1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 45. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel dizisinin en büyük fanatiklerinden biriyim...Kenan İmirzalıoğlu yine her zman ki gibi rolünün hakkını veriyor... ve bu dizide bir kişi dah avar ki onunda oyunculuğuna hayran kaldım.. kim mi o? Tabi ki kerpeten Ali :D
  Bakalım 45. bölüm nasılmış...


  Ezel, Ali, Tevfik ve Şebnem, devraldıkları yeni barın ve kumarhanenin işletmesini yapmaya hazırlanmaktadırlar. Ali, bir an önce insanları etraflarına toplamaya başlamaları gerektiğini düşünmektedir. Ezel ise, bunun için henüz erken olduğunu düşünüyordur.

  < Konu Resmi..>  Cengiz ve Eyşan, artık eski günlerinden de daha ünlüdürler. Hızla yükselmektedirler.
  Ezel, Kenan Birkan’ın ailesinin Fransa’daki adresini bulur. Dayı Ezel’i gitmemesi için ikna etmeye çalışır, başarılı olamayınca ona engel olmaz, gitmesine yardım eder.

  Ezel, Kenan Birkan’ın ailesine gider, bir arkadaşı olduğunu söyler. Kenan Birkan, kayıtlarda ailesini öldü göstermiştir ve 30 yıl önce onları evlerinden çıkararak uzaklara göndermiştir. Ramiz ve Selma yüzünden Kenan Birkan’ın böyle olduğunu söylerler, bir de ölen oğulları Selim’den bahsederler.

  Kenan Birkan’ın annesi, Ezel’in, oğlunun düşmanı olduğunu anlamıştır, Ezel’in vazgeçmeyeceğini de anlamıştır. Ezel’e 30 yıl önce ne olduğunu anlatacağını söyler, karşılık olarak Ezel’den kendine oğlunu anlatmasını ister. Selim’i kimin öldürdüğünü bilmediğini ama karısının yaşadığını söyler ve Ezel’e adresi verir. Gitmeden de, Ezel’in kulağına “Oğlumu asla alt edemeyeceksin.” der.

  Kenan Birkan’ın geçmişinde, soyadını değiştirmiş olması ve ailesinden nefret etmesi gibi gizemler vardır.

  Ali, Ezel’in Yusuf Eğir’e karşı çıktığını duyup yardıma gelenleri kendisinin Ezel olduğunu söyleyerek karşılar. Tevfik, Ezel’in hayır dediğini bile bile Ali’nin yanında gider.

  Şebnem, Tevfik’in yine silah taşıyor olmasına çok kızar. Gitmek ister ama Tevfik izin vermez.

  Ali’nin planları ters teper, Ezel’in dediği gibi hazırlıksız yakalanırlar. Ali, korkutmaya gittiği adama hiçbir şey yapamaz, üstelik mekanları basılır ve Ezel hırpalanır.

  Ezel ve Ali, büyük bir tartışma yaşarlar. Ali, Ezel’in hakimiyetine, sürekli emir vermesine, çocuk gibi kendini azarlamasına isyan eder. Ezel’in intikam almadığını, kendine yeni bir hayat kurduğunu, yeni “Dayı” olmak istediğini söyler.

  Kenan Birkan’ın Eyşan’a ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Eyşan da bu durumdan haberdar ve hoşnuttur. Cengiz de bazı şeylerin farkındadır, ve rahatsız olmaya başlamıştır.

  Ramiz Dayı, Ezel’in Selim’in izini sürmesinden rahatsızdır. O yola girerse kaybedeceğini söyler, Ezel onu dinlemez.

  Ali, yaşadıkları tartışmadan sonra artık Ezel’i dinlemeyecek ve istediğini yapacaktır. Ama planları yine tutmaz, pusuya düşer.

  Selim’in eşi, Ezel’le konuşmak istemez. Ezel, kimseye bir şey söylemeyeceğini temin ederek ondan bilgi ister. Ezel’in orada olduğunu Kenan Birkan bir şekilde öğrenmiştir, telefon eder ve Ezel’i ailesine zarar vermekle tehdit eder.

  Ezel, ayrılmadan önce, Selim’in eşyaları arasında Selma Hünel’den bir mektup bulur.
   
Ezel 45. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 45. bölüm özeti

  45. bölüm özeti

  Zeynep, hastaneden çıkar ve evde istirahat etmeye başlar. Herkes derin bir nefes almıştır. Murat, Zeynep’in toparlanması için onun yanında bir an olsun ayrılmaz ve her türlü desteği verir. Ancak Zeynep’in geçirdiği buhran giderek büyümektedir. Banu ve küçük kızı, fidyeciler tarafından kaçırılır. Ekip devreye girer. Mesut’un başına buyrukluğu ve aceleci tavrı Engin Başkomiseri sürekli zor...
 2. dokdorlar 45.Bölüm Özeti...

  dokdorlar 45.Bölüm Özeti...

  45.Bölüm Özeti... YAKTIM GEMİLERİ DÖNÜŞ YOK ARTIK GERİ Fikret, asistanlarının karıştığı işe tanık olmuştur, Zeynep’in doktorluk hakkını alır ve bir ikileme girer: Alınacak kalp Ömer’in hakkı mı gerçekten? Suat da ikilem içindedir. Ameliyat olmalı mı, olmamalı mı? Bu konuda Zenan’dan yardım ister. Ancak Zenan da doğruyu görememektedir. Zeynep, Ömer’den aldığı evlenme teklifinin...
 3. Asi 45. bölüm özeti

  Asi 45. bölüm özeti

  Asi ile Demir arasındaki buzlar eriyor Asi ile Demir arasındaki gerginlik yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Demir, kardeşinin Ali ile görüşmesini yasaklar. Melek ise abisine karşı aşkını savunur. Ali iki kardeş arasına girmeyi başarmıştır. Bu konu, Demir - Asi ilişkini de çıkmaza sokacaktır. Demir, Asi’ye Ali ile birlikte kafede konuşurken gördüğünü itiraf etmek zorunda kalır. Asi’nin tavrı...
 4. Adanalı 45.Bölüm Özeti

  Adanalı 45.Bölüm Özeti

  Maria ve ekibi gelen bir anonsla başka bir hastaneye gidince Maraz Ali ve çetesini elinden kaçırır. Tilki, Boncuk ve Ferruh, yaptıkları kaçış planını hemen devreye sokup dağ evine doğru yol alırlar. Öte yandan Adanalı kendine gelmiştir. Şimdi aklında tek bir şey vardır, kan kardeşiyken şimdi baş düşmanı olan Maraz Ali'ye kelepçe takmak. Maraz Ali'yi götürdükleri dağ evinde sürpriz bir isimle...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş