1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 5. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel bahar Gelelim Eyşan karakterine hayat veren Cansu Dere'ye.... hakkını vermek lazım.. bu kız oyunculuğu mankenlikten daha iyi yapıyor.... :)


  Ali’nin kafasında Ezel ile ilgili soru işretleri giderek büyümektedir.

  Eyşan oteller arası yapılacak bir yarışma için heyecan içindedir. Alışveriş yapmaya gider. Kamil, Ezel’e Eyşan’ın olduğu yeri haber vermiştir.

  Ali araştırmasına Kamil’le başlar. Boşandığı karısından Kamil’le ilgili bilgi almayı başarır. Bilgiler arasında geçen Ezel ismi Ali için sürpriz olmaz.

  Eyşan alışveriş yaptığı mağazada Ezel’le karşılaşır. Ezel, Bahar’a alacağı hediye için Eyşan’dan yardım ister.

  < Konu Resmi..>


  Meliha Hanım ve Mert sohbet ederlerken konu Ezel’e gelir. Meliha Hanım, Ezel’le ilgili sorular sorar.
  Ezel eve geldiğinde evde Ramiz’i bulur. Ramiz önsezileriyle Ezel’i düşmanlarına karşı uyarır.
  Ezel evden çıktığında onu Ali beklemektedir.

  Ezel’i alır ve bir oyun salonuna götürür. Ali salonda bir fırsatını bulur ve Kamil’i geçmişiyle yüzleştirir. Ali’den geçmişinin sırlarını duymak Kamil’e ağır gelir.

  İstanbul 2006
  Kamil ailesini ve hayatını hiçe sayıp alkol ve kumarın batağındadır. Son oynadığı oyunda Ezel de masadadır, onun uyarılarına rağmen her şeyini kaybeder. Tabancasıyla hayatına son vereceği esnada yanına Ezel gelir.

  İstanbul 2009
  Eyşan oteller arası yarışmayı kazanır. Müjdeyi vermek ve kutlama yapmak için Cengiz’i arar. Ancak Eyşan’ın planı Cengiz’in kumar hırsı yüzünden iptal olur. Bu konuşmaya kulak misafiri olan Ezel yeni bir plan yapar.

  Ezel akşamki buluşma için Bahar’ı almaya gelir. Eyşan’ı da davet eder. Gittikleri yer Eyşan için kötü bir sürpriz olur. Ömer’le gittikleri yerdir burası. Eyşan maziye dalar.
  Masada yapılan sohbet tuzak sorular ve geçmişi ele veren cevaplarla doludur. Eyşan Cengiz’den mesaj geldiği yalanıyla davetten ayrılır. Takside ağlayarak Ömer ismini sayıklar.
  Ali’nin bu seferki avı Şebnem’dir. Onu evine giderken sıkıştırır ve Ezel’le ilgili vereceği bilgiler karşılığında ona yüklü bir para teklifi yapar. Şebnem’in kötü geçmişini yüzüne vurur.
  İstanbul 2006
  Şebnem dolandırıcı sevgilisinin planında piyon görevindedir. Dolandırılacak adamlar arasında Ezel de vardır. Ezel planın farkına varır ve gidişatı değiştirir. Şebnem o gün Ezel sayesinde kurtulur.

  İstanbul 2009
  Meliha Hanım inanmasa da Ömer’in mezarına gider. Tesadüfen Eyşan da oradadır.
  Ali’nin Şebnem’e verdiği adrese giden kişi Ezel olur. Ali ve Ezel arasında kıyasıya bir söz kavgası geçer. Ezel’in Ali’nin geçmişini deşifre etmesi Ali’nin Ezel’e olan merakını ve öfkesini daha da artırır.
  Ezel, Bahar’ın kahvaltı daveti için Cengiz veEyşan’ın evine gider.
  Eyşan mezarlıkta Meliha Hanım’dan af diler. Onu oğlunu görmesi için evine davet eder.
  Eyşan eve misafirleriyle gelir. Meliha Hanım’ı Ezel’le tanıştırırlar. Meliha Hanım, Ezel’in yanına gider, ona sarılır ve kulağına Ömer diye fısıldar. Ezel çok zor durumda kalır ancak Ömer olduğunu inkar eder. Meliha Hanım hızla oradan ayrılır.
  Tevfik, Ali’nin emriyle Ezel’le ilgili araştırmasına devam eder. Dosyada yazılı olan önemli bir adrese gider. Burası onun için büyük bir sürpriz olur.

  İstanbul 2006
  Tevfik hapishaneden çıkar. Onu hayata yeniden kazandırmak için bekleyen kişi Ezel’dir.

  İstanbul 2009
  Tevfik’in geldiği yer Mümtaz Bey’in atölyesidir. Tevfik atölyeye girip Mümtaz Bey’in elini öper.

  Meliha Hanım kendisini odaya kilitler. Hayal kırıklığı içinde ağlarken cebinden çıkan yüzük ona Ömer’le ilgili hislerinde haksız olmadığını kanıtlar.


   
  Son düzenleme: 28 Ocak 2011
Ezel 5. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş