Fatih Terim'e Roma Talip!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Fatih Terim'e Roma Talip!
Bu sayfa; Fatih Terim'e Roma Talip haberi hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e ünlü İtalyan devi Roma talip oldu. Roma Genel Menajeri Walter Sebatini, Fatih Terim için İstanbul'a geldi. İmparator ile görüşen Roma yetkilisi, Lütfi Arıboğan'dan yıldız oyuncu Burak'ı bile istedi. İşte detaylar...


İtalya'nın Roma Kulübü'nün Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için İstanbul'a geldiği ortaya çıktı. Roma Genel Menajeri Walter Sebatini'nin İstanbul'da Fatih Terim'le görüştüğü ifade edildi. Ayrıca Roma yetkilisinin, Lütfi Arıboğan ile de Burak Yılmaz'ın transferi hakkında görüştüğü öğrenildi.


G.Saray'da bu gelişmeler yaşanırken Başkan Ünal Aysal'ın Terim'in bu görüşmelerine sessiz kaldığı biliniyor. Çünkü Aysal'ın da gelecek sezon Terim'le çalışıp çalışmayacağına tam olarak karar vermediği bildirildi. Hatta Aysal'ın şampiyonluk garantilendiği anda kongere kararını açıklayacağı ve yeni listesinde Adnan Öztürk ve Abdürranhim Albayrak'ın olmayacağı iddia ediliyor.
 
Üst