1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 34. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel temmuz parmak alinin ezelin ömer olduğunu öğrendiği sahne kerpeten ali temmuz parmak kerpeten ali temmuzun parmağını kesiyor temmuzun parmağını kesiyor
  Cengiz, Ezel’e tetiği çekmişken tabancasının boş olduğunu fark eder ve onu öldüremez. Ezel Ömer’le ilgili kimsenin bilemeyeceği şeyler sormasını ister böylece Cengiz’in, Ömer’in Ezel olduğuna inanmasını sağlar. Ve hesaplaşma başlar.

  Ramiz Dayı, Kaya’ya bir ders vermek ister, Tefo da yanlarındadır. O sırada Kenan Birkan Kaya’yı arar ve “onu eve getir” der. Eyşan, Kenan Birkan’a gelip onunla yoluna devam etmek istediğini söyler.

  Ali, Temmuz’u Kenan Birkan’a getirir, parmağını kesmiştir. Ezel, Cengiz, Tefo ve Kenan Birkan gelir.

  < Konu Resmi..>  Cengiz, Ezel’in Ömer olduğunu öğrendiğini söyler. O da ona Bahar’ın ölümünü sorar, Cengiz bir alakası olmadığını söyler.
  Ezel, Cengiz ve Ali konuşurlarken polis gelir ve Cengiz’i götüreceklerini sanarlarken, polis Temmuz’u tutuklar. Cengiz’e ‘teslim olacaksın, mahkemede salıverecekler seni’ der.

  Eyşan, Kenan Birkan’a kız kardeşinin katilini bulmaya geldiğini ve ondan yardım istediğini söyler. Eyşan, korkutucu şeyler öğrenir.

  Ezel bir bir Cengiz’e ve Ali’ye neler yaptığını anlatır, ailesine götürüp özür dilettirir. İkisinin de yüzü yoktur.

  Ezel ikisini de özgür bıraktığını ve her şeye baştan başlayabileceklerini söyler. Ama tek bir şartı vardır, bundan önceki hayatlarına ait hiçbir şey olmayacaktır; Can da, mahalle de, aileleri de.

  Kenan Birkan Dayı’yı arar, Ezel açar ve konuşur. Sonra Dayı ve Ezel biraz konuşur. Ezel’in Eyşan’a olan zaafını engellemek için öğütler verir, intikamından asla vazgeçmemesi gerektiğini anlatır, yine de ‘gideceksen git’ der. Bir kutlama yaparlar, keyiflenirler.

  Eyşan, babasına Kenan Birkan’a gittiğini ve Bahar’ı onun ölürdüğüne emin olduğunu anlatır.

  Tefo ve Ali, Cengiz’i karakola teslim ederler. Cengiz inanmasa da artık yolları ayrılmıştır. Sonrasında kumarhaneye gidip vedalaşır.

  Kenan Birkan, Sekiz’i arar. ‘Vakit geldi’ der. Kim olduğunu görmeyiz, gizemlidir. ‘Çıkıyorum’ der. Kenan, Eyşan’ı arar ve Haydarpaşa Garı’na çağırır. Babasına not bırakır. O sırada Ezel Eyşan’ı arar ve Beşiktaş’ta buluşmak üzere sözleşirler. Konuşup ayrılırlar.

  Ezel, kıyıda beklerken Serdar onu görür ve yanına koşar. Her şeyi anlatır, Ezel’den Eyşan’ı kurtarmasını ister. Bu sırada Eyşan Haydarpaşa’ya gitmektedir.Ama Ezel ondan önce varır ve Kenan’ın karşısına çıkar. Kenan, Ezel’in Ömer olduğunu bilmektedir. Bu sır karşısında bir isteği vardır. Ve yakında olacaklar hakkında bilgi verir; Cengiz, Eyşan ve Ali’ye neler olacağını.

  Cengiz, ve Ali kaçırılır. Tefo Ali’yi, Ezel, Cengiz’i kurtarır. Eyşan, Kenan’a tetiği çekmiştir. Cengiz, ve Ali kaçırılır. Kenan Birkan, her şeyi bir bir Eyşan’a anlatır. Eyşan, Kenan Birkan’a güven duymaktadır artık.

  Ve nihai karşılaşma gerçekleşir; Kenan Birkan ve Ramiz Dayı garda buluşurlar. 1971 yılını anımsarlar; Ramiz’in İstanbul’a geldiği günü. Oturur konuşurlar. Gara gelen trende biri vardır. Ezel de onların yanına koşar. Büyük buluşmaya az kalmıştır.   
Ezel 34. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sonbahar 34.Bölüm Özeti

  Sonbahar 34.Bölüm Özeti

  Galip ile Sabiha’nın bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmiş, Sabiha’da riskli durumunu atlatmıştır. İkisi de inanılmaz derecede mutlu ve huzurludurlar. Serdar’ı kullanarak klinikten kurtulan Nursel, intikamını da almıştır. Fakat bu intikam ona pahalıya mal olmuştur. Fatma’nın sayesinde saklandığı yerde daha fazla kalmak istemeyen Nursel, çarenin belirli bir süre için yurtdışına kaçmak...
 2. Adanalı 34 Bölüm Özeti

  Adanalı 34 Bölüm Özeti

  Maraz Ali, özgürlüğüne kavuşmak için gün sayarken Adanalı ise yine suçluların peşindedir Sofia, babasının yolundan gitmeye karar verir ve Polis Akademisi’ne başlar Ancak Polis Akademisi’nin açılışı sıradan bir açılış olmaz Berlin’den büyük bir sürprizle dönen İdil, Terörle Mücadele Şubesi’nde göreve başlar
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş