1. Misafir

Misafir Forum Okuru

fantastik ve savaşçı kızlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

savaşçı kız resimleri kız savaşçı isimleri isimleri fantastik isimler kadın

beren duru bunu beğendi.
  2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fantastik ve savaşçı kızlar

paylaşım için teşekkürler.. emeğine saglıkkk :)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: fantastik ve savaşçı kızlar

bu kızlar harika ellerine sağlık :)

fantastik ve savaşçı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fantastik 4

Fantastik 4

Marvel'ın ilk süperkahraman ailesi, şimdiye kadarki en zor görevleriyle karşı karşıyadırlar. Gizemli galaksiler arası bir haberci olan Silver Surfer, dünyayı yokoluşa hazırlamak için gezegene gelmiştir. Silver Surfer etrafta yıkım ve kargaşa yaratırken, kahramanlarımız bu gizemi çözmeye ve sürpriz bir şekilde tekrar karşılarına çıkan azılı düşmanları Doktor Doom ile yüzleşmeye...
  2. ölümsüz savaşçı!!!

ölümsüz savaşçı!!!

Orjinal Adı: Beowulf Yönetmen: Robert Zemeckis Oyuncular: Ray Winstone, Anthony Hopkins, John Malkovich, Robin Wright Penn, Brendan Gleeson Senaryo: Neil Gaiman, Roger Avary Görüntü Yönetmeni: Robert Presley Müzik: Alan Silvestri Kurgu: Jeremiah O'Driscoll Tür: Aksiyon - Macera - Fantastik Süre: 113 Dk. Yapım: 2007 - ABD Dağıtımcı: Warner Bros. Gösterim tarihi: 30 Kasım 2007...
  3. Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı

Sagopa Kajmer - Kör Savaşçı

sagopa: ben uyku dolu bu gözlerimle baktım ahalime ve kelime topladım çuvalla bendime, sınırda çattım halime, savaştım kör savaşçı arenasında kendime sataştı sözlerim aleyhime, hep arbede!... solar bu güller, anısı geride tek dikenle anılır. rehine tebessüm eden azaplar oldu, kezzap içti intihar çocuklarım, zamanda yorulan elvedalarım. pes etti, öldürüldü tüm devalarım. ey rapin oğlu!......
  4. Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

Kadın Savaşçılar (Amazonlar)

ata binen savaşçı kadın ata binen kadına ne denir savaşçı kadına ne denir Amazonlar hakkında en geniş bilgiyi haklarında anlatılan öykülerden biliyoruz.Bir rivayete göre Libya ’da,başkasına göreyse Kafkasya ’da ortaya çıkmıştı Amazonlar. Ne var ki öykülerin geçtiği asıl yer Anadolu ’dur. Anadolu Amazonlarının erken tarihi, neredeyse yaşadıkları söylenen bölgelerin tarihi kadar karanlıktır. Bir...
  5. karakalem SavaşçıLar

karakalem SavaşçıLar

karakalem savaşçı karakalem savaşcı resimleri

Sayfayı Paylaş