Fatmagül Fakı'dan Tuvalet İtirafı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Fatmagül Fakı'dan Tuvalet İtirafı
survivor fatmagül fakı
adriana lima fatmagül fakı
fatmagül fakı survivor

2013 Ünlüler gönüller Survivor yarışmasından geçtiğimiz günler de elenip adaya veda eden yerli Adriana Lia olarak ünlenen Fatmagül Fakı, yarışmayı izleyenlerin ençok merak ettiği tuvalet ihtiyacının nerde giderildiği hakkında ki soruları utanarak yanıtladı.

Ekran başın da izleyen birçok kişinin merak ettiği ve adadaki yarışmacıların utvalet ihtiyaçlarını nasıl karşıladığı hakkında soruya Fatmagül Fakı bakın nasıl verdi;

Top model Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkat çeken Survivor yarışmacısı Fatmagül Fakı, geçtiğimiz hafta elendi ve İstanbul günlerine geri döndü.

fatmagul_faki-289.jpg

Survivor'da tuvalet ihtiyacını nasıl karşıladıkları sorusu sorulan Fatmagül Fakı, çok utandığını belirtti.

Fatmagül, "Hakikaten tuvalet var mı?" sorusuna " "Var; orman, ağaç dibi, yapraklar! Ben kibar bir insan olduğum için “Nereye gidiyorsun?” diye sorduklarında; “ormana” demeye utanıyordum, “lavaboya” diyordum" cevabını verdi.

Adaya gittiğinde 52 kilo olduğunu ancak döndüğünde 47 kiloya düştüğünü belirten Fatmagül, açlığın gerçek olduğunu şu sözlerle anlattı:

"Kesinlikle aç kaldık. Bunu kim sorgulayabilir ki? Bu soru bana gelince üzülüyorum, inciniyorum açıkçası."

acaba birde ibrik verdilermiki sadece yaprakla olmuyor bu işler yada direk denize koşmuşlardır hahaha

Geri