1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Ezel [ ShowTV ]

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ezel oyuncuları ezel oyuncular oyunculari ezeldeki oyuncular cansu dere estetiksiz hali Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalioğlu ve mankenlikten oyunculuğa transfer olan Cansu Dere'nin başrolünde oynadıkları yepyeni bir dizi başlıyor...Bakalım izleyicilerden tam not alabilecekmi...

  [​IMG]

  Dizinin Genel Konusu

  Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar...

  Önce Ömer vardı. Ömer'in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.

   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi Basın Açıklaması

  Orhan İSMAİLOĞLU

  Türkiye televizyonlarından Show Tv’ de yeni yayın döneminde ekranlara gelecek olan “Ezel” adlı dizi filmin on günlük Kuzey Kıbrıs çekimleri tamamlandı.
  Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Sedef Avcı ve Barış Talay’ın paylaştığı dizinin oyuncuları dün saat 15:00’de Bafra’da bulunan Kaya Artemis Hotel’de bir basın toplantısı düzenleyerek soruları yanıtladı.
  Türkiye basının da yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısını ülkemiz basınından sadece KIBRIS’ın izlemesi oldukça dikkat çekiciydi.

  İmirzalıoğlu: “İki yıl aradan sonra yeniden döndüm”
  Basın toplantısında konuşan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, “Ezel”in duygusal içerikli ama aksiyon ağırlıklı bir dizi olacağını belirtti. Dizi çekmenin kolay bir iş olmadığını söyleyen İmirzalıoğlu, “hepimiz heyecanlıyız, zorlu bir çekim maratonu gerçekleştirdik” dedi.
  Vatani görevini yaptığını ve bir süre de dinlendiğini anlatan Kenan İmirzalıoğlu, iki yıl ardan verdikten sonra ekranlara “Ezel” dizisiyle döneceğini söyledi.

  Cansu Dere: Güzel bir proje
  Ezel dizisinde rol alan Türkiye’nin ünlü mankenlerinden Cansu Dere de, sürekli dizi teklifi aldığını ve Ezel dizisinin güzel bir proje olduğunu söyledi. Dizinin Kıbrıs’ta çekilmesi konusunda da “hikayeye en uygun yer burasıydı” diyen Cansu Dere, “Kıbrıs’ta çok rahat ettik, çok memnunuz” şeklinde konuştu.

  Sedef Avcı: Çekimler sırasında 3 kez Türkiye’ye gidip geldim
  Dizinin bir diğer manken-oyuncusu Sedef Avcı da çekimlerin çok keyifli geçtiğini söyledi. Dizinin güçlü bir kadrosu olduğunu da vurgulayan Avcı, işleri nedeniyle çekimler sırasında üç kez Türkiye’ye gidip geldiğini de anlattı.

  Barış Talay: Çekimler güzel geçti
  Dizinin oyuncularından Barış Talay da, basın toplantısında bu projenin çok güzel bir proje olduğunu söyledi. “Ekibin kalitesi dizinin de kalitesini gösteriyor” diyen Talay, iyi bir projede yer almak istediği için bu projede yer aldığını söyledi.

   
 3. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi 1.Bölüm Özeti
  Herkesin kimseye anlatmadığı bir sırrı var. Herkesin bir başkasına göstermediği gizli bir yüzü var.
  Ezel’in Oyunu’nda, günlük hayatın maskelerinin arkasında insanların bu vahşi, zalim, ne hırslarından ne de aşklarından bir türlü vazgeçemeyen gerçek yüzlerini görüyoruz.
  Önce Ömer vardı. Hayatın içindeki nokta kadar küçük hayatında ailesiyleydi. Mutluydu. Sonra Ömer bir kız sevdi. Ona aşık oldu. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Evrende herşey yerli yerindeydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye?
  Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, ona korkunç bir oyun oynamıştı. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.

   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi 2.Bölüm Özeti Ezel’in

  Yıllardır beklediği an geldi. Bir yandan bulmacanın eksik parçası çözülüyor. Eyşan’ın sırları ortaya çıkıyor. Bir yandan herkesin kaderi değişiyor. Ezel ve Cengiz oyuna başlarlar. Sürekli kaybeden Cengiz, Eyşan ve Ali’nin uyarılarına rağmen oyundan kalkmaz. O sırada Can’ın ahırdaki vahşi atı alarak ortadan kaybolduğu anlaşılır. Sabahın ilk ışıkları yükselirken, oyun masasındaki milyon dolarların da, Can’ın da kaderi da Ezel’in elindedir.


   
 6. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi 3.Bölüm Özeti

  Vakit Geldi,

  Ömer'in Ezel'e dönüşümü tamamlanıyor. Ezel'in planı işliyor, hem de büyüyerek.

  Bahar yurt dışından döner ve farkında bile olmadan, Ezel'in oyununa dahil olur. Bahar'ın düzenlediği etkinlik, herkesi bir araya getirir.
  Ezel, küçük ayarlamalar sayesinde Eyşan, Cengiz ve Ali'yle teker teker yalnız kalmanın yollarını bulur.

  Geçmişin izlerini taşıyan bu küçük karşılaşmalar, bazı pişmanlıkları su yüzüne çıkarırken, gergin ve tehlikeli anlar yaşanmasına da sebep olur.
   
 7. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi 4.Bölüm Özeti

  Bahar’ın ani hastalığı Ezel’in planını yeni bir şehre taşır.

  Aileyle birlikte İstanbul’a dönen Ezel, burada da hayatlarının içinde olmanın bir yolunu bulur.

  Ancak bu yol, onu acı bir gerçekle yüzleştirecek, hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği insanların karşısına çıkacaktır.

  İntikamına sadık kalmak Ezel için hiç bu kadar zor olmamıştı…
   
 8. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel 5.Bölüm Özeti
  Ezel, Bahar ve Eyşan'ı sürpriz bir yere götürür.

  O gece, Eyşan'ı derinden sarsar. Görüntüde Ezel hedefi on ikiden vurmuştur. Ama işler her zaman istediği gibi gitmeyecektir.

  Sabrı tükenen Ali, adamlarını bir kenara iter ve sırrını bulmak üzere tek başına Ezel'in peşine düşer.

  Tam da böyle bir zamanda, yine Ezel'in sebep olduğu bir tesadüf, onu herkesin içinde annesiyle burun buruna getirir.

  Köşeye sıkışan Ezel, acil bir çözüm bulmak zorundadır.

   
 9. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi Oyuncuları

  Kenan İMİRZALİOĞLU

  [​IMG]

  Gerçek Adı : Kenan İmirzalıoğlu
  Doğum Yeri : Ankara
  Doğum Tarihi : 18 Haziran 1974
  Eğitimi : Lisans


  Orta ve lise öğrenimini Ankara’da, yüksek tahsilini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde yaptı.

  1995 yılında mankenlik yapmaya başladı ve arkadaşlarının teşvikiyle girdiği Best Model of The World mankenlik yarışmasında birinci oldu…

  1999 yılında televizyon dizisi Deli Yürek‘te Yusuf Miroğlu karakterini canlandırarak oyunculuğa geçti… Kısa zamanda oyunculuk yeteneğiyle seyircilerin ve yönetmenlerin ilgi odağı oldu. 2001 yılında Deli Yürek‘in sinema versiyonu "Deli Yürek: Bumerang Cehennemi" adlı filmde oynayarak sinemaya transfer oldu…

  Ardından yine bir televizyon dizisi Alacakaranlık‘ta (2003) rol aldı… Sinemadaki ikinci çalışması Uğur Yücel’in yazıp, yönettiği Yazı Tura‘da başrolü Olgun Şimşek ile paylaştı… çok büyük bir gişe yapmasada film festivallerinde çok büyük ödüller kazandı ve bu filmde oyuncuların gösterdiği performans çok beğenildi.

  Kenan İmirzalıoğlu’nun üçüncü sinema deneyimi, çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilecek olan Fransa, İngiltere ortak yapımı Gilgamesh / Gılgamış’la olacaktı ama, proje gerçekleşmedi…

  2006’da Suat Yalaz’ın eserinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Son Osmanlı Yandım Ali’de rol aldı…

  2007'de televizyon dizisi Acı Hayat’ta (2006) başrolü Selin Demiratar’la paylaştı… Son olarak Kabadayı filmiyle sevenlerinin önüne çıktı. Bu filmde başrolü usta aktör Şener Şen ile paylaştı.


  Cansu DERE

  [​IMG]

  Doğum Yeri : Ankara
  Doğum Tarihi : 26 Aralık 1980

  Ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta ögrenimini İzmir'de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve o yıldan itibaren profesyonel mankenlik yapıyor.

  İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye'nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı.

  ITKIB'nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye'yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris'de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle Sıla isimli dizide rol alıyor. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu'yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir.

  Barış FALAY

  [​IMG]

  Doğum tarihi: 09/04/1972
  Doğum yeri: Edremit
  Eğitimi: Ankara Üniversitesi, DTCF Tiyatro Bölümü
  Ankara Devlet Tiyatrosu' nda 2 yıl çalıştıktan sonra, 1997 yılında kuruluş sınavıyla beraber İzmit Şehir Tiyatrosu sanatçısı oldu. Hamletile başlayan bu serüven, Üç Kuruşluk Opera, Misafir, Kamyon, Roberto Zucco, Kırmızı Yorgunları, Azizname, Barış, Bahar Noktası, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Karar Kimin ve daha bir çok oyunda oynayarak sürdü. Deniz Kızı Masalı, ve Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı oyunları yönetti. Tiyatronun bünyesindeki Tiyatro Okulunda eğitmenlik yaptı.

  Yiğit ÖZŞENER

  [​IMG]

  Doğum Yeri : İzmir
  Doğum Tarihi : 1972
  Eğitimi : Yüksek Lisans

  Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu. 1997- 1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde işletme masterı yaptı. 1994 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda eğitim almaya başladı ve 2001 yılına kadar Studio Oyuncuları bünyesindeki çeşitli oyunlarda yer aldı. 1995 yılında Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Gergadanlaşma” ile profesyonel olarak oyunculuğa başladı. Bu oyun ile Bulgaristan ve Makedonya’da gerçekleştirilen festivallere katıldı. Ardından sırasıyla Harold Pinter’in yazdığı Şahika Tekand’ın yönettiği “Gitgel Dolap”, Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Oyuncu” gibi oyunlarda yer aldı.2000 yazında Delphi’de gerçekleştirilen X. Antik Oyunlar Festivali’nde, Thedoros Terzopolos’un yönettiği “Herakles” projesinde yer aldı. Ardından 2001 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları ile “Gergedanlaşma”da tekrar yer aldı. 2001 yılında kurulmuş olan “Dükkan” Tiyatro Topluluğu’nun kurucu üyesidir.

  Sedef AVCI

  [​IMG]

  Doğum Yeri : Malatya
  Doğum Tarihi : 1978
  Eğitimi : Lisans

  Manken ve dizi oyuncusu.

  Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajans'a bağlıdır. 1997 Elite Model Look 1.si ve kendisi gibi manken olan Kıvanç Kasabalı ile evlidir.

  Tuncel KURTİZ

  [​IMG]

  İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir. İlk kez 1959 yılında Dormen Tiyatrosu'nda oyunculuğa başlamış olan sanatçı, sinema filmlerinde rol almıştır. Sürü filmiyle zirveye çıkan sanatçı, doğayla içiçe yaşamayı sever. Hacı ve Asi adlı dizilerde başrol oynamıştır. 2009 yılının başında vizyona giren Güz Sancısı filminde Kamil Efensi karakterini canlandırmıştır.
   
 10. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel Dizisi İmza ve Avatarları

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG][​IMG]
  [​IMG][​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
 11. ceunselor

  ceunselor Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  17 Eylül 2009
  Mesajlar:
  31
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Ben Ezel'i seyrediyorum. Gerçekten çok güzel bir dizi. İnşallah ileriki bölümlerde konuyu uzatmak için saçmalamazlar...
   
 12. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel 6.Bölüm Özeti

  ANNESİ GERÇEĞİ ÖĞRENDİ!

  5. böülümümde annesinin kendisine sarılarak 'Ömer' diye haykırmasına dayanamayıp yüzüğü cebine koyan Ezel herşeyi ortaya sermiş oldu. Ancak bu bölümde annesine herşeyi apaçık söyledi ve onu korumak için bunu yapmak zorundaydı artık.

  EZEL ŞÜPHELERİ TAMAMEN ÜZERİNE ÇEKTİ

  Ezel annesine gerçeği dile getirdikten sonra olayları bir araya getirip toparlamaya çalışan Cengiz artık iyice şüphelendi ve bu bölümde ağzını aramak için Ezel'in annesinin yanına gitti. Durumun farkına varan Ezel açık vermemek için bir bahane blarak hemde Cengiz'in kafasını daha da karıştırmak isteyerek o da eve gitti. Olayları bir nebze de olsa düzeltmeyi başaran Ezel açık vermeden sıyrıldı.

  EZEL-CENGİZ ORTAKLIĞI

  Ezel-Bahar ve Eyşan-Cengiz çifti Ezel'in daveti ile bir araya geldiler. Eğlence sırasında Cengiz'in isteği ile Ali gizlice Ezel'in evine girdi ve önceden planı kuran Ezel herşeyin tam isteği gibi olmasını sağladı. Ezel'in bilgisayarında otel projeleri ele geçiren Ali Cengiz'i arayarak iletti ve tam o sırada Ezel'de en büyük hayalinin bir otel olduğunu söyleyerek ağlarını yavaş yavaş örmeye başladı.Ve ikili yine bir kumar gecesi sonrası beraber sabahladılar ve Ezel ile Cengiz bu otel işinde ortak olmaya karar verdiler.

  EYŞAN BABASINI GÖRMEYE GİTTİ

  Kendisine notlar bırakarak Eyşan'ı yanına getirmeye çalışan babası emeline ulaştı ve gönderdiği bir mesajla Eyşan'ı kendini ziyarete zorladı.Yanına giden Eyşan babasını onu bir daha rahatsız etmeme konusunda uyardı ve hayatından tamamen çıktığını söyleyerek terk etti.

  Ali bu sırada Eyşan'ı takip ettirdi ve babasının yanına gittiğini öğrendi. Bunun üzerine Eyşan'dan sonra Ali'de yanına silahını kaptı ve öldürmek için gitti. Aralarında geçen konuşma ile Ali babasını öldürmemeye karar verdi Eyşan'a babasını öldürdüğünü ima eden sözleri üzerine Eyşan tekrar teleşla babasının yanına koştu ve babasının öldürülmediğini gördü.

  Acaba Ali ile Eyşan'ın babası yeni bir plan mı yaptı? Baba yine ortalığı karıştırmak için mi geliyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu sorunun cevabını hep birlikte öğreneceğiz.

  EZEL ANNE HASRETİNE DAHA FAZLA DAYANAMADI

  Dizinin bu bölümünün sonunda daha fazla annesinden uzak kalmaya dayanamayan ve yanında ama ondan çok uzakta olan Ezel artık dayanamayarak annesinin yanına gitti ve son sahnede anne ile oğlunun özlem dolu sarılışı dizinin sonuna damgasını vurdu.

  Eyaşn Ezel'e gün geçtikçe daha da yakınlaşmaya başlarken bir yandan da Ali Bahar'ı elde etme çabasındadır. Cengiz ise kendi alemnide ve hala para peşinde. Dayı ise Ezel'in olaylara erken müdahale etmesinden dolayı plan değişikliğinde. Bakalım dizinin bundan sonraki bölümlerinde daha neler olacak?
   
 13. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ezel dizisi 7. Bölüm özeti

  Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin başrollerini oynadığı Ezel Dizisinin 7. bölüm özeti...

  Eyşan'ın oğlunun meğer Cengiz'den değil de Ömer'den olduğunu öğrendiğimiz bu bölümde Ezel, şimdiye kadar yapmadığı kadar ağır bir şey yapmaya karar verdi ancak son anda bu ağır kararından vazgeçti...

  EYŞAN'IN OĞLU EZEL'DEN!

  2006 yılına flashback yapıldığı 7. bölümde, Ali'nin Cengiz'e "Oğlun (Can) sana çekmemiş!" demesi üzerine Cengiz, bu durumdan şüphelenir. Gece yarısı bu şüphenin üzerine Can'ın odasına girerek ondan bir miktar saç örneği alan Cengiz, yaptırdığı DNA sonucunda Can'ın kendisinin oğlu olmadığını öğrenir... Can ise Ömer'in yani Ezel'in oğludur... Cengiz ise bu durumu hiç kimseye belli etmemektedir ve bu yüzden Eyşan'dan 2. çocuğu istemektedir. Eyşan ise bu isteği bu bölümde de geri çevirdi ve Cengiz'in onu aldatmasına yol açtı...

  ALİ, EZEL'LE İLGİLİ BİR İPUCUNA SAHİP OLMUŞTUR AMA...

  Ezel, Bahar ile birlikte Çocuk Esirgeme kurumuna gider. Ezel, buradaki çocukları hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Ancak o çocuklardan birisi diğerlerinden farklıdır. Çünkü o çocuk, Ömer'in öldürdüğü sanılan Güvenlikçinin oğludur. Ancak Ezel, bu çocukla yıllardır bir türlü iletişim kuramaz. Daha sonra kurumdan ayrılan Ezel ile Bahar'ı Ali takip etmektedir. Ali'de kurumda kalan tüm çocukların listesini, çalışanlardan çıkarttırdı. Ancak ipucuna hala ulaşamadı..

  ALİ'NİN GERİ DÖNÜŞÜ ANLATILDI!

  Ali'nin soygundan sonra payını alarak gitmesinden sonra, Cengiz'in yanında geriye nasıl yer aldığı ise soru işareteydi. Ezel'in 7. bölümünde bu soru işareti de cevabını buldu. Parasını batıran Ali, Cengiz'den yardım ister ve Cengiz'de onu güvenlik şefi olarak işe başlatır. Çünkü Ali, kendi payını bitirmiş, Cengiz ise çok daha zengin olmuştur...

  EZEL, SON ANDA AĞIR KARARINDAN VAZGEÇTİ!

  Can'ın doğum gününde aile ile biraraya gelen Ezel, Cengiz'in Eyşan ile 2. çocuğu düşündüklerini söylemeleri ile deliye döner. Bunun üzerine Bahar'ı da partiden ayrılırken yanında götüren Ezel, onu eve götürür. Bahar'a sahip olma amacıyla eve götüren Ezel, kendisinin de diğerleri gibi olmaması gerektiğini ve Bahar'ın suçsuz olduğunu düşünerek bu ağır kararından vazgeçip, Bahar'ı bir anda evden kovar. Bahar ise ne olduğunu anlamadan, büyük bir şokla evine döner.

  Eyşan ise Bahar'ın bu kadar mutsuz bir şekilde eve dönmesinin ardından Ezel'in evine hesap sormaya gider. Ezel kapıyı açtığında ise Ezel'in 7. bölümü son buldu.

  Eyşan ile Ezel'in arasında nasıl bir konuşma geçeceği, Ali'nin elindeki ipucunu görüp göremeyeceğini, Cengiz'in ise Eyşan'a olan ilk ihanetinin ardından nasıl bir tutum sergileyeceğini 8. bölümde izleyeceğiz...
   
 14. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  8. bölüm özet
  Bahar ortalıkta yok. Ezel, Bahar’a yaptığından hoşnut değil. Durup planını gözden geçirecek ama bu oyunda durup düşünmek yok.
  Durursa, sadece kendisini değil, ailesini de tehlikeye atmış olacak çünkü.
  Mert hiç beklemediği bir şekilde karşısına çıktığında, Ezel bu gerçeği anlar.
  Bir yandan kardeşini korumak, bir yandan gerçeğe iyice yaklaşan Ali’yi atlatmak, bir yandan durmadan yarasını deşen Cengiz’le baş etmek, Ezel’i zor durumda bırakır.
  Günün sonunda, Ezel hepsine bir cevap vermek zorundadır.
   
 15. Gül Hanım

  Gül Hanım Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.193
  Beğenilen Mesajlar:
  17
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  burdur
  9. bölüm
  Ali, içini kemiren şüphe yüzünden deliye dönmüş durumda.
  Fakat daha acili var.
  Mert’in araştırması tehlikeli boyutlara varıyor. Cengiz ve Ali gerçeğe daha fazla yaklaşmadan Mert’i durdurmak zorundalar. Ezel ise kardeşini korumak için onlardan önce bir çözüm bulmak zorunda.
  Bir seferde ve kesin olarak bu işi bitirmeye karar verir. Bunu yaparken Eyşan’ı da ihmal etmez ve küçük oyunuyla kalbine öyle bir şüphe düşürür ki, o şüpheyle harekete geçen Eyşan nasıl bir sırla karşılaşacağından tamamen habersizdir
   
Ezel [ ShowTV ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Urfalıyam ezelden

  Urfalıyam ezelden

  adam olasan ömer adam olasın ömer ağam olasan paşam Ömer çok yakışıklı, yiğit, iyi ata binen, kılıcının sahibi, çok iyi çöğür çalan ve hoyrat okuyan, halay çeken bir gençtir. Allah her kabiliyeti sanki özellikle ona vermiştir. Ömer'siz bir düğün, sıra gecesi düşünülemez. Ömer'in baş bağlaması da meşhurdur. Sırmalı puşu bağlar. Puşunun kenarlarındaki püsküller doğadaki çiçeklerin tüm renklerini...
 2. Ezel

  Ezel

  Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
 3. Ezel 26. Bölüm Özeti

  Ezel 26. Bölüm Özeti

  ezel eyşana ömer olduğunu söylüyor Ezel’in artık başka çaresi kalmamıştır. Bahar’a gerçek kimliğini açıklar. Ömer olduğunu söyler ve elini uzatır. Bahar’ın daha bilmesi gereken çok şey vardır. Cengiz hapishanede gizemli bir kişi tarafından sorgulanır. Sorular genellikle Ramiz Dayı ile ilgilidir. Cengiz kim olduğunu bilmediği bu adamla işbirliğine yanaşmaz. Bu sırada hapiste Cengiz’le...
 4. Ezel 37. Bölüm Özeti

  Ezel 37. Bölüm Özeti

  Ramiz Dayı ağır yaralanmıştır, hastaneye kaldırılır. Kenan ve Sekiz görevin tamamlandığını düşünürken, gelen telefon Ramiz Dayı’nın yaşadığını haber verir. Ramiz Dayı’nın yaralanması Ezel’i çok etkiler. Kendini Ramiz Dayı ile tanışmadan önceki güçsüz çocuk olarak görmektedir yine. Ali ve Cengiz ise ona zor zamanlarında yardımcı olmaya ve onun güvenini yeniden kazanmaya çalışmaktadırlar....
 5. Ezel Dizisinden Canlı Veda!

  Ezel Dizisinden Canlı Veda!

  ezel, canlı final, 2011 finali, cansu dere, kenan imirzalıoğlu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Ezel canlı canlı veda edecek. 'Ezel'in finali nedeniyle, haftaya Çubuklu 29'da 250 kişilik davet düzenleniyor. Ekibin buluşacağı geceden canlı yayın yapılacak! EFSANE DİZİYE DEV DAVET atv ekranlarında iki sezondur yayınlanan...

Sayfayı Paylaş