1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.852
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 26. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel eyşana ömer olduğunu söylüyor
  Ezel’in artık başka çaresi kalmamıştır. Bahar’a gerçek kimliğini açıklar. Ömer olduğunu söyler ve elini uzatır. Bahar’ın daha bilmesi gereken çok şey vardır.
  [​IMG]

  Cengiz hapishanede gizemli bir kişi tarafından sorgulanır. Sorular genellikle Ramiz Dayı ile ilgilidir. Cengiz kim olduğunu bilmediği bu adamla işbirliğine yanaşmaz. Bu sırada hapiste Cengiz’le ilgili bazı planlar yapılmaktadır. Cezaevi Müdürü, Cengiz’le poker oynadıktan sonra ona bir iskambil destesi verir. Desteden Tefo ile Ezel’in birlikte göründüğü fotoğraflar çıkar. Bir de not: Biz sana yardım ettik. Şimdi sıra sende.

  Eyşan’ın Ezel’le ilgili bazı şüpheleri vardır. Bunları Ali’ye de açar. Bu sırada Ezel, Bahar’a hikayesini anlatmak için onu büyüdüğü mahalleye götürür. Annesiyle de tanıştırır. Bahar, önce onun Ömer olduğuna inanmaz. Ömer olduğuna inansa suçsuzluğuna inkaz olmaz. Bunun üzerine Ömer her şeyi açık açık anlatır. Hatta videoyu izletir. Bahar cinayeti Ali ve Cengiz’in işlediğini görmüştür. Anlattıklarından sonra ikna olmuştur. Ama ablasına söyleyip söylemeyeceği belli değildir. Ezel tek bir şey söyler: “Anlatırsan yaptıklarıyla kalırlar.” Artık Bahar için taraf seçme zamanıdır.

  Bahar eve gider gitmez ablasına cinayetle ilgili doğruyu söylemesini ister. Eyşan ona cinayeti Ömer’in işlemediğini itiraf eder. Bunun üzerine Bahar çıldırır. Ama Eyşan, plana onun tedavisi için dahil olduğunu söyleyince, öylece kalakalır Bahar. İkna olmuştur, ablasına sarılır.

  Cengiz, Ali’yi arayıp tehdit eder. Bunun üzerine Ali onu ziyarete gider. Karşılıklı restleşmelerle dolu bir görüşme yaparlar. Cengiz, Eyşan’ı olduğu gibi Ali’yi de Ezel konusunda uyarır. Son olarak Cezaevi Müdürü’nün verdiği Ezel-Tefo fotoğraflarını gösterir. Ali’nin iyice kafası karışmıştır.

  Bu arada Ramiz Dayı da Ezel ile görüşmeye gelmiştir. Bahar’ın Eyşan’a gerçeği söyleyip söylememe ihtimali üzerine konuşur. Ramiz Dayı açık konuşur. Bahar’ın konuşması halinde başının yanacağını, intikam işini bitirmek için acele etmesi gerektiğini söyler. Bu kez durum ciddidir.

  Bahar, Ali’yle görüşmeye gider ve ondan kendisine Ömer’i anlatmasını ister. Ali pişmanlığını dile getirir. Kafasından hiç çıkmadığını, hâlâ onunla konuştuğunu söyler. “Ömer benim hayattaki tek arkadaşımdı” der Bahar’a.

  Cengiz’le görüştükten sonra kafası karışan Ali, Tefo’yu yanına çağırır. Onu Ali’nin evinde kalabalık bir kadro karşılar. Bahar’a her şeyi Ezel’in anlattığını düşünmektedir. Tefo’ya bugün birlikte Ezel’i öldüreceklerini söyler.

  Bahar, Ezel’e onunla konuşmak istediğini söyler. Ezel’e ona randevu yeri olarak köprü altını verir. Ancak aynı anda Ali de Bahar’ı izletmektedir.

  Cengiz daha önce konuşmayı reddettiği yabancıya bu kez cinayeti asıl Ali’nin işlediğini söyler. Ramiz Karaeski’yi nereden tandığını söyleyince orada durur. Kendisini dışarıya çıkarmaları şartıyla konuşacağını söyler.

  Bahar ile Ezel’ign buluşacağı yere Ali, Tefo ve adamları daha önceden gider. Hatta Ali’nin Bahar’ı izlettiği adam, Bahar’ın arabasının lastiğini patlatır.

  Ezel buluşma yerinde Ali ile karşı karşıya kalır. Tefo da yanlarında durur. Ali silahı doğrultup ondan gerçeği ister. Neyi sakladığını öğrenmek ister. Ezel ona “dikkatli bak” der. Ali ondan son sözünü söylemesini ister. Ezel, Bahar’ın tedavisine devam etmesini istediğini iletmesini ister. Ne var ki, Ali tetiği çekemez. Silahı Tefo’ya verir ve bu işi onun yapmasını ister. Şimdi Tefo için kimin tarafında olduğunu gösterme vaktidir.


   
Ezel 26. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş