Etiketler:
  1. asi deniz

asi deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

fal burçlar yorumlar

Konu, 'Burçlar' kısmında asi deniz tarafından paylaşıldı.

fal burçlar yorumlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler

Fal Yorumunda Dikkat Edilecekler

Kahve falına baktığınız kişi hakkında bilinçaltınızdaki mesajları hatırlamalısınız. Falına baktığınız kişi, fincandaki şekiller arasındaki alakayı derhal kurarak titreşimsel enerji...
  2. 2009 burç yorumları

2009 burç yorumları

2010 burçlar burclar 2010 burç yorumları 2009 burç yorumları da burçlar Sevgili Melekler bakalım 2009 yılı size artılarıyla eksileriyle neler getirecek. Burç Burç 2009 Yılı Yorumlarınız Meleklermekani.com - 2009 Yılı Burç Yorumları KOÇ Bu yıl, yeni bilgiler edinme, eğitim alma ve yabancı ülkelere gitme arzunuz artacak. Çevrenizi genişletme imkanı bulacaksınız. Kendinizle barışık...
  3. gerçek burç yorumları

gerçek burç yorumları

en gerçek burç yorumları gerçek burç yorumları dini dini burçlar islami Şimdiye kadar burclarımızda okuduğumuz özellikler meğer yalanmış. Size şimdi burçarın asıl özelliklerini anlatıyoruz.... şaşırmayın meleklerim :) KOC (21 Mart-20 Nisan) Bunlar Zodyak´in ilk burcu olduklari icin pekseverler her seye atlamayi. "Aman ben yapayim, onu da ben yapayim, hepinizi ben yöneteyim "...
  4. 2013 Burç Yorumları

2013 Burç Yorumları

2013 Burç Yorumları da ekleyin kızalr şimdiden burcumuzu neler bekliyor bilelim.
  5. günlük burç yorumları..

günlük burç yorumları..

merhaba.siteniz bir süre önce yenilendi.daha önce ana sayfada sağ tarafta günlük burç yorumları vardı.hergün ilgiyle takip ediyordum.çok gerçekçi yorumlardı.ama artık sitenizde günlük burç yorumları göremiyorum.böyle bi köşeniz yokmu artık.iremsu yazıyordu sanırım.yada ben mi ulaşamıyorum?yardımcı olurmusunuz tşkler..

Sayfayı Paylaş