1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

FAHRİYE EVCEN Angelina Jolie'ye benzemek istiyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fahriye evcene benzeyenler angelina jolie ye benzeyenler angelina jolie Valla bende isterim Angelina Jolie'ye benzemek :D

< Konu Resmi..>

HERKESİN İTALYAN AKTRİS MONİCA BELLUCCİ’YE BENZETTİĞİ FAHRİYE EVCEN, BU DURUMDAN PEK DE MEMNUN DEĞİL.

Evcen, “Hangi dünya starının yerinde olmak isterdiniz?” sorusuna, “Ben Angelina Jolie’nin yerinde olmayı tercih ederim. Çünkü en beğendiğim dünya starı o. Monica Bellucci de güzel kadın, ama onun yerinde olmak istemezdim” diye yanıt verdi.

FAHRİYE EVCEN Angelina Jolie'ye benzemek istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye Evcen'e Yasak ...

Fahriye Evcen'e Yasak ...

Rol alacağı filmin yapımcısı özel hayatıyla ilgili konuşmasını yasakladı Özcan Deniz'le birlikte olan Fahriye Evcen'e, rol aldığı 'Aşk Tutulması' filminin yapımcısından özel hayatıyla ilgili konuşma yasağı geldi Özcan'la yaşadığı aşkın konuşulmasının filmin önüne geçeceğini düşünen yapımcısının uyarısını dikkate alan güzel oyuncu birlikteliğiyle ilgili tüm soruları yanıtsız bırakıyor
  2. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

özcan deniz ayrıldı fahriye evcen ayrıldı özcan deniz fahriye evcen ozcan ayrildi ozcan ayrildi Özcan Deniz hayranlarına müjde :) Büyük aşk bittiÖzcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen aşkı kıskançlığa yenik düştü. Üç ay önce ilişkileri başlayan Deniz ve Evcen'in beraberlikleri kısa sürdü. Önceki gün ayrılmama kararı alan çiftin ayrılık nedeninin ise...
  3. Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen Kimdir ?

fahriye evcen ten rengi selanik göçmeni ünlüler Doğum Tarihi : 04 haziran 1986. Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü. Boy : 1.70 Kilo : 51 Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada. Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü Göz rengi : kahverengi Saç rengi : koyu kahverengi...
  4. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  5. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....

Sayfayı Paylaş