1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 33. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Kenan Birkan’ın adamı, Cengiz’in ittifakı bozma fikrine radikal bir katkıda bulunur ve Bahar’ı namlunun ucuna koyarlar. Amaç Ezel-Eyşan-Ali üçlüsünün ortak sevdiği bir insanı ortadan kaldırmaktır.
  Cengiz olanları canlı olarak kaydedildiği için izler ve engel olmaya çalışır. Başaramaz. Ve parkta dördü otururken, silah patlar. Gizemli tetikçi, Bahar’ı öldürür.

  < Konu Resmi..>  Herkes şok geçirir. Artık yeni bir sayfa açılacaktır.


  Tevfik ise tetikçinin elindedir ve Tefvik’in telefonundan Şebnem’e mesaj atıp buluşma yeri söyler. Polis ise herkesin ifadelerini alır.
  Cengiz olanlardan pişmanlık duymaktadır. Kenan Bey’in adamı Cengiz’e bizimle gelin yada hapse dönersiniz teklifinde bulunur.

  Eyşan, Ömer’in ailesine gelir ve ödeştik mi diye sitem eder. O da kardeşini kaybetmiştir, bunu vurgular.

  Ali, atelyesinde ağlar ve Ezel yanına gelir. Silah ve yardım ister. Ali ise soygunu ve cinayeti anlatmaya başlar. Serdar’dan bahseder. Azel Serdar’ın soygunun planlayıcısı olduğunu orada öğrenir.

  Tefo ise Şebnem’le buluşur, tutulduğu yerden kaçmıştır. Ve ilke kez kendisi için geldiğini, kimseye bağlı olmadığı söyler. Şebnem git dese de gitmez.

  Mert ise mezarlıkta Ezel’le konuşur ve bu işlerden uzak dutmak istediği söyler. Bir süre Ezel’in evlerine gelmemesini ister.

  Eyşan mezarlıkta, Ezel’e, Ömer’i Bahar kurtulsun diye sattığını itiraf eder. Hatta “bugün Ömer mezardan çıkıp gelse onu Bahar için yine öldürürüm” der. Eyşan, Ezel’i Bahar’ın ölümünden sorumlu tutar ve intikamını alacağını söyler.

  Ramiz Dayı, Tevfik’le yine buluşur ve ona Azat’ı korumasını söyler. Tevfik bunu reddeder ve artık kendi başına olduğunu söyler. Ramiz buna bozulur ve geçmişi hatırlatır ama Tevfik dinlemez ve çıkar.

  Ezel, Şebnem’le buluşur ve ona çok para verir. Görevinin bittiğini söyler. Ayrılırlar.

  Ezel, gizemli tetikçinin ve Kenan Bey’in adamının görüştüğünü görür onları izler. Kendi aralarında tartışmışıp ayrılırlar. Ezel, tetikçiyi takip etmeye başlar ve onun mekanına girer. Mekanda telefon çalar ve Ezel’e direktif verip görüşmek için yer tayin ederler. Bu arada Kenan Bey’in Ramiz’le olan ilişkisini öğrenmiş olur. Ramiz, Kenan’ı kadın için dövmüştür. Kenan’ın adamı hikayedeki kötü adamın Ramiz olduğunu söyler.

  Ezel, anlaştıkları yere gelir ve Kenan’ın adamlarını bekler. Ezel buraya bazı eşyalar getirtir ve hepsini yakar.

  Bu arada Bahar’ı defnetmektedirler. Kimseler yoktur mezarlıkta. Derken Serdar gelir. Eyşan babasına çok sert tepki gösterir.

  Ezel’in yanına Kenan’ın adamı gelir ve Ezel’I kandırmak için her şeyi yapar. Ezel silahı adamın boynuna dayar ve gerçekleri duymak ister. Kenan’ın adamı Bahar’ı Ramiz Dayı’nın öldürdüğünü söyler ve Ezel’in kafasını karıştırır.

  Cengiz merzarlığa gelir ve Serdar’ı bulur. Sahte pasaport karşılığı Eyşan’ı ister. Kenan Birkan ismini Serdar’a verir. Serdar Cengiz’e yardım etmez ve kandırır.

  Ramiz, Ezel’e Kenan senindir der ama öncesine bir şey ister ve Azat’ı yurtdışına kaçırmasını ister. Dönüşte de Kenan’ı halledersin der. Ama aslında Ezel yokken Kenan’ı da Ramiz halledecektir. Ramiz böylece hem Azat’ı hem Ezel’i korumak ister.

  Ali Kenan Birkan’in binasını silahla basar. Onu burada Kenan değil adamı beklemektedir. Ali’ye Cengiz’le ve Ezel’le yaptığı canlı telefon konuşmalarını dinletir. İkisi de hep birlikte hareket edeceklerini söyleyerek Ali’yi şok ederler.

  Kenan’ın adamı burada Ali’yi bayıltır ve bir çöplüğe attırır.

  Ramiz, Azat’ı bırakır ve Ezel’e emanet eder. Azat’ı ise gittiği iskelede gizemli tetikçi beklemektedir.

  Ezel ve Cengiz Kenan’ın mekanında bir araya gelir. Hesaplaşm başlayacaktır.

  Kenan’ın adamları Ramiz’in mekanını basarlar. Aynı sırada Eyşan da Kenan Birkan’ın yanına gider.

  Tefvik ise Kenan’ın has adamını brakıp diğerlerini öldürür ve Ramiz’in yanında olduğunu gösterir. Kenan’ın has adamı tuzağa düşmüştür. Çünkü öncesinde Ezel Tefvik ile barışmıştır.

  Gizemli tetikçi tam Azat’ı öldürecekken, çöplükten Ezel tarafından kurtarılan ve gerçeği öğrenen Ali ortaya çıkar ve tetikçinin karşısına dikilir.

  Artık puzzle birleşmiştir. Ramiz, Ezel, Ali ve Tefvik yan yanadır. Kenan bunun farkında değildir.

  Cengiz ise gerçeği ansızın Ezel’den öğrenir. Yani Ömer’in Ezel’e dönüştüğünü.

  Ramiz Kenan’ın adamına bir bıçak verir ve eşit şartlarda ona saldırır.

  Gizemli tetikçi, Ali’yi tahrik edecek konuşmalar yapar çünkü sonun geldiğinin farkındadır. Eyşan ise kenan Birkan’ın yanına çıkar.

  Zaman geçer ve 6 ay sonra ise her şey değişmiştir.
  Ramiz Dayı tekerlekli sandalyeye mahkum olmuştur, Ali, Ramiz ile birlikte çalışmaktadır.

  Ve büyük masa kurulur…

  Dayı, Ezel, Ali, Cengiz, Kenan Birkan…

  Cengiz’in yanında Şebnem, Kenan Birkan’ın yanında Eyşan.   
Ezel 33. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dokdorlar 33.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 33.Bölüm Özeti...

  33.Bölüm Özeti... Düğün ve Doğum Birlikte olduğu kadınlardan biri kendini öldüren Arslan, hayatının en acı sırrını Ela’ya anlattıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Levent ve Suat, bir kongre bahanesiyle izin alan Arslan’ın, utanç ve üzüntü nedeniyle kaçtığının farkındadır. Arslan’ın Ela’ya verdiği sırrı merak eden Levent şansını dener ama Ela hem sırrı korumayı, hem de Levent’i kırmamayı...
 2. Sonbahar 33.Bölüm Özeti

  Sonbahar 33.Bölüm Özeti

  Galip’te Sabiha’da birbirlerine karşı ne kadar büyük haksızlık ettiklerinin artık farkına varmışlardır. Kendileri ile bir iç hesaplaşmaya girmişler ve hatalarının farkına varmışlardır. Peki bu fark ediş onları bir araya getirmeye yetebilecek midir? Sabiha hiç beklenmedik bir anda apar topar hastaneye kaldırılır. Bu hamileliğinin mi etkisidir? Yoksa başka bir hastalığın mı? Nursel’in klinikteki...
 3. Adanalı 33. Bölüm Özeti

  Adanalı 33. Bölüm Özeti

  Nevzat Müdür, Adanalıyı İstanbul Metrosunun dümenine geçip yolcuların güvenliğini riske attığı gerekçesiyle cezalandırmak istemektedir. Ancak Adanalıya verecek ceza bulamaz ve imdadına genel müdürlükten gelen genelge yetişir. Adanalıyı bu sefer nasıl bir ceza beklemektedir? Maraz Ali ve çetesi hapishaneden kaçma planı yapar. Planın işe yarar ancak durumun anlaşılması uzun sürmez ve jandarma...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş