Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!
emrah haberleri 2014, emrah facebook hisse, şarkıcı emrahın mal varlığı

Dünyanın en ünlü sosyal paylaşım ağı olan facebook, yeni bir hissedarına kavuştu. Gayrimenkul kralı olarak bilinen şarkıcı Emrah yeni bir atılım daha yaparak facebooktan hisse aldı ve ortak oldu. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;
emrah-facebook-a-ortak-oldu-4850937.jpg

100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen Emrah, sosyal medya platformu Twitter’ın geçen yıl halka arzına kayıtsız kalmayarak hisse satın almıştı. Dünyada yaklaşık 250 milyon aktif kullanıcısı olan Twitter’ın borsadaki hızlı yükselişi dikkatini çeken Emrah’ın hisse satın almasının ardından ise şirketin borsada yaşadığı düşüşler sanatçıya zarar ettirmişti.


1 milyar kullanıcı
Oyunculuktan ve şarkıcılıktan kazandığı parayı, emlak sektöründe değerlendirmesiyle bilinen Emrah, borsadaki atılımlarını borsacı kuzeni Uğur Türker’le yapıyor. Twitter’ın kendisine zarar ettirmesinden rahatsız olan Emrah, elindeki hisselerin yarısından fazlasını satarak Facebook’tan hisse satın aldı. Emrah daha sonra kuzeni Türker’in de tavsiyesiyle dünyada 1 milyarı aşkın kullanıcısı olan ve yine bir sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’tan hisse aldı. Emrah’ın aldığı hisselerin değerinin 2 milyon dolar olduğu öğrenildi.
 

Benzer İçerikler

*jellibon*
Cevaplar
0
Görüntüleme
783
*jellibon*
*jellibon*
ßeLeN
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
ßeLeN
ßeLeN
Üst