1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 27. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  bahar ezel
  Ali silahı Tefo’nun eline vermiş ve ondan Ezel’i vurmasını istemektedir. Tefo için kimin tarafında olduğunu kanıtlama zamanıdır. Ancak Tevfik bunu yapmayacaktır. Ezel’in “vakit geldi Tevfik” ikazıyla Tevfik, cebindeki çakıyla Ali’yi rehin alır. Ali onun elinden kurtulmasını bilir. Tevfik’in elindeki silah boş çıkınca Ali’nin asıl oyunu Tevfik’e oynadığı ortaya çıkar.

  < Konu Resmi..>
  < Konu Resmi..>


  Ali, Tevfik’i alarak oradan ayrılır. Ondan Ezel’le bağlantısını öğrenmeyi amaçlamaktadır. Bunun için işkence yapacağı bellidir. Ezel’e de bir gün süre verir.

  Cengiz’in kaldığı cezaevinde de bir oyun dönmektedir. Gardiyanlar Cengiz’I bir köşede sıkıştırıp koluna çakıyla 12 yazısını kazırlar.


  Bahar, Ezel’e ablasının masum olduğu ortaya çıkarsa ne yapacağını sorar? Ezel cevabı nettir; ona sarılacağını söyler. Üstelik Ezel gibi değil Ömer gibi sarılacağını. Bahar, cevabını almıştır.
  Ezel ve Dayı, Tevfik’i nasıl kurtaracakları üzerine konuşurlar. Dayı’nın Tevfik’le ilgili kuşkuları vardır. Ancak Ezel, Tevfik’i kurtarma konusunda kararlıdır. Bunun üzerine Dayı, Ezel’e kendisinden haber beklemesini ister. Bu arada Tevfik konusunda en endişeli kişinin Şebnem olması dikkatlerden kaçmaz.

  Ali, Tevfik’e işkenceye başlamıştır. Ali’nin Tevfik konusunda hâlâ kafası karışıktır. Konuşturmak için işkence eder, ama işkence ederken kendisi de acı çeker. Dayı ile görüşerek ona da rest çeker. Tevfik’i geri vermeyeceğini, bir anlaşma yapmayacağını açıkça söyler. Bu bir savaş ilanıdır; ölümüne. Dayı bunun üzerine Ezel’i arayıp harekete geçmek için yarın sabaha kadar beklemeleri gerektiğini söyler.

  Ezel ile Eyşan buluşup son durumlar üzerine konuşurlar. Ezel’in amacı Eyşan’ın güvenini yeniden kazanıp oyuna devam etmektir. Eyşan’ın ona gerçekten aşık olması işini kolaylaştırır. Bu buluşma öpüşmeyle nihayetlenir.

  Cezaevinde Cengiz’in de içinde olduğu oyun devam etmektedir. Bir iş için adam seçilirken 12. adam lazım mesajıyla kendisinin çağrıldığını anlar.

  Bahar, Ezel’in annesiyle konuşur. Meliha Hanım, Bahar’ı kendilerinden bildiklerini söyler. Ezel’in ondan ne kadar iyi bahsettiğini anlatır. Hiç kimseye, hiçbir şey anlatmamasını ister. Eyşan’ın Ömer’e göre olmadığını tekrarlar.

  Ezel ve Dayı, Tefo’yu kurtarmak için depoya giderler. Ezel, Dayı’nın birkaç adamıyla birlikte içeriye girer. İçeride sandalyeye bağlanmış ve yüzüne poşet geçirilmiş bir adam vardır. Ezel, onu Tefo zannederek yürür. Bu sırada içeriye bir bomba tertibatı yerleştirildiğini fark eder. Son anda adamlarıyla arka kapıdan çıkar. Ali uzaktan kumandayla bombayı patlatır. Tefo zannettikleri adam ölmüştür. Ölen adam Tefo değil Dayı’nın Ali’nin ekibine sızdırdığı adamlardan biridir.

  Ali, başka bir yerde bir otel odasında beklemektedir. Tefo da yanındadır. Ezel ile telefonda konuşur. Tefo’nun vebalinin onun boynuna olacağını söyler.

  Eyşan, Bahar’a Ömer’den bahseder. Onu hâlâ nasıl sevdiğini anlatır? Bunun üzerine Bahar, Ezel’le nasıl olduğunu sorar. Bunun üzerine Eyşan samimi konuşur. Bahar’a rağmen Ezel’den vazgeçmeyeceğini açık açık söyler.

  Şebnem, Ali’yi telefonla arar. Ondan Tefo’yu ister. Tefo, en çok onu özleyeceğini söylerken, nerede oldukları hakkında şifreli bir mesaj da verir. Kamil mesajı çözer. Ezel ile birlikte oraya giderler.

  Bu sırada Cengiz, kusursuz bir planla bir işçinin yerine geçerek cezaevinden kaçar. Kim tarafından ne amaçla kaçırıldığı hâlâ meçhuldür. Cezaevinde karşılaştığı gizemli kişilik yine karşısına çıkar, bilgi ister. Cengiz ona Ramiz’le ilgili bildiklerini anlatır. Ömer’in intikamının peşinde olduğunu söyler. Ama gizemli adamı en çok ilgilendiren şey, Azad’ın ölmediğini söylemesidir.

  Ezel, Ali’nin karşısına tek başına çıkar. Tefo’yu ister, kendini verir. Ali’ye bir sürprizi vardır. Ona Ömer ile arasında geçen bir diyaloğu hatırlatır. Ali yine allak bullak olur.   
Ezel 27. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş