1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Farklı bir yaklaşım...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Farklı bir yaklaşım... < Konu Resmi..>
  Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide ile çalışmaya başlayan EA Aydınlatma, firmanın sıra dışı ürünlerini tasarımcıların beğenisine sunuyor.

  EA Aydınlatma‘dan “glob” tip ürünlere farklı bir yaklaşım : Castore
  Sadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide ile çalışmaya başlayan EA Aydınlatma, firmanın “glob” tip ürünlere getirdiği farklı bir yaklaşımın sonucu olan Castore serisini tasarımcıların beğenisine sunuyor.

  Ünlü tasarımcı Michele De Lucci ve Huub Ubbens tarafından tasarlanan Castore ürün ailesi, farklı boyutları ve farklı kullanım şekilleri ile ilgi çekiyor.

  Castore, 2004 yılında Essen’de RedDot ödülünü ve 2004 yılında Frankfurt Light+Building Fuarı’nda Design Plus ödülünü almış.

  < Konu Resmi..>
  Masa lambası ve sarkıt olarak kullanılan Castore ailesinde, Ø14cm, Ø25cm, Ø35cm ve Ø42cm çaplı ürünler mevcut. Ø35-42cm tipli masa lambalarında, ayak üzerinde bulunan düğmelere dokunmak suretiyle ışık ayarı yapabilmek mümkün. Lambader olarak kullanılan Castore ürün serisinde ise Ø35 ve Ø42cm çaplı ürünler yer almakta. Lambaderler, gövde üzerinde bulunan metal üzerine dokunmak suretiyle ışık ayarı yapabilmekte. Opal cam gövdeli ürünlerin ürünlerin bağlantısı termoplastik esaslı, ışığı geçiren borudan oluşuyor.

  Ofislerde, restoranlarda, evlerde, mağazalarda, otellerde ve farklı çözümlerin düşünüldüğü tüm mekanlarda Castore iddialı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

  Farklı tasarımlarıyla aydınlatma sektöründe çığır açan ARTEMIDE, dekoratif ürünlerde olduğu kadar teknik ürünleri ile de mimariyle bütünleşen çözümler sunuyor.


   
Farklı bir yaklaşım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Farklı bir test tarzı

  Farklı bir test tarzı

  Bunu yapabilmek için İngilizce gerekiyor, bir nevi IQ'nüz ölçülüyor farklı testlerle ancak oyun gibi... Buradan
 2. Felsefi Yaklaşım :))))

  Felsefi Yaklaşım :))))

  KLASİK TEPKİ: "Sıraya geç kardeşim" NEOKLASİK TEPKİ: "Şeker kardeşim sıraya geçiver" REALİST TEPKİ: "Sıra var" SURREALİST TEPKİ: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" ROMANTİK...
 3. farklı bir havlu modeli

  farklı bir havlu modeli

  değişik havlu modelleri farklı havlu örnekleri havlumodeli modeli farklı modelleri
 4. Meyra’dan farklı bir proje

  Meyra’dan farklı bir proje

  meyra 'Meyra ve Dört Tenor' Lirik soprano sesini, Klasik Batı müziği eserlerinde bir Arya yorumcusu, Pop eserlerde ise bir pop müzik yorumcusu olarak, iki farklı tarzda rahatça kullanabilen Meyra"nın “Meyra ve Dört Tenor” adlı albümünde sanatçıya müzik dünyasının dev isimleri eşlik ediyor. Vincero Perdero adlı şarkıda dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis, Son Sevdiğim adlı şarkıda...
 5. Eşlerimizin yaklaşımı

  Eşlerimizin yaklaşımı

  Hamilelikte eşinden tiksinme Hamilelikte eşler Arkadaşlar eşlerimizin gebelik süreci içinde bizlere olan yaklaşımları nelerdir duyumlarıma göre bazı eşler kraliçe gibi davranırken bazı eşler sanki tek başına yapılan bir bebek misali kayıtsız davranmaktalarmış sizin eşinizi size davranışı nasıldır

Sayfayı Paylaş