1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 32. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ali ezelin ömer olduğunu öğreniyor ezelin ömer olduğunu eyşana söylemesi
  Ezel, mektuptan Can’ın kendi oğlu olduğunu öğrenir. Eyşan, Ömer’in mezarının başında, yuttuğu ilaçların etkisiyle baygın haldedir. Ezel hemen onu bulmaya gider.

  Ezel önce Bahar’ı sonra Ali’yi arar, Ramiz Dayı’yı da arar ve Eyşan’ı sorar.

  Ramiz, kızına Kenan’dan bahseder.


  Eyşan, baygın yatarken Ömer’in kardeşi gelir, Eyşan’ı bulur.

  < Konu Resmi..>
  Sabah olmuştur, Ezel hala Eyşan’ı bulamamıştır. Eve geldiğinde öğrenir ki Mert Eyşan’ı eve getirmiştir. Eyşan bitap haldedir ama uyanmıştır. Ezel, Eyşan’la konuşmak ister ama Eyşan çok hırçındır, üzgün ve yorgundur.

  Cengiz, Ezel’i arar ve buluşma planı yaparlar.

  O sırada Ali ve Tefo gelir yanlarına. Ve onun sayesinde aradığı bilgiyi alır.

  Eyşan, Bahar’ı yanına çağırır çok çaresiz ve hırpalanmıştır. Bahar onun haline öyle üzülür ki gerçeği söylemek üzereyken Meliha Hanım buna engel olur.

  Cengiz ve Ezel buluşmuştur, tavla oynarlarken Ömer’in Cengiz’e söylediklerini iletir, kendi çocuğu olmadığını bildiğini belirtir.

  Bu arada Cengiz Ezel’in kim olduğunu öğrenmek için Mert’e tuzak kurmuştur ve Ezel Mert’i kurtarmak için bildiklerini anlatacağına söz verir.

  Ramiz ve Ezel buluşurlar. Ali ve Tefo da onların yanındadır. Tefo’ya yeni bir görev verilmiştir; Kamil’in katilini öldürecektir.

  Bahar, Ezel’e gider ve Eyşan’ın intiharından onu sorumlu tuttuğu için çok kızar. Ama Ezel, bugüne dek yaşadıklarından dolayı bütün umudunu, inancını kaybetmiştir. Her şeyin düzeleceğine dair Bahar’ın umutları vardır, Ezel’e destek olmak ister.

  Bahar tedavi olup iyileşmeye kararlıdır. Ali onun yanında gider hastaneye.

  Doktor Ali’ye, Bahar’ın şansının olmadığını ama mucizelerin olabileceğini söyler.

  Ezel, Eyşan’dan Ömer’e bir çocuklarının olduğunu neden söylemedi diye hesap sorar.

  Ezel, Can’ı ”babasına” götürür. Cengiz’in odasında, Cengiz’in bilmediği bir gizli kamera vardır. Ezel, bunu açığa kavuşturur ve gizli kameradaki “Kenan”a konuşur. Ezel, Can’a gerçekleri söylemekle tehdit eder Cengiz’i. Ve Ezel’in istediği olacaktır.

  Bahar’ın tümörleri küçülmüştür ve belki de mucizeler gerçek olacaktır.

  Ali eve gelir, kanaması artmıştır. Ezel onu evinde beklemektedir ve yeni “yardımlar” ister Ali’den. Can’ı ömür boyunca koruyacağına dair söz verdirir. Ali, Ömer ona yeniden güvendiği için minnettardır, görevini memnuniyetle yapacaktır.

  Ezel, Bahar’dan son bir şey ister, bir daha da Eyşan’a zarar vermeyecektir.

  Eyşan yanlarına, çay bahçesine gelir. Bahar, Ali, Ezel ve Eyşan buluşurlar. Bahar, Eyşan’a Can’ı buralardan uzaklaştırmak istediğini söyler. Burada iyi büyümediğini söyleyip ikna etmeye çalışırlar. Ali de Bahar’la gidecektir.

  Cengiz, odasından onları izlemektedir ve Bahar aniden vurulur.   
Ezel 32. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sıla 32. bölüm özeti

  sıla 32. bölüm özeti

  sıla 32bölüm izle Firuz ve Sıla odada yalnızdır. Firuz Sıla’dan yardım ister. Sıla şaşkınlık içindedir. Durumun ciddiyetini fark eden Sıla, Firuz’a ilacını içirir. Sıla bir yandan ilk müdahaleyi yapmaya çalışırken, bir yandan da yardım çağırır. Sıla’nın çığlıklarını duyan Kevser ve evdekiler, telaşla onların yanına gelir. Kevser’in suçlamalarına maruz kalan Sıla daha çok üzülür. Firuz acil...
 2. dokdorlar 32.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 32.Bölüm Özeti...

  32.Bölüm Özeti... Bu hafta doktorlar’da gözyaşı ve kahkaha birbirine karışıyor. Zenan ve Suat arasında sinirler gergin, kıskançlık hat safhada. Ailesinden bunalan Zeynep, Ela’nın yanına taşınmak istiyor, Ela ve Zenan ise kararsız. Arslan’ın bu hafta kimseyle uğraşacak hali yok, çünkü başında büyük bir bela ve geçmişindeyse büyük bir sır var. Uyuşturucu dramı, aşkı uğruna kendinden...
 3. Sonbahar 32.Bölüm Özeti

  Sonbahar 32.Bölüm Özeti

  Kürşat, zeminini uzun zamandır hazırladığı düşüncesini sonunda dillendirmiştir. Sabiha’ya evlenme teklifi eden Kürşat, büyük bir şok yaratmıştır. Merve ise adım adım Galip’e yaklaşmaktadır. Kürşat’ın işi bu noktaya getirmiş olması, Galip’i artık son noktasına getirmiştir. Galip, Kürşat’ı yavaş yavaş yok etmeye kararlıdır. Artık Kürşat, holdingden uzaklaştırılmıştır. Galip, Sabiha’yı zorla...
 4. Adanalı 32. Bölüm Özeti

  Adanalı 32. Bölüm Özeti

  MACERA DEVAM EDİYOR Maraz Ali, özgürlüğüne kavuşmak için gün sayarken Adanalı ise yine suçluların peşindedir. Sofia, babasının yolundan gitmeye karar verir ve Polis Akademisi�ne başlar. Ancak Polis Akademisi�nin açılışı sıradan bir açılış olmaz. Berlin�den büyük bir sürprizle dönen İdil, Terörle Mücadele Şubesi�nde göreve başlar.
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş