gebe
 1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 7. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel ve Meliha Hanım özlemle sarılırlar. Kamil bir mesajla Ezel’e evden çıkmasını söyler. Meliha Hanım, Ezel’i bırakmaz. Mert eve gelir. Ezel’e tepki gösterir ve bir daha gelmemesini ister. Eyşan, Cengiz’e Serdar’ın geri geldiğini söyler. Cengiz şaşırır.

  Tevfik, Ezel’e gizlice Serdar’ın fotoğrafını gösterir. Gider. Ezel aynı yerde Bahar’la buluşur.
  Cengiz, Eyşan’a Ezel’le yapacakları ortaklık planını anlatır. Eyşan şaşırır ve mutlu olur.
  [​IMG]
  1997 İstanbul
  Cengiz, Ömer’in evine gider. Mümtaz Bey’e cinayet gecesiyle ilgili yalanlar söyler ve Ömer’in suçlu olduğuna Mümtaz Bey’i inandırır. Cengiz giderken Meliha Hanım ona sitem eder. Cengiz ise kendisini savunur. Eyşan, Cengiz’i arabada beklemektedir. Cengiz’e hamile olduğunu söyler.

  2009 İstanbul
  Ali, Serdar’la ilgili bildiklerini Cengiz’e söyler. Serdar’ın yanına gitmeye karar verirler.

  Ali, Tevfik’i arar. Tevfik telefon konuşmasını birisine dinletir. Ali o esnada Bahar’ı takip etmektedir. Bahar’ın yanında Ezel’i görünce keyfi kaçar.
  Tevfik’in yanındaki kişi Ramiz’dir. Ramiz, Tevfik’e bir hikaye anlatır ve bir silah verir.
  Ezel, Bahar’ı bir yuvaya götürür. Çocuklarla ilgilenirler. Ezel bir çocukla özel olarak ilgilenir. Bahar, yuvanın yetkilisine o çocukla ilgili soru sorar. Yetkili, çocuğun uzun zaman önce annesi tarafından bırakıldığını, babasının bir soygunda vurularak öldürüldüğünü söyler.

  2006 Kıbrıs
  Ali, Cengiz’in ofisine gelir. Parası tükenmiştir. Hakkını ister. Cengiz ortadan kaybolduğunu, hakkını aldığını ve istediği işin zor olduğunu söyler. Cengiz’in sözleri Ali’yi kontrolden çıkarır. Ali’nin tavrı üzerine Cengiz istediğini vereceğini söyler. Cengiz yaptığı işin altından kalkamaz. İstifa ettiğini bildirmek için Cengiz’in odasına gider. Odada Bahar’la tanışır. İstifa etmekten vazgeçer.

  2009 İstanbul
  Cengiz hayatında yeni bir defter açar. Ezel’in oynadığı oyuna katılmaz, içki içmez. Ezel’e yeni hayat planlarından bahseder. Duydukları Ezel’i rahatsız eder.

  Eyşan, Cengiz ve Ali, Serdar’ın yanına giderler. Serdar’la bir anlaşma yaparlar. Eyşan babasıyla konuşmaz. Cengiz bir ara Serdar’la yalnız konuşur. Serdar, Cengiz’e bir künye verir. Torununa takmasını ister.

  Ezel, annesini ziyarete gider. Annesinin yanında huzurludur.

  2006 İstanbul
  Can’ın gösterisi için herkes hazırdır. Ali de eve gelir. Ancak davetli olmadığını öğrenince çok bozulur. Can’la ilgili Cengiz’in kafasını karıştıracak cümleler söyler. Cengiz akşam Can uyurken onun saçından bir tutam keser.
  Cengiz, Ali’ye DNA raporunu uzatır. Ali rapora bakmaz. Raporda Cengiz’in Can’ın babası olmadığı yazmaktadır. Cengiz raporu yakar.
  2009 İstanbul

  Can’ın doğum günü kutlaması vardır. Ezel de oradadır. Davetten erken ayrılmak ister. Bahar da onunla birlikte gider.

  Cengiz, Eyşan’a bir yüzük verir ve ona evlenme teklif eder. Her şeye baştan başlamak istediğini söyler. Cengiz bir ara odadan çıktığında Eyşan çekmeceden bir ilaç kutusu çıkarır. Geri dönen Cengiz onu görür. Tartışmaya başlarlar. Eyşan ikinci bir çocuk istemediğini söyler. Cengiz çok öfkelenir.

  2006 İstanbul
  Cengiz, Ömer’in mezarına gelir. Onunla konuşmaya başlar. Can’ın onun çocuğu olduğunu itiraf eder.

  2009 İstanbul
  Bahar ve Ezel evde başbaşa vakit geçirmektedirler. Aralarında duygusal bir sohbet başlar. Bahar’ın söylediği bir cümle Ezel’i geçmişe Eyşan’la seviştiği geceye götürür. Ezel çok öfkelenir ve Bahar’ı kovar.

  Bahar ağlayarak eve döner ve odasına kapanır. Eyşan, Bahar’a sorduğu sorulara cevap alamaz. Ezel’i arar.

  Cengiz vazgeçtiğini söylediği eski hayatına yeniden döner.

  Ezel telefonu açmaz. Eyşan, Bahar’ın yazdığı nottaki adresi okur ve dışarı çıkar. Ezel çalan kapıyı açar. Karşısında Eyşan vardır.   
Ezel 7. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ezel 9. Bölüm Özeti

  Ali ve Cengiz, Serdar’ı Mert’in yaptığı araştırmayla ilgili olarak uyarırlar. Serdar, Mert’in gerçeği ortaya çıkaracağını düşünür. Ali ve Cengiz ise onunla aynı fikirde değildir. Ramiz, Mert’in gerçeği ortaya çıkarma ihtimaline karşı Ezel’i uyarır. Ezel’in Mert’i durdurmasını ister. Cengiz eve gelir ve Eyşan’a görünmeden sinema odasına girer. Şifreli bir kasadan bir kaset alır ve...
 2. Ezel 14. Bölüm Özeti

  Ezel 14. Bölüm Özeti

  ezel eysan Eyşan, Bahar, Cengiz ve Ali mezarlıktadır. Ezel de gelir. Ramiz’in yayına gelen bir adam zarf içinde fotoğraflar getirir. Ezel, Eyşan’ın yanına gelir ve onu özlediğini söyler. Ramiz, avukatın getirdiği fotoğraflara bakar. Avukat fotoğraflardaki görüntüleri açıklar ve imalı sözler söyler. Ramiz hiçbir şey söyleyemez. Meliha Hanım ve Mümtaz Bey de mezarlıktadırlar....
 3. Ezel 23. Bölüm Özeti

  Ezel 23. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Azad, Ramiz Dayı’nın onu korumak için sürekli oradan oraya taşımasından yorulur. Hayatını geri istediğini, yönlendirilmekten bıktığını söyler. Ramiz Dayı ise onun için her şeyden vazgeçtiğini söyler ama bu sözler Azad’ı sakinleştirmez. O hayatta olduğu sürece insanların hayatının da ona bağlı olduğunu söyleyerek, Ramiz Dayı’yı üzer. Ezel’in, Cengiz’i hapse...
 4. Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel 29. Bölüm Özeti

  Ezel, sadece onun ve Ali’nin bilebileceği geçmişten bazı cümlelerini Ali’ye hatırlatarak hafızasını bulandırır. Ali onun kim olduğunu sorgulayıp durur, işin içinden çıkamaz. Söyledikleriyle aklı daha da karışmıştır. Neyin peşinde olduğunu sorar. Ömer’den konuşurlar. Ezel tam kapıdan çıkacakken, Eren’i Tefo’nun öldürdüğünü anlatır. Cengiz hapisten kaçmıştır, Ezel’i arar ve ona...
 5. Ezel 38. Bölüm Özeti

  Ezel 38. Bölüm Özeti

  ezel kenanın ölümü ezel sekiz sekiz Sekiz’in ölümü Ezel’i yıkıma uğratır ama Kenan’ı pek etkilemez. Sekiz’i kendine bağlayan kanıtları yok eder ve hiç vakit kaybetmeden Ramiz Dayı’yı öldürecek başka birini bulur. Ezel ve Selma, Dayı’yı kimsenin bilmediği güvenli bir yere naklederler. Ezel, Kenan’a açıkça rest çeker, onu öldüreceğini söyler. Yine bir plan yapar ama bu planda yalnız...

Sayfayı Paylaş