1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır.
  [​IMG]

  Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona yenilmediğini söyler. Ezel Cengiz’in Eyşan’a gideceğini öngörüp hemen harekete geçer. Eyşan’ı arayıp dikkatli olmasını söylediği an Cengiz Eyşan’ın odasına girer. Onu öldüreceğini söyler. Ezel polislerle gelip onu yakalatır.

  Ramiz Dayı, Ali’yi vuramadığı için Tefo’yu kovar. Parasını verip ‘yarın buradan gitmiş ol’ der.

  Cengiz tamirci kılığında kumarhaneye gider. Kasayı açmak ister ancak şifresi değişmiştir. O sırada Ali gelir. Ona nasihatte bulunur ve yardım eder. Ama bu yardımın amacı farklıdır.

  Ezel, Tefo’ya Eren’i onun vurup vurmadığını sorar, Ali’nin dediklerinin doğru olup olmadığını ilk ağızdan duymak ister. Ve doğrudur. Ezel ona çok kızgındır. O da Ramiz Dayı gibi yanından gitmesini ister.

  Cengiz, Can’ı görebilmek için okuluna gider. Sınıf arkadaşlarını bulur ve Can’a yazdığı notu iletmelerini ister. Can çok sevinçlidir, notu okur okumaz bahçeye çıkıp babasına bakar. Tam kavuşacaklarken Ezel aralarına girip buna engel olmak ister. Ancak vicdanı el vermez, son kez de olsa sarılıp hasret gidermelerine müsaade eder.

  Serdar evde olup bitenleri Cengiz’e rapor eder.
  Cengiz ona bir adres verir ve oraya gelmesini söyler. Tefo, Ali’nin yanına gider. Ezel’in ve Ramiz Dayı’nın onu kovduklarını söyler ve Ali’ye olan sevgisini, bağını dile getirir. Hakkını helal etmesini isteyip üzüntüyle çıkar gider.

  Şebnem Tefo’nun gidişine çok üzülür. Ona kal diyemez ama gitmeden son geceyi birlikte geçirmek için kapısına gelir.

  Cengiz, gidebileceği bir yer olmadığından geceyi bir kayıkta geçirir. Ertesi gün Tefo, Şebnem’i uyandırmadan öper ve ‘hoşça kal’ deyip gider.Can, babasının okula geldiğini görüp ona gitmek ister. Kapıda bekleyen Kamil Can’ın koştuğunu görüp Ezel’e haber verir. Ancak Cengiz yine kaçmıştır.

  Serdar, Bahar’ın rahatsızlandığı bahanesiyle Ezel’in evden gitmesini sağlar. Yalnız kalan Eyşan, evdeki tüm kapı ve pencereleri kapatırken Cengiz aniden mutfakta belirir. Cengiz’in elinde bıçak vardır. Serdar’ı iter ve Eyşan’ın üzerine yürür. Ezel gelip Eyşan’ı kurtarır.

  Eyşan Cengiz’i eve aldığı için babasını affetmez ve evden yollar.

  Ezel ve Eyşan yalnız kalırlar, Eyşan kendini Ezel’e teslim eder. Geçmişi unutup maskelerden kurtulmak ister Eyşan, ‘birbirimize güvenelim’ der.

  Cengiz'in sığınacağı tek yer Ezel'in ailesinin yanıdır artık. Mümtaz Amca'ya gider ve ondan bir geceliğine kendisine saklamasını ister.

  Ezel, ertesi sabah Eyşan uyanmadan Ramiz Dayı’nın yanına gitmişir bile. Serdar’ın oyununu başından beri bildiğini ama Eyşan’ı kazanmak için o gün evden çıkıp Bahar’a gidiyormuş gibi yaptığını anlatır. Böylece Serdar kızlarından, Cengiz çevresindeki herkesten uzaklaşmış, Eyşan da Ezel’e tamamen teslim olmuştur. Tüm planlar tıkır tıkır işlemektedir.

  Eyşan uyandığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Kapı çalar ve bankadan gelenler kredi yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle evine el koyduklarına dair bir belge imzalamasını isterler. Yoksa artık ezel oyunun sonuna mı gelmiştir?

   
Ezel 29. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş