1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 35. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel, Kenan Birkan’ın adamının kim olduğunu merak eder ve öğrenmek için uğraşır. O, adaşı ve torunudur. Kenan Birkan’ın verdiği görev, Ramiz Dayı’nın elinde ne var ne yoksa almak, yok etmektir.
  < Konu Resmi..>

  Dayı, geçmişindeki bazı anları hatırlar. Torununu, hapis yıllarını ve Kenan Birkan’ın torununu nasıl da Dayı’ya karşı nefret dolu yetiştirdiğini. Dayı, Ezel’e her şeyi anlatır ve torundan uzak durması için onu uyarır. Çünkü Ezel’i kaybetmek istemez.

  Ali ve Tefo hayatlarına baştan başlamaktadır. Şebnem de onlarla birliktedir artık.

  Eyşan, Bahar’ın kabristanındayken Ezel gelir, artık onun Ömer olduğunu bilmektedir. Tutkuyla sarılırlar ama Eyşan kafasına koyduğunu yapacak, Kenan Birkan’dan Bahar’ın intikamını alacaktır.


  Cengiz, Ali’ye gelip onu yollamaması için yalvarır. Ama Ali kabul etmez, yolları ayrılmıştır bir kere.
  Eyşan, Kenan Birkan’ın yanına yerleşir. Aklı ve gönlü Ezel’dedir. Ve Kenan Birkan çok fazla akıllıdır. Eyşan tehlikenin farkında değildir.

  Tefo, Dayı’yla buluşur. Ve oradayken Kenan’ın adamları gelip Dayı’yı alır. Tefo’ya, “Ezel’e sakın bir şey söyleme” der.

  Sekiz, bir arkadaşına uğrar, Ezel onu görmüştür. Ama sakince izlemeyi tercih eder. Çıkınca da takip eder. Ve böylece tanışırlar; Sekiz Ramiz’i öldürecektir.

  Ramiz Dayı, yıllar sonra bir telefonla sorguya alınmıştır. Kumarhane kapatılmıştır. Ezel, Ramiz Dayı’nın sorgu odasını görür. Ama hiçbir şey yapamaz. Bir yandan Ezel’in tüm hesaplarına el konmuş, çevresinde kim varsa yardım elini çekmiştir. Ezel, yükseldiği gibi düşmektedir.

  Ezel, Kenan Birkan’dan güçsüz olduğunu kabul eder. Dayı’ya bir şey yapamadığı, yardım edemediği için kahrolur. Ali, Ömer’in peşindedir ve kendine itiraf edemediği şeyi ona söyler.

  Ali, Cengiz’e bir görev verir, Ömer’e yardım edeceklerdir. Tüm gerçekleri ona anlatmasını ister. Cengiz de Eşyan’la konuşur. Böylece Eyşan ve Ömer yeniden biraraya gelebilecektir diye düşünürler.

  Ramiz Dayı’nın sorgusu bitmiştir, tutuksuz yargılanacaktır, serbest bırakırlar.

  Eyşan ve Ömer iki aşık gibi buluşur, konuşurlar. Ama Eyşan, hala Bahar’ı Ezel’in öldürdüğünü düşünür. O sırada Kaya gelir ve hesaplarının bloke edilmesini Eyşan’ın istediğini, Kenan Bey’in bununla ilgisi olmadığını söyler.

  Sekiz, Ramiz’i gelip bulmuştur. Geçmişten, dede-torun oldukları zamandan konuşurlar...   
Ezel 35. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sıla 35.bölüm özeti

  sıla 35.bölüm özeti

  sıla 35bölüm özeti Cihan ve Boran silahlarını çekmiş karşı karşıyadır. Cihan kardeşinin kanının intikamını alacaktır. Tam silahlar çekilirken, Dilaver kendine gelir. Bundan sonra yaşanacaklar, aşirette Cihan'ı yüceltecektir. Boran Cihan'ı Azad'ın ölümüyle ilgili suçlar ve bu konudaki araştırma sonuçlarını komiserle de paylaşır. Tanıkların ve Boran'ın da ifadesiyle Cihan tutuklanır. Bu Firuz ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş