gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 5. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  ezel bahar Gelelim Eyşan karakterine hayat veren Cansu Dere'ye.... hakkını vermek lazım.. bu kız oyunculuğu mankenlikten daha iyi yapıyor.... :)


  Ali’nin kafasında Ezel ile ilgili soru işretleri giderek büyümektedir.

  Eyşan oteller arası yapılacak bir yarışma için heyecan içindedir. Alışveriş yapmaya gider. Kamil, Ezel’e Eyşan’ın olduğu yeri haber vermiştir.

  Ali araştırmasına Kamil’le başlar. Boşandığı karısından Kamil’le ilgili bilgi almayı başarır. Bilgiler arasında geçen Ezel ismi Ali için sürpriz olmaz.

  Eyşan alışveriş yaptığı mağazada Ezel’le karşılaşır. Ezel, Bahar’a alacağı hediye için Eyşan’dan yardım ister.

  [​IMG]

  Meliha Hanım ve Mert sohbet ederlerken konu Ezel’e gelir. Meliha Hanım, Ezel’le ilgili sorular sorar.
  Ezel eve geldiğinde evde Ramiz’i bulur. Ramiz önsezileriyle Ezel’i düşmanlarına karşı uyarır.
  Ezel evden çıktığında onu Ali beklemektedir.

  Ezel’i alır ve bir oyun salonuna götürür. Ali salonda bir fırsatını bulur ve Kamil’i geçmişiyle yüzleştirir. Ali’den geçmişinin sırlarını duymak Kamil’e ağır gelir.

  İstanbul 2006
  Kamil ailesini ve hayatını hiçe sayıp alkol ve kumarın batağındadır. Son oynadığı oyunda Ezel de masadadır, onun uyarılarına rağmen her şeyini kaybeder. Tabancasıyla hayatına son vereceği esnada yanına Ezel gelir.

  İstanbul 2009
  Eyşan oteller arası yarışmayı kazanır. Müjdeyi vermek ve kutlama yapmak için Cengiz’i arar. Ancak Eyşan’ın planı Cengiz’in kumar hırsı yüzünden iptal olur. Bu konuşmaya kulak misafiri olan Ezel yeni bir plan yapar.

  Ezel akşamki buluşma için Bahar’ı almaya gelir. Eyşan’ı da davet eder. Gittikleri yer Eyşan için kötü bir sürpriz olur. Ömer’le gittikleri yerdir burası. Eyşan maziye dalar.
  Masada yapılan sohbet tuzak sorular ve geçmişi ele veren cevaplarla doludur. Eyşan Cengiz’den mesaj geldiği yalanıyla davetten ayrılır. Takside ağlayarak Ömer ismini sayıklar.
  Ali’nin bu seferki avı Şebnem’dir. Onu evine giderken sıkıştırır ve Ezel’le ilgili vereceği bilgiler karşılığında ona yüklü bir para teklifi yapar. Şebnem’in kötü geçmişini yüzüne vurur.
  İstanbul 2006
  Şebnem dolandırıcı sevgilisinin planında piyon görevindedir. Dolandırılacak adamlar arasında Ezel de vardır. Ezel planın farkına varır ve gidişatı değiştirir. Şebnem o gün Ezel sayesinde kurtulur.

  İstanbul 2009
  Meliha Hanım inanmasa da Ömer’in mezarına gider. Tesadüfen Eyşan da oradadır.
  Ali’nin Şebnem’e verdiği adrese giden kişi Ezel olur. Ali ve Ezel arasında kıyasıya bir söz kavgası geçer. Ezel’in Ali’nin geçmişini deşifre etmesi Ali’nin Ezel’e olan merakını ve öfkesini daha da artırır.
  Ezel, Bahar’ın kahvaltı daveti için Cengiz veEyşan’ın evine gider.
  Eyşan mezarlıkta Meliha Hanım’dan af diler. Onu oğlunu görmesi için evine davet eder.
  Eyşan eve misafirleriyle gelir. Meliha Hanım’ı Ezel’le tanıştırırlar. Meliha Hanım, Ezel’in yanına gider, ona sarılır ve kulağına Ömer diye fısıldar. Ezel çok zor durumda kalır ancak Ömer olduğunu inkar eder. Meliha Hanım hızla oradan ayrılır.
  Tevfik, Ali’nin emriyle Ezel’le ilgili araştırmasına devam eder. Dosyada yazılı olan önemli bir adrese gider. Burası onun için büyük bir sürpriz olur.

  İstanbul 2006
  Tevfik hapishaneden çıkar. Onu hayata yeniden kazandırmak için bekleyen kişi Ezel’dir.

  İstanbul 2009
  Tevfik’in geldiği yer Mümtaz Bey’in atölyesidir. Tevfik atölyeye girip Mümtaz Bey’in elini öper.

  Meliha Hanım kendisini odaya kilitler. Hayal kırıklığı içinde ağlarken cebinden çıkan yüzük ona Ömer’le ilgili hislerinde haksız olmadığını kanıtlar.

   
  Son düzenleme: 28 Ocak 2011
Ezel 5. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş