1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 40. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  kerpeten ali azad videoları
  Ömer, ailesine kavuşmanın sevinci içindedir, ama Mert onu kabullenmekte zorlanır. Neden hala Cengiz ve Ali ile görüştüğünü anlayamaz.

  < Konu Resmi..>


  Ezel, Cengiz ve Ali, Kenan Birkan’a ulaşmak için planlar yapmaktadır. Kenan Birkan, Eyşan’ın etrafına duvar örmüştür sanki, ne Eyşan’a ne de Can’a ulaşabilmektedir.

  Ezel ve Ali, Kenan Birkan hakkında bilgi alabilmek için Ramiz Dayı’ya giderler. Ramiz Dayı, Ezel’i yanında istemez, evden gitmesini söyler. Ramiz Dayı Ali’yi yanına çağırırken, Ezel’e ihtiyacı olan bilgiyi Selma Hanım verecektir.


  Eyşan, seçimini Kenan Birkan’dan yana yapmıştır. Cengiz’den boşanmak için belgeleri hazırlamaya başlar.
  Ezel ve Cengiz yüzleşirler. Cengiz, her şey bittiğinde Eyşan’ı ve Can’ı geri almak için gerekirse Ezel’i de Ömer’in yanına gömeceğini söyler. Ezel de, ailesini kazanmak için gerekirse aynı şeyi yapacağını söyler.

  Ramiz Dayı, torununun onu yaraladığı için artık yürüyemediğini kabullenmek istemez, Azad ise babasının yanında olmaya çalışmaktadır.

  Kenan Birkan, Temmuz ve Eyşan’ı tanıştırır. Temmuz’un yeni görevleri vardır, emirleri Eyşan ve Kenan Birkan birlikte verirler.

  Ezel ve Cengiz, Kenan Birkan’ın düşmanlarını aramaya, iletişim kurmaya çalışırlar. Kenan Birkan’ın zaaflarını aramaktadırlar. Kenan Birkan’ın gizli bir toplantısını öğrenirler, Ezel kimseyi dinlemez oraya gitmeye karar verir.

  Ramiz Dayı, Ezel’e yardım eder. Kenan Birkan’ı bu seferlik alt ederler. Ezel, Eyşan’a onu almak için geri geleceğini söyler.   
Ezel 40. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş