gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Farklı bir yaklaşım...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Farklı bir yaklaşım... [​IMG] Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide ile çalışmaya başlayan EA Aydınlatma, firmanın sıra dışı ürünlerini tasarımcıların beğenisine sunuyor.

  EA Aydınlatma‘dan “glob” tip ürünlere farklı bir yaklaşım : Castore
  Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide ile çalışmaya başlayan EA Aydınlatma, firmanın “glob” tip ürünlere getirdiği farklı bir yaklaşımın sonucu olan Castore serisini tasarımcıların beğenisine sunuyor.

  Ünlü tasarımcı Michele De Lucci ve Huub Ubbens tarafından tasarlanan Castore ürün ailesi, farklı boyutları ve farklı kullanım şekilleri ile ilgi çekiyor.

  Castore, 2004 yılında Essen’de RedDot ödülünü ve 2004 yılında Frankfurt Light+Building Fuarı’nda Design Plus ödülünü almış.

  [​IMG] Masa lambası ve sarkıt olarak kullanılan Castore ailesinde, Ø14cm, Ø25cm, Ø35cm ve Ø42cm çaplı ürünler mevcut. Ø35-42cm tipli masa lambalarında, ayak üzerinde bulunan düğmelere dokunmak suretiyle ışık ayarı yapabilmek mümkün. Lambader olarak kullanılan Castore ürün serisinde ise Ø35 ve Ø42cm çaplı ürünler yer almakta. Lambaderler, gövde üzerinde bulunan metal üzerine dokunmak suretiyle ışık ayarı yapabilmekte. Opal cam gövdeli ürünlerin ürünlerin bağlantısı termoplastik esaslı, ışığı geçiren borudan oluşuyor.

  Ofislerde, restoranlarda, evlerde, mağazalarda, otellerde ve farklı çözümlerin düşünüldüğü tüm mekanlarda Castore iddialı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

  Farklı tasarımlarıyla aydınlatma sektöründe çığır açan ARTEMIDE, dekoratif ürünlerde olduğu kadar teknik ürünleri ile de mimariyle bütünleşen çözümler sunuyor.

   
Farklı bir yaklaşım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bir Kaç FarkLı Kare

  Bir Kaç FarkLı Kare

  Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
 2. Farklı bir test tarzı

  Farklı bir test tarzı

  Bunu yapabilmek için İngilizce gerekiyor, bir nevi IQ'nüz ölçülüyor farklı testlerle ancak oyun gibi... Buradan
 3. Farklı bir dekorasyon için...

  Farklı bir dekorasyon için...

  Aydınlatma Eğer yeterince aydınlık bir salonunuz varsa şık bir abajur sade dekorasyon stilinize farklılık katabilir. Ancak aydınlatma seçiminiz yaparken biraz daha gösterişli modelleri de değerlendirebilirsiniz. Mobilyalar Mobilyalarınızda farklılıklar yaratmaktan kaçınmayın. Kiraz bir sehpa ile beyaz lake bir yan sehpayı ya da kumaş koltukla deri koltuğu bir...
 4. Farklı Bir Lavabo Tasarımı

  Farklı Bir Lavabo Tasarımı

  değişik lavabolar Eminim böyle bir lavabo çeşidi görmemişsinizdir. Eşsiz lavabo, suyu bir kanal vasıtasıyla banyoda yerde bulunan gidere akıtıyor. İsveç tasarımcı Johan Kauppi tarafından dizayn edilen eşi benzeri olmayan lavabo standart kullandığımız lavabolardan farklı olarak suyun açıkta bir kanaldan giderek lavabonun altındaki gidere akmasını sağlıyor.:D
 5. Farklı bir ranza dekorasyonu

  Farklı bir ranza dekorasyonu

  Ranza dekorasyonu Ranza modeli İki çocuğunuz varsa ve odanızda darsa ranza kullanmak oldukça idealdir. Çocuk odalarına hoş bir görünüm kazandırmak için bu modern ranza modelini uygulayabilirsiniz meleklerim.

Sayfayı Paylaş