1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 6. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Gelelim Cengiz karakterine... O gözler neyin nesi öyle yaa :) hakkaten adama çok yakışıyor... ama bazen gülüyorum onun o hallerine... zekasına söyleyecek sözüm yok.... :) 10 numara

  Ezel annesini izlemektedir. Ömer olduğunu belli etmekle annesini tehlikeye attığını düşünür. Onu uyarmak ister.


  Eyşan, Bahar’ın telefonunu açar. Arayan Ezel’dir. Konuşurlarken kapı çalar. Eyşan kapıyı açar ancak kimse yoktur. Yerde bir not görür. Notta yazan yazı Eyşan’ı sarsar.

  Cengiz, Eyşan’a bir önceki günle ilgili sorduğu sorulara cevap alamaz. Olanları anlamaya çalışmaktadır. Bu konuda Ali’den yardım ister.
  Ramiz ve Ezel buluşurlar. Ramiz Ezel’e gerçek kimliğini belli etmekte acele ettiğini söyler. Huzursuzdur.

  Cengiz, Meliha Hanım’ı ziyarete gider. Meliha Hanım’ın tavırları onu daha da şüphelendirir. Ona bir önceki günle ilgili sorulur sormaya başlar. Tuzak sorular Meliha Hanım’ı köşeye sıkıştırır. O esnada kapı çalar. Gelen Ezel’dir. Bir fırsatını bulup annesini uyarır.

  Eyşan elinde tuttuğu notla, kötü bir otele gider. Bir odanın önünde durur ancak içeri girmez.
  Ezel’in de eşlik ettiği yemekte Cengiz bir açık yakalamaya çalışır.

  < Konu Resmi..>


  Ali, Eyşan ve Bahar’ı Cengiz’in isteğiyle marinaya getirir. Bahar ve Ali burada yatlarla ilgili sohbete başlarlar. Hakkında konuştukları bir yattan Ezel çıkınca hepsi çok şaşırır. Cengiz ve Ali bir köşede Ezel’le ilgili konuşmaya başlarlar. Ali, Ezel hakkında elde ettiği bilgileri aktarır. Cengiz, Ali’nin Ezel’in evine gitmesini ister.
  Ali, Tevfik’le birlikte Ezel’in evine gider. Şebnem de aynı dakikalarda Ezel’in evindedir.
  Tevfik, Şebnem’i arar. Şebnem telefonu açmayınca ona Ali’nin eve gireceğini mesajla haber verir. Ali eve girip Ezel hakkında bilgi bulmaya çalışır. Ezel’in billgisayarından önemli bir bilgi alır. Cengiz’e haber verir. Şebnem de Ezel’e durumla ilgili haber verir.

  Meliha Hanım, Mert’i Cengiz’e karşı uyarır. Mert bu uyarıya bir anlam veremez.
  Bahar’ı yatta bırakan Eyşan ve Cengiz eve dönerler. Eyşan babasının ona verdiği kelebek kolyeye bakar. Cengiz ise salonda oturmuş düşünmektedir. O esnada Ali gelir. Ezel’le ilgili aldığı bilgileri Cengiz’e verir. Cengiz gelen bilgilerle yeni bir plan düşünür. Ali bu kez ona karşı çıkar. Giderken kapıda Bahar ve Ezel’le karşılaşır. Bu karşılaşma Ali’nin keyfini daha da kaçırır.

  Cengiz Ezel’i akşamki oyuna davet eder.
  Ezel, Ramiz’le buluşur. Ramiz kararlarından dolayı Ezel’e kızgındır. Ona yeniden akıl hocalığı yapar, öğütler verir ve Ezel’in koluna bir saat takar. Gece yarısı olduğunda, dikkat etmesini söyler.
  Ezel ve Cengiz arasındaki oyun sorularla başlar. Tuzak sorular ve yalan cevaplarla oyun devam eder.
  Eyşan aynı otele yeniden gider. Bir odaya girer. Serdar bitkin bir halde yatakta yatmaktadır.
  Ezel’e sorduğu her soru Cengiz’i Ömer’e bir adım daha yaklaştırmaktadır.

  Serdar kötü durumdadır. Eyşan ona çok öfkelidir, sitemlerde bulunur. Serdar ondan son bir şans daha ister. Eyşan, Serdar’ın yöntemiyle ondan intikam alır ve onu bir daha asla görmeyeceğini söyler. Ona para ve kelebek kolyesini bırakarak otelden ayrılır.

  Cengiz, Ali’den aldığı bilgilerle Ezel’i deşifre etmeye başlar. Oyun devam eder. Saatler geceyarısını gösterirken salona giren silahlı adamlar her yeri tarar. Kimse ne olduğunu anlayamaz. Ortalık yatışınca Tevfik gelir ve Ali’ye Eyşan’ın gittiği yer ile ilgili bilgi verir.
  Yarım kalan oyuna devam etmek için Cengiz, Ezel’i gençken buluştukları köprüaltına götürür.
  Ali, Serdar’ın yanına gider ve başına bir silah dayar.

  Ezel ve Cengiz oyundan sonra sohbet etmeye başlarlar. Cengiz, Ezel’e Ömer’i anlatmaya başlar. Ömer’e söylemek isteyip de söyleyemediklerini Ezel’e söyler. Alkolün etkisiyle Ezel’in omzunda sızar. Sabah olduğunda Cengiz kendisine gelir. Düşündüğü ortaklık fikrini Ezel’e kabul ettirmiş görünmektedir. El sıkışıp ayrılırlar.
  Eyşan sabah yatakta Cengiz’i göremez. Aşağıda Ali’yi görür. Eyşan ve Ali konuşmak için dışarı çıkarlar. Ali, Eyşan’ın yaptıklarından haberdar olduğunu ve Serdar’ın yanına gittiğini söyler. Serdar’la ilgili söylediği bir cümle Eyşan’ın telaşla babasının yanına gitmesine neden olur.
  Serdar, Eyşan’ı yeniden görünce çok mutlu olur. İstediği bir kez daha olmuştur.
  Ezel her şeyi göze alıp evine, annesinin yanına gider. Özlemle birbirlerine sarılırlar.   
  Son düzenleme: 28 Ocak 2011
Ezel 6. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş