1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 43. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ramiz Dayı ve Ezel, köstebeğin kim olduğunu anlamaya çalışmaktadırlar. Masadan henüz kimse kalkmamıştır. Ezel ve Ali, Temmuz ve adamlarının geldiklerini görmüştür.
  Kenan Birkan, Temmuz’a ateş etmesini söyler, ama sonra geri çekilmesini ister. Kenan Birkan, yıllar sonra bir zaafı olduğunu farketmiştir: Eyşan.

  Ramiz Dayı, eski ofisini Ezel’e verir. Her şeyi öğreteceğini, ama önce Ezel’in zor bir sınavı geçmesi gerektiğini söyler. Köstebeğin kim olduğunu bulmalıdır.

  Ali, Tevfik’le konuşur. Tevfik, Şebnem’i mutlu edebilmek için değişmeye çalışmaktadır.

  Cengiz, Ali’yi arar ve Eyşan’ı takip etmeleri gerektiğini söyler. Bir telefon gelmiştir, Eyşan acilen çıkmıştır, Kenan Birkan’ın aradığından şüphelenmektedir.

  Meliha, Mert’in öldüğüne inanmamaktadır, aynı Ömer gibi geri geleceğini sanıyordur. Ezel, annesinin durumunu görünce çok üzülür.

  Ezel, Mert’in telefonunda bir mesaj bulur. Mert, bir arkadaşından Kaya ve Kenan Birkan’ın telefonlarının dinlenmesini gizlice rica etmiştir.

  Cengiz, Ali’yi Kenan Birkan’ın orada olacağını söyleyerek bir kafeye götürür. Telefonu çalar, Ali’nin yanından ayrılır. Telefonu açar ve “Ali’yi getirdim, ne yapacaksanız yapın” der. Arayan, Kaya’nın telefon kayıtlarına ulaşan Ezel’dir. Ali, bir gariplik olduğunu sezmiştir, Temmuz ve adamlarının elinden kurtulur.

  Cengiz, Ezel’i arar ve neden ihanet ettiğini anlatır. Telefonu Kenan Birkan alır ve Ramiz Dayı’yı istediği adrese getirmezse Eyşan’ı öldüreceğini söyler.

  Ezel, Ramiz Dayı’yı söylenen adrese götürür ve Eyşan’la buluşmaya gider. Ramiz Dayı’nın arabası taranır, ama içinde Ramiz Dayı yoktur. Ezel, Eyşan’ın diğer köstebek olduğunu anlamış, önlemini almıştır.

  Cengiz, Eyşan’a Bahar’ı öldürtenin Ezel olduğunu söylemiştir. Eyşan da Cengiz’in Kenan Birkan’ın köstebeği olmasını sağlamıştır.

  [​IMG]

  Tevfik, istemediği bir hayatı yaşadığını ve eski hayatını özlediğini Şebnem’e söyler. Birlikte yeniden Ezel’in ekibine katılırlar.

  Cengiz, Ezel’in telefonuna Serdar’ın Mert’i ezerken görüntülerinin olduğu kamera kaydını gönderir.

  Güçlü ve birbirinden nefret eden iki grup karşı karşıyadır. Ramiz Dayı, Ezel, Ali, Azad, Tevfik, Şebnem’e karşı; Kenan Birkan, Eyşan, Cengiz, Kaya ve Serdar vardır.

   
Ezel 43. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. dokdorlar 43.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 43.Bölüm Özeti...

  43.Bölüm Özeti... YENİ YILDA YENİ UMUTLAR Zenan’ın üniversiteden hocası olan ve dünyaca tanınan “Kardiyo İlahı” lakaplı Kemal Engin, bir ameliyat için hastaneye geliyor. Ünlü profesörün Zenan’a gösterdiği mesleki ilgi Suat’ın kıskanmasına sebep oluyor. Suat’ın kıskançlığı Zenan’la ilişkisine nasıl etki edecek? Ela bir hastane personelinin küçük oğluna yardım etmek için tüm imkânlarını...
 2. Annem 43. bölüm özeti

  Annem 43. bölüm özeti

  Ayşe’nin bebeğinin Musa’dan olduğu artık bir sır değildir. Tüm aile ve tabii ki başta Zeynep olmak üzere herkes şoktadır. Bu olay bu sefer hiç kimsenin kabul edemeyeceği kadar büyüktür. Musa yıkılmıştır. Her ne kadar bu olayın, Zeynep hayatına girmeden önce olduğunu söylese de, Zeynep hiçbir açıklamayı kabul etmez. Ayşe, bu durumdan hiç hoşnut değildir. Musa’nın hayatını mahvetmiş olmak onu da...
 3. Adanalı 43.Bölüm Özeti

  Adanalı 43.Bölüm Özeti

  Maraz Ali'nin silahından çıkan kurşunlarla yere yığılan Adanalı hastaneye kaldırılır. Çok kan kaybettiği için hemen ameliyata alınır. Adanalı ameliyathanede ölüm kalım savaşı verirken, Maraz Ali ve çetesi olay yerinden uzaklaşıp, izlerini kaybettirme çabası içindedir. Küçük Ali'yi kaçıran adamlardan gelen telefonla, teslimatın yapılacağı yere doğru yola çıkarlar. Merkeze gelen, Maraz Ali'nin...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş