gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 35. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel, Kenan Birkan’ın adamının kim olduğunu merak eder ve öğrenmek için uğraşır. O, adaşı ve torunudur. Kenan Birkan’ın verdiği görev, Ramiz Dayı’nın elinde ne var ne yoksa almak, yok etmektir.
  [​IMG]
  Dayı, geçmişindeki bazı anları hatırlar. Torununu, hapis yıllarını ve Kenan Birkan’ın torununu nasıl da Dayı’ya karşı nefret dolu yetiştirdiğini. Dayı, Ezel’e her şeyi anlatır ve torundan uzak durması için onu uyarır. Çünkü Ezel’i kaybetmek istemez.

  Ali ve Tefo hayatlarına baştan başlamaktadır. Şebnem de onlarla birliktedir artık.

  Eyşan, Bahar’ın kabristanındayken Ezel gelir, artık onun Ömer olduğunu bilmektedir. Tutkuyla sarılırlar ama Eyşan kafasına koyduğunu yapacak, Kenan Birkan’dan Bahar’ın intikamını alacaktır.

  Cengiz, Ali’ye gelip onu yollamaması için yalvarır. Ama Ali kabul etmez, yolları ayrılmıştır bir kere.


  Eyşan, Kenan Birkan’ın yanına yerleşir. Aklı ve gönlü Ezel’dedir. Ve Kenan Birkan çok fazla akıllıdır. Eyşan tehlikenin farkında değildir.
  Tefo, Dayı’yla buluşur. Ve oradayken Kenan’ın adamları gelip Dayı’yı alır. Tefo’ya, “Ezel’e sakın bir şey söyleme” der.

  Sekiz, bir arkadaşına uğrar, Ezel onu görmüştür. Ama sakince izlemeyi tercih eder. Çıkınca da takip eder. Ve böylece tanışırlar; Sekiz Ramiz’i öldürecektir.

  Ramiz Dayı, yıllar sonra bir telefonla sorguya alınmıştır. Kumarhane kapatılmıştır. Ezel, Ramiz Dayı’nın sorgu odasını görür. Ama hiçbir şey yapamaz. Bir yandan Ezel’in tüm hesaplarına el konmuş, çevresinde kim varsa yardım elini çekmiştir. Ezel, yükseldiği gibi düşmektedir.

  Ezel, Kenan Birkan’dan güçsüz olduğunu kabul eder. Dayı’ya bir şey yapamadığı, yardım edemediği için kahrolur. Ali, Ömer’in peşindedir ve kendine itiraf edemediği şeyi ona söyler.

  Ali, Cengiz’e bir görev verir, Ömer’e yardım edeceklerdir. Tüm gerçekleri ona anlatmasını ister. Cengiz de Eşyan’la konuşur. Böylece Eyşan ve Ömer yeniden biraraya gelebilecektir diye düşünürler.

  Ramiz Dayı’nın sorgusu bitmiştir, tutuksuz yargılanacaktır, serbest bırakırlar.

  Eyşan ve Ömer iki aşık gibi buluşur, konuşurlar. Ama Eyşan, hala Bahar’ı Ezel’in öldürdüğünü düşünür. O sırada Kaya gelir ve hesaplarının bloke edilmesini Eyşan’ın istediğini, Kenan Bey’in bununla ilgisi olmadığını söyler.

  Sekiz, Ramiz’i gelip bulmuştur. Geçmişten, dede-torun oldukları zamandan konuşurlar...


   
Ezel 35. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sıla 35.bölüm özeti

  sıla 35.bölüm özeti

  sıla 35bölüm özeti Cihan ve Boran silahlarını çekmiş karşı karşıyadır. Cihan kardeşinin kanının intikamını alacaktır. Tam silahlar çekilirken, Dilaver kendine gelir. Bundan sonra yaşanacaklar, aşirette Cihan'ı yüceltecektir. Boran Cihan'ı Azad'ın ölümüyle ilgili suçlar ve bu konudaki araştırma sonuçlarını komiserle de paylaşır. Tanıkların ve Boran'ın da ifadesiyle Cihan tutuklanır. Bu Firuz ve...
 2. dokdorlar 35.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 35.Bölüm Özeti...

  35.Bölüm Özeti... Hayat Bazen Ölüme Benzer Zenan ve Suat’ın evlilik kararı, Ela’yı çok sevindirse de, kendi ilişkisi hakkında düşünmeye itmiştir. Ancak Levent Ela’nın kaygılarının farkında değildir. Ela kendisini bu konuda yalnız hissedince, ondan hiç beklenmeyen bir şey yapar. Zenan evlilik kararını açıklamak konusunda hala çekimserdir. Suat’ın ailesinin negatif yaklaşımı Zenan’ı iyice...
 3. Sonbahar 35.Bölüm Özeti

  Sonbahar 35.Bölüm Özeti

  Serdar, Nursel’den de Galip’ten de kendince içinde biriktirdiği tüm intikamı almıştır. Bu intikam oyununda Fatma hiç hesapta yokken çıkmıştır ama Galip, yıllar sonrasında bulduğu annesini biranda kaybetmiştir. Fatma Hanım’ın ani ölümü tüm tersliğine ve aksiliğine rağmen herkesi derinden etkilemiştir.Kemal, Macit’e yakınlaşmak için elinden gelen her şeyi yapmış fakat ikisinin de aksiliği ve...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş