1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Ezel 7. Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  Ezel ve Meliha Hanım özlemle sarılırlar. Kamil bir mesajla Ezel’e evden çıkmasını söyler. Meliha Hanım, Ezel’i bırakmaz. Mert eve gelir. Ezel’e tepki gösterir ve bir daha gelmemesini ister. Eyşan, Cengiz’e Serdar’ın geri geldiğini söyler. Cengiz şaşırır.

  Tevfik, Ezel’e gizlice Serdar’ın fotoğrafını gösterir. Gider. Ezel aynı yerde Bahar’la buluşur.
  Cengiz, Eyşan’a Ezel’le yapacakları ortaklık planını anlatır. Eyşan şaşırır ve mutlu olur.
  [​IMG]
  1997 İstanbul
  Cengiz, Ömer’in evine gider. Mümtaz Bey’e cinayet gecesiyle ilgili yalanlar söyler ve Ömer’in suçlu olduğuna Mümtaz Bey’i inandırır. Cengiz giderken Meliha Hanım ona sitem eder. Cengiz ise kendisini savunur. Eyşan, Cengiz’i arabada beklemektedir. Cengiz’e hamile olduğunu söyler.

  2009 İstanbul
  Ali, Serdar’la ilgili bildiklerini Cengiz’e söyler. Serdar’ın yanına gitmeye karar verirler.
  Ali, Tevfik’i arar. Tevfik telefon konuşmasını birisine dinletir. Ali o esnada Bahar’ı takip etmektedir. Bahar’ın yanında Ezel’i görünce keyfi kaçar.

  Tevfik’in yanındaki kişi Ramiz’dir. Ramiz, Tevfik’e bir hikaye anlatır ve bir silah verir.
  Ezel, Bahar’ı bir yuvaya götürür. Çocuklarla ilgilenirler. Ezel bir çocukla özel olarak ilgilenir. Bahar, yuvanın yetkilisine o çocukla ilgili soru sorar. Yetkili, çocuğun uzun zaman önce annesi tarafından bırakıldığını, babasının bir soygunda vurularak öldürüldüğünü söyler.

  2006 Kıbrıs
  Ali, Cengiz’in ofisine gelir. Parası tükenmiştir. Hakkını ister. Cengiz ortadan kaybolduğunu, hakkını aldığını ve istediği işin zor olduğunu söyler. Cengiz’in sözleri Ali’yi kontrolden çıkarır. Ali’nin tavrı üzerine Cengiz istediğini vereceğini söyler. Cengiz yaptığı işin altından kalkamaz. İstifa ettiğini bildirmek için Cengiz’in odasına gider. Odada Bahar’la tanışır. İstifa etmekten vazgeçer.

  2009 İstanbul
  Cengiz hayatında yeni bir defter açar. Ezel’in oynadığı oyuna katılmaz, içki içmez. Ezel’e yeni hayat planlarından bahseder. Duydukları Ezel’i rahatsız eder.

  Eyşan, Cengiz ve Ali, Serdar’ın yanına giderler. Serdar’la bir anlaşma yaparlar. Eyşan babasıyla konuşmaz. Cengiz bir ara Serdar’la yalnız konuşur. Serdar, Cengiz’e bir künye verir. Torununa takmasını ister.

  Ezel, annesini ziyarete gider. Annesinin yanında huzurludur.

  2006 İstanbul
  Can’ın gösterisi için herkes hazırdır. Ali de eve gelir. Ancak davetli olmadığını öğrenince çok bozulur. Can’la ilgili Cengiz’in kafasını karıştıracak cümleler söyler. Cengiz akşam Can uyurken onun saçından bir tutam keser.
  Cengiz, Ali’ye DNA raporunu uzatır. Ali rapora bakmaz. Raporda Cengiz’in Can’ın babası olmadığı yazmaktadır. Cengiz raporu yakar.
  2009 İstanbul

  Can’ın doğum günü kutlaması vardır. Ezel de oradadır. Davetten erken ayrılmak ister. Bahar da onunla birlikte gider.

  Cengiz, Eyşan’a bir yüzük verir ve ona evlenme teklif eder. Her şeye baştan başlamak istediğini söyler. Cengiz bir ara odadan çıktığında Eyşan çekmeceden bir ilaç kutusu çıkarır. Geri dönen Cengiz onu görür. Tartışmaya başlarlar. Eyşan ikinci bir çocuk istemediğini söyler. Cengiz çok öfkelenir.

  2006 İstanbul
  Cengiz, Ömer’in mezarına gelir. Onunla konuşmaya başlar. Can’ın onun çocuğu olduğunu itiraf eder.

  2009 İstanbul
  Bahar ve Ezel evde başbaşa vakit geçirmektedirler. Aralarında duygusal bir sohbet başlar. Bahar’ın söylediği bir cümle Ezel’i geçmişe Eyşan’la seviştiği geceye götürür. Ezel çok öfkelenir ve Bahar’ı kovar.

  Bahar ağlayarak eve döner ve odasına kapanır. Eyşan, Bahar’a sorduğu sorulara cevap alamaz. Ezel’i arar.

  Cengiz vazgeçtiğini söylediği eski hayatına yeniden döner.

  Ezel telefonu açmaz. Eyşan, Bahar’ın yazdığı nottaki adresi okur ve dışarı çıkar. Ezel çalan kapıyı açar. Karşısında Eyşan vardır.


   
Ezel 7. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ezel 18. Bölüm Özeti

  Ezel 18. Bölüm Özeti

  Eyşan Ezel’i arar ve Cengiz’in halhalı gördüğünü söyler. Tedirgindir. Cengiz halhalı alan kişi hakkında bilgi almaya çalışır. Otoparkta Ezel’in arabasının önüne çıkar. Ezel ve Kamil arabadan iner. Cengiz’e gelen telefonda halhalı alan adamın tarifi yapılır. Cengiz şüphe içinde Kamil’e bakar. Eyşan sabah otelden ayrılır. Cengiz uyumaktadır. Bir adam genç bir adamın yanına gelir ve...
 2. Ezel 22. Bölüm Özeti

  Ezel 22. Bölüm Özeti

  bahar ezel ezel bahar Ezel mezarlıkta Eren’i ziyaret eden Ali’nin yanına gelir. Ona dayının kızının mezarının resmini verir ve dayının işlerden çekildiğini söyler. Ali ise Ezel’i Eyşan’ı kaybetmekle tehdit eder. Ezel Bahar’a evinin çatısında bir sürpriz hazırlar. Bahar çok sevinir ama Ezel yine tedaviden bahsedince onu niye çağırdığını anlar ve üzülür. Mert Ezel’e, Cengiz ve...
 3. Ezel 36. Bölüm Özeti

  Ezel 36. Bölüm Özeti

  kerpeten ali azad videoları Ezel, parasız kaldığı için sağdan soldan bir şeyler bulmak için uğraşır. Ramiz Dayı, Kenan Birkan’ın yanindadır, Sekiz’in onu öldürmeyeceğini, artık bu oyundan vazgeçmesini söyler. Ama Kenan Birkan iddialıdır. Ezel’in arabasına polis el koyar. Ali ve Cengiz de ona yardım etmek için sürekli peşindedirler. Ramiz Dayı, artık ölüme yaklaştığını anlar. Kenan...
 4. Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel 41. Bölüm Özeti

  Ezel, Ali ve Cengiz, Kenan Birkan’ı dostlarının önünde küçük düşürmüşlerdir. Kenan Birkan, yumuşadığı yönünde etrafta çıkan söylentileri de duyunca bu işi tek günde bitirmeye karar verir. Kaya ile bu konuyu tartışırlarken Eyşan gelir ve Ezel’den kendisinin intikam alacağını söyler. Kaya, Eyşan’a güvenmemektedir. Bunu Kenan Birkan’a söyler. Mert ve Ömer arasındaki ilişki düzelmektedir, fakat...
 5. Ezel 42. Bölüm Özeti

  Ezel 42. Bölüm Özeti

  Mert’in ölümüyle Ezel çok sarsılmıştır. Bir hafta ortadan kaybolur, Ali Ezel’e yardım etmeye çalışmaktadır. Tevfik’ten yardım ister, fakat Şebnem normal bir hayat yaşamak istemektedir. Tevfik’e Ali’nin yardımına giderse kendini bir daha aramamasını söyler. Kenan Birkan, Mert’in ölümünden sonra tekrar ortadan kaybolmaya karar verir. Kaya, Temmuz’a Ramiz Dayı ve Ezel’i öldürtecektir....

Sayfayı Paylaş