1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler.
  [​IMG]

  Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir.

  Ezel, Ramiz Dayı’ya sığınır. Herkesi suçlar, Ramiz Dayı’yı suçlar, en sonunda kendini suçlar. Ramiz Dayı’dan kendisine en kötüsünü yapmayı öğretmesini ister. Önce, aralarındaki haini bulacaklardır.

  Ezel, Ali, Eyşan, Cengiz ve Can, Ramiz Dayı’nın Ali’ye verdiği bir adrese giderler. Güvende olacaklardır. Ezel ise bir yandan hangisinin hain olduğunu bulmaya çalışıyordur.

  Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın kardeşini öldürmüştür. Bu yüzden Kenan Birkan, Eyşan’ın kardeşini ve Ömer’in kardeşini öldürtmüştür.

  Ömer, Can’ı güvende olması için babaannesi ve dedesinin yanına bırakır. Mümtaz, Mert’in kazayla öldüğünü, Ömer’in ilgisi olmadığını doğrulamasını ister. Ömer, kardeşinin kendisi yüzünden öldürüldüğünü itiraf edince, Mümtaz onu evden kovar. Ömer, zaten kalamayacağını, sadece oğluna iyi bakmalarını istediğini söyler.

  Ezel, Eyşan, Ali, Cengiz, Azad, Ramiz Dayı ile buluşmaya giderler. İçlerindeki köstebek Temmuz’u arar ve haber verir. Temmuz ona, bir yerden sonra masadan kalkmasını söyler. Hazırlanmak için zamanları olmamıştır, bütün masayı tarayacaklardır.

  Ramiz Dayı, Ezel’e o masadan kalkacak kişinin hain olduğunu söyler. Temmuz ve adamları ise, buluştukları yere gelirler.

   
Ezel 42. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dokdorlar 42.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 42.Bölüm Özeti...

  42.Bölüm Özeti... Ayla dayak yedikten sonra Levent’in yanına gidiyor, Levent, Ayla’nın sağlığı için endişe ederken bir yandan da Ela’nın durumu öğrenmemesi için çalışıyor. Suat ile Zenan’ın arasına kara kedi giriyor; Fikret, Ömer ve Zeynep arasında muhtemel bir yakınlaşmadan şüpheleniyor. Hastanede uzun süredir komada yatan hasta uyanıyor, Zeynep’le aralarında bir bağ oluşuyor....
 2. Arka SıradakiLer 42. BöLüm Özeti

  Arka SıradakiLer 42. BöLüm Özeti

  Aradan geçen iki aydan sonra Kemal Hoca hapisten çıkar. Gamze tedavi için gittiği Amerika'dan geri döner. Oktay ve tayfası dağılmıştır. Dizdar, Yadigar ve Özge okulu bırakmaya karar verir. Eda hala kayıptır. Sibel sonunda İbo’nun karşısına çıkmaya karar verir.
 3. Adanalı 42.Bölüm Özeti

  Adanalı 42.Bölüm Özeti

  Macera Devam Ediyor Adanalı kızını, Maraz Ali de oğlunu kurtarma peşindedir. Mobese kameralarının yardımıyla Sofia’nın yeri tespit edilince, Adanalı hemen harekete geçer. Bir yandan da Maraz Ali’den şüphelendiği için Maria’yı, Maraz Ali ve İdil’in peşine takar. Maraz Ali yaptığı planı hemen uygulamaya geçirmek istemektedir. Nevzat Müdür’ün verdiği Merkez Bankasını koruma görevi bu planı...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş