Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  F Harfi Rüya Yorumları

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  rüyada fare öldürmek rüyada fare yemek kapanı görmek rüya tabirleri öldürmek pişirmek FAKİRLİK : Rüyada fakir olduğunuzu görmek sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bu rüya bazen de tamamen tersi şekilde mutluluk ve maddi refah olarak yorumlanır.

  FARE : Aile ve iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacaksınız. Sahte arkadaşlarınız ve düşmanlarınız var. Fare, fesat bir kadına da işarettir. Çok fare görmek, kazanca işarettir. Bazı yorumculara göre de fare, ev halkı ve çoluk çocuk demektir. Birçok fare öldürmek, rakiplerinizi yeneceğiniz anlamı taşır.

  FARE KAPANI : Sizi köşeye sıkıştırıp, işlerinizi bozmak için uğraşanlar var.

  FASULYE : Fasulye, hastalık demektir. Kuru ve buruşmuş fasulye hayal kırıklığına uğrayacağınızın habercisidir.

  FATİH SULTAN MEHMED : İyi ve çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Gören kişinin kazanç, bereket, mutluluk dolu, huzur ve güven bulacağı bir yaşamı olacaktır.

  FELÇ OLMAK : Güvenilmez bazı anlaşma ve akitler yapacağınız anlamına gelir. Bir arkadaşınızın felçli olduğunu görürseniz, o kişi güvenilir olmaktan uzaktır ve ailenizden birine hastalık gelecek demektir. Sevgili olanlar birbirlerinin felç olduğunu görür ise, bu, mutluluklarının bozulacağı yolunda bir işarettir.

  FENER : Sakin bir denizde fener görüyorsanız, bu, güzel arkadaşlar edineceğinizin ve mutluluğu yakalayacağınızın işaretidir. Fırtınalı bir denizde yolculuk yaparken bir deniz feneri gördüyseniz, sıkıntılı günlerin geride kalacağının ve zenginliğin habercisidir.

  FIÇI : Dolu bir fıçı, zenginliktir. Boş fıçı ise fakirliğin ve sıkıntının işaretidir.

  FIKRA : Hayatı çok fazla ciddiye aldığınız konusunda sizi uyarır. Rahat olup, hayatın tadını çıkarmaya bakın.

  FINDIK : Hem duygusal hem iş hayatınız başarılı olacak.

  FIRÇA : Fırçayla saçlarınızı tarıyorsanız, yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı bazı sorunlar yaşayacaksınız. Eski bir fırça görmek hastalık getirir. Birçok fırçayı bir arada görmek, birçok iş imkanı gelecek demektir.

  FIRIN : Çok çocuk ve güzel bir aile hayatınız olacak. Fırında yemek pişirmek,geçici bir sıkıntının habercisidir.

  FIRTINA : Hastalık ve başarısızlıktır. Yakın bir arkadaştan ayrılabilirsiniz.

  FİL : Hem para, hem itibar sahibi olacaksınız. İş ve özel hayatınızı kontrol edebiliyorsunuz.

  Birçok fili bir arada görmek, refah ve huzura; tek bir fil görmek ise, uzun bir ömür sürmeye işarettir. Rüyasında gündüz vakti file bindiğini gören kişi, eşinden boşanacaktır. Bir file binmek, mal kazancı demektir.

  FİL DİŞİ : Zenginlik ve şans simgesidir. Maddi durumunuz düzene girecek ve bereket gelecek.

  FİNO KÖPEĞİ : Karışık gibi duran işlerinizde arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız.

  FİRUZE : Rüyada firuze taşı görmek, yardım, iyi şans ve uzun ömre işaret eder.

  FİZİKÇİ : Size, hala geçmişten kopamadığınızı anlatır.

  FOTOGRAF : Çevrenizde birtakım sahtekar ve ikiyüzlü insanlar var. Onlara dikkat etmelisiniz.

  FOTOGRAF MAKİNESİ : Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılabilirsiniz.

  FLÜT : Flüt sesi duymak, uzaklardan gelecek bazı arkadaşlarınızla mutlu bir buluşma yaşayacağınız anlamına gelir. Flüt çalmak ise aşık olacağınızın müjdecisidir.
   
F Harfi Rüya Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. J Harfi Rüya Yorumları

  J Harfi Rüya Yorumları

  JAGUAR : Elinize çok değerli bir armağan geçecek. JANDARMA : Sizi sonu belli olmayan bazı büyük uğraşlar bekliyor. JARTİYER : Erkek rüyasında sevgilisinin jartiyerini bulduğunu görürse, sevdiğine karşı prestij kaybedecek ve rakipleri de çoğalacaktır. Kadın jartiyerini kaybederse, sevgilisi onu kıskanacak ve neşesi kaçacak demektir. Evli bir erkek, jartiyer görürse, eşine karşı yapmış...
 2. K Harfi Rüya Yorumları

  K Harfi Rüya Yorumları

  rüyada kuş öldürmek rüyada küs olduğun birini görmek silahla kovalanmak konuşmadığın birini görmek kavgalı olduğun KABUS : İş hayatında zarara uğrayıp başarısızlıklarla karşılaşacaksınız. Yediklerinize dikkat edin. KAÇMAK : İstikrarlı ve azimli bir şekilde çalıştığınız takdirse iş hayatınızda yükseliş kaydedeceksiniz. KAFA : Güzel ve şekli düzgün kafalar görmek, ünlü ve önemli...
 3. L Harfi Rüya Yorumları

  L Harfi Rüya Yorumları

  LABORATUAR : Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Çok ciddi bir hastalığa yakalanma tehlikeniz var. LAHANA : Bir çok problem yaşayacaksınız. Lahanayı yeşil gördüyseniz, bir olay sonucunda aşk hayatınız alt üst olacak demektir. LAMBA : Mutluluk ve başarı simgesidir. LEĞEN : Genç bir kadın, rüyasında leğende yıkandığını görürse, bu, gerçek dostluklara ve saf bir sevgiye kavuşacak...
 4. T Harfi Rüya Yorumları

  T Harfi Rüya Yorumları

  rüyada tenya görmek rüyada tavşan öldürmek kuş ısırması tavuk öldürmek tavuk kovalamak TABAK : Tabak tutmak, uğur getirir. Rüyayı gören kadın ise, yakında evlenecektir. TABANCA : Uğursuzluğun habercisidir. Tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz. TABUT :Kötü anlam...
 5. C Harfi Rüya Yorumları

  C Harfi Rüya Yorumları

  rüyada delik çorap görmek rüyada ceviz kırmak çorapla yürümek lezbiyen ceviz kırmak görmek CADDE : Bir cadde boyunca yürüdüğünü görmek, doğru yolda olduğunuzu gösterir. CAM : Bir cam parçasından bakmak, hayal kırıklıkları yaşayabileceğinize işarettir. Cam veya ayna kırmak uğursuzluk, iş hayatında başarısızlığa uğramak anlamındadır. CAMİİ : Şehir camii, kale olarak da yorumlanır. Cami...

Sayfayı Paylaş