. Ama Eyşan, plana onun tedavisi için dahil olduğunu söyleyince, öylece kalakalır Bahar. İkna olmuştur, ablasına sarılır.
  Cengiz, Ali’yi arayıp tehdit eder. Bunun üzerine Ali onu ziyarete gider. Karşılıklı restleşmelerle dolu bir görüşme yaparlar. Cengiz, Eyşan’ı olduğu gibi Ali’yi de Ezel konusunda uyarır. Son olarak Cezaevi Müdürü’nün verdiği Ezel-Tefo fotoğraflarını gösterir. Ali’nin iyice kafası karışmıştır.

  Bu arada Ramiz Dayı da Ezel ile görüşmeye gelmiştir. Bahar’ın Eyşan’a gerçeği söyleyip söylememe ihtimali üzerine konuşur. Ramiz Dayı açık konuşur. Bahar’ın konuşması halinde başının yanacağını, intikam işini bitirmek için acele etmesi gerektiğini söyler. Bu kez durum ciddidir.

  Bahar, Ali’yle görüşmeye gider ve ondan kendisine Ömer’i anlatmasını ister. Ali pişmanlığını dile getirir. Kafasından hiç çıkmadığını, hâlâ onunla konuştuğunu söyler. “Ömer benim hayattaki tek arkadaşımdı” der Bahar’a.

  Cengiz’le görüştükten sonra kafası karışan Ali, Tefo’yu yanına çağırır. Onu Ali’nin evinde kalabalık bir kadro karşılar. Bahar’a her şeyi Ezel’in anlattığını düşünmektedir. Tefo’ya bugün birlikte Ezel’i öldüreceklerini söyler.

  Bahar, Ezel’e onunla konuşmak istediğini söyler. Ezel’e ona randevu yeri olarak köprü altını verir. Ancak aynı anda Ali de Bahar’ı izletmektedir.

  Cengiz daha önce konuşmayı reddettiği yabancıya bu kez cinayeti asıl Ali’nin işlediğini söyler. Ramiz Karaeski’yi nereden tandığını söyleyince orada durur. Kendisini dışarıya çıkarmaları şartıyla konuşacağını söyler.

  Bahar ile Ezel’ign buluşacağı yere Ali, Tefo ve adamları daha önceden gider. Hatta Ali’nin Bahar’ı izlettiği adam, Bahar’ın arabasının lastiğini patlatır.

  Ezel buluşma yerinde Ali ile karşı karşıya kalır. Tefo da yanlarında durur. Ali silahı doğrultup ondan gerçeği ister. Neyi sakladığını öğrenmek ister. Ezel ona “dikkatli bak” der. Ali ondan son sözünü söylemesini ister. Ezel, Bahar’ın tedavisine devam etmesini istediğini iletmesini ister. Ne var ki, Ali tetiği çekemez. Silahı Tefo’ya verir ve bu işi onun yapmasını ister. Şimdi Tefo için kimin tarafında olduğunu gösterme vaktidir.   
Ezel 26. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş