1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 31. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ali’nin ölmediğini anlayan Ezel onu hızla hastaneye kaldırır. Kamil öldüğü için büyük üzüntü içindedir. Dayı ile görüşüp düşmanlarının kim olduğunu sorar. Ramiz Dayı, Ezel’i de oyunun içine çektikleri için rahatsızdır.
  < Konu Resmi..>


  Mümtaz Bey, Ömer’in suçlu olmadığını öğrenir. Oğluna inanmadığı için kendini suçlamak ister. Elindeki silahla intihar etmek üzereyken Meliha Hanım ve Mert onu engeller. Ezel, bu zor günün sonunda annesinin yanına gider. Orada da sular durulmuş, Mümtaz Bey sakinleşmiştir. Ezel geceyi orada geçirecektir.

  Ali’nin durumu ağırdır. Başka bir hastaneye nakledilmesi gereklidir. Artık yaşamak da istememektedir. Ezel bunun o kadar kolay olmayacağını söyler.

  Ramiz Dayı sonunda karşılarındaki adamın kim olduğunu Ezel’e söyler. Adı Kenan Birkan’dır. Ramiz Dayı artık oyuna ayak uydurduklarını söyler. Kenan Birkan’dan davet beklemektedirler.

  Ezel, Ali’yi yaşamaya ikna edecek kişinin kim olduğunu iyi biliyordur. Bahar’ı onun yanına gönderir. Ali ile Bahar arasında dramatik bir konuşma geçer. Ali, Bahar’dan Ömer ile birlikte olmasını ister. Bahar, ona Ömer’in kendisini değil Eyşan’ı sevdiğini söyler. Bahar ona bir anlaşma teklif eder; eğer o yaşarsa, kendisi de yaşamak için mücadele edecektir. Bunun üzerine ameliyat başlar.

  Eyşan çaresiz durumdadır. Kredi kartları kapatıldığı için otellere bile alınmaz. Onun bu çaresiz durumunu iyi bilen Ezel, onları kendi evine davet eder. Can için bile bir oda hazırlayacaktır. Eyşan her ne kadar “ben seni hak etmiyorum” dese de Ezel’in yanına yerleşir. Ezel, Eyşan’a bir sürpriz hazırlayarak evlenme bile teklif eder. Eyşan’ın evli olması önemli değildir. Eyşan da razıdır. O bu oyuna çoktan kapılıp gitmiştir.

  Eyşan tüm bunların oyun olduğunu çok geçmeden anlayacaktır. Çünkü tam kendini en mutlu hissettiği anda Ezel oyunu açıklar. Ramiz Dayı ve Mert ortaya çıkarlar. Yaptıklarını bir bir yüzüne vururlar. Eyşan mahvolmuştur. Eyşan çaresizce yalvarsa da Ezel onu evinden kovar. Dışarı doğru savurup, kapıyı yüzüne kapatır. Henüz Ömer olduğunu açıklamamıştır ama bu kadarı da onu psikolojik olarak çok yormuştur.

  Ramiz Dayı’nın beklediği davet gelir. Ezel ile birlikte gideceklerdir. Anlaşılan Ramiz Dayı yeni bir oyuna başlamıştır. Bu oyuna Ali ve Tevfik de kendi istekleriyle dahil olmuştur. Ancak Ezel onlara istediklerini vermekten yanadır. Bir kavşakta buluşurlar. Silahlar çekilir. Ama Ezel, Gizemli Katil’den kendisini Kenan Birkan’a götürmesini ister.

  Eyşan, oğluna bir mektup yazar. Gitmeden önce bu mektubu Can’a vermek üzere Meliha Hanım’a bırakmak ister. Can da oradadır. Meliha Hanım her şeye rağmen oğluyla vedalaşması için Eyşan’ı içeriye alır.

  Ezel götürüldüğü yerde Kenan Birkan’ı görmeyi beklerken karşısında Cengiz’i bulur. Cengiz ona bundan öyle sevdiği herkesin kaderinin kendisinin elinde olduğunu söyler. Açıkça savaş ilan edip sevdiklerini öldürmekle tehdit etmiştir.

  Meliha Hanım mektubu aynı gece Ezel’e teslim eder. Ezel, bahçede bir köşeye çekilip mektubu okumaya başlar. O bu mektubu okurken Eyşan, Ömer’in mezarına doğru ilerlemektedir. Bir avuç ilacı ağzına atar, belli ki intihar edecektir. Ezel bu mektuptan bilmediği bir şeyi öğrenir; Can kendi oğludur; dona kalır. Bu sırada Eyşan da Ömer’in mezarı sandığı mezarın başında yuttuğu hapların etkisiyle bayılmak üzeredir.   
Ezel 31. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş