1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Fatmagül"ün Suçu Ne Meltem (Seda Güven) ile Röportaj

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  seda güven meltem yaşaran fatmagül meltem seda güven röportaj fatmagülün meltemi Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Seda Güven dizideki ismiyle Meltem Yaşaran ile röportaj yapılmış arkadaşlar...Şimdi o röportajı paylaşıyorum sizinle:tik:

  [​IMG]

  Fatmagül’ün Suçu Ne” isimli dizide Meltem'i canlandıran Seda Güven ile diziyle birlikte aldığı oyunculuk derslerini, yeni projelerini ve Fatmagül’ün Suçu Ne’yi Gazete Vatan'a anlattı.

  Nasıl bir ailede büyüdünüz, oyunculuk konusunda onlardan destek görüyor musunuz?
  Her şeyden önce çok mutlu bir çocukluk geçirdiğimi söyleyebilirim. Aile kavramı, benim için her zaman çok kıymetli olmuştur. Çok iyi bir anne-baba ve beni çok seven bir kardeşe sahibim. Onlar yanımda olduğu sürece sırtım yere gelmez. Bana oyunculuk dahil her konuda ilk desteği hep onlar vermiştir. Annem ve babam bana doğruyu yanlışı gösteren, ideallerim doğrultusunda beni yönlendiren hayatımın merkezindeki iki güzel insan. Ben de hayırlı bir evlat olduğumu düşünüyorum (gülüyor).

  “Fatmagül’ün Suçu Ne” isimli diziye nasıl dahil oldunuz?
  Elveda Derken’de de Hilal Saral’la çalışmıştım. O beni Meltem karakterine uygun görmüş ve diziye dahil olmamı istemiş. Ben de yapım şirketine gittim senaryomu aldım ve çıktım (gülüyor). Hilal Saral’ın hayatımdaki yeri ve bana olan katkısı çok büyük. Her türlü fikrimi onunla paylaşır, ondan fikir alırım. Onu çok seviyorum.

  Canlandırdığınız Meltem karakterini nasıl değerlendiriyorsunuz?
  Vicdanlı bir kadın Meltem... Ailenin tek çocuğu, babası ise varlıklı bir milletvekili. Meltem’in statüsünü umursamadan, yaşadığı olaylar karşısındaki kadın duruşunu ve cesaretini seviyorum. Olayı kapatıp rahatına bakabilirdi. Benim karakterime ters düşen tarafı ise başından beri güven problemi yaşadığı adamla, evliliğe kadar gitmesi. Bütün bunları Meltem’e yaptıran Selim’e olan zaafı... Benim için böyle bir durum pek mümkün değil. Çünkü benim için ilişkide olmazsa olmaz güvendir.

  Sette vaktiniz nasıl geçiyor?
  Sete koşarak gidiyorum. Sevdiğim, birlikteyken mutlu ve huzurlu olduğum insanlarla çalışıyorum. Bütün oyuncu arkadaşlarımla aram çok iyi. Set aralarından gülüyoruz, eğleniyoruz, sohbet ediyoruz. E daha neyden şikayet edeyim (gülüyor).

  İlerleyen günlerde dizinin izleyicilerini neler bekliyor?
  Biz de bir bölüm önden gidiyoruz sadece. Ben de merakla bekliyorum ama heyecan gittikçe yükselecek diyebilirim.

  Komedi oynamak istiyorum
  Diziyle birlikte hayatınızda neler değişti?
  Meltem karakteriyle birlikte oyunculuk eğitimine başladım. Artık bu mesleği yapmak istediğimi biliyorum. Eskiye oranla çok daha bilinçliyim.

  Bundan sonraki dizi projelerinizde nasıl bir karakteri canlandırmak istiyorsunuz?
  Oynamak istediğim rolden ziyade, güzel bir ekiple ve güzel bir senaryoyla çalışmak her zaman önceliğim olmuştur. Bu diziyle birlikte bu kimyayı tutturduğum için çok mutluyum. En önemlisi karakter konusunda çeşitlilikten yanayım, komedide oynamak gibi bir hevesim var.

  Oyunculuk kariyerinizde kendinizi nerede görmeyi istiyorsunuz?
  Her yeni işte, bir önceki projeden daha iyi bir performans sergilemek benim hedefim. Bu konuda da çok çalışmak, çok izlemek ve okumak gerektiğini düşünüyorum. Çekim dışında kalan tüm zamanımı bunlara harcıyorum. Oyunculuk konusunda beni en çok cesaretlendiren durumsa “Fatmagül’ün Suçu Ne” ile beraber Yıldırım Urağ’dan aldığım oyunculuk dersleri...
  Bu diziye kadar hiç eğitim almamış bir oyuncu olarak Yıldırım, benim için büyük bir şans oldu.

  Ne oldu da oyunculuk yapmaya karar verdiniz?
  Başak Gürsoy’un ajansına yazılmıştım.
  O yıllarda oyunculuk yapmak aklımın ucundan bile geçmiyordu. Belki reklam filminde oynarım, fotomodellik yaparım diye düşünmüştüm ama gittiğim tüm görüşmeler dizi görüşmeleri oldu. Bu görüşmelerin birinde “Ekmek Teknesi” dizisi için seçildim. “Ekmek Teknesi”ne sadece 3 bölüm oynamak için dahil olduğum halde karakter sevilince 13 bölüm oynamıştım.

  Aslında hayaliniz tasarımcı olmakmış...
  Evet, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Sanatları mezunuyum. Okuldan mezun olalı 3 yıl oldu. Tasarımcı olmak da hep hayalini kurduğum bir şeydi. Ama karşıma çıkan fırsatlar bu hayalimi ertelememe neden oldu. Sadece şunu söyleyebilirim ertelediğim hayalimi, hayata geçirmek için planlarım var.

  Sizin için yapılan bütün yorumlar güzelliğinizle ilgili. Siz kendinizi güzel buluyor musunuz?
  Güzellikle ilgili bir takıntım yok, kendimle barışığım. Güzel görünüyorsam da ne mutlu (gülüyor). Ama güzelliğimin oyunculuğumun önüne geçmemesi için çok çabalıyorum.

  Oyunculukta güzelliği dezavantaj olarak mı görüyorsunuz?
  Dezavantaj olarak görmüyorum hatta fark edilmemde bile etkisi olmuştur. Ama asıl önemli olan güzelliğin yanında donanımlı olabilmek. Ben de donanımlı olabilmek için elimden geleni yapıyorum.
   
Fatmagül"ün Suçu Ne Meltem (Seda Güven) ile Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Fatmagülün Suçu Ne Dizisi Resimleri

  Fatmagülün Suçu Ne Dizisi Resimleri

  fatmagülün suçu ne dizi fotoları fatmagülün suçu ne dizi resimleri fatmagulun sucu resimleri resimler Kanal D'nin perşembe günleri yayınlanan reytin rekortmeni dizisinin resimleri kızlar... Boşrellerinde Beren Saat ve kızların yeni gözdesi Engin Akyürek'in rol aldığı dizinin beğeneceğinizi umduğum resimleri :tik:
 2. Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven ) Resimleri

  Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven ) Resimleri

  seda güven resimleri fatmagülün suçu ne meltem seda güven fatmagülün suçu ne meltem kim fotoğrafları Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Fatmagül'ün tecavüzcülerinden Selim Yaşaran'ın nişanlısı Meltem rolünde izlediğimiz genç ve güzel oyuncu Seda Güven resimlerini paylaşıyorum kızlar :tik:
 3. Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven) kimdir?

  Fatmagül'ün Suçu Ne-Meltem (Seda Güven) kimdir?

  fatmagülün suçu ne oyuncuları meltem seda güven kimdir fatmagülün suçu ne meltem kim fatmagül kim seda guven kimdir Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin genç ve güzel oyuncusu Seda Güven nam-ı değer Meltem kimdir...Daha yakından tanıyalım :tik: Mankenlik ajansı sahibi Başak Gürsoy’un desteği ile oyunculuk yapmaya karar veren Güven, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Giysi...
 4. Meltem ( Seda Güven) 'i Tanıyalım..

  Meltem ( Seda Güven) 'i Tanıyalım..

  seda guven seda güven güven saç rengi saç rengi nedir fatmagülün suçu ne meltemin Fatmagül’ün Suçu Ne Dizisi Güzel Meltem Oyuncu Seda Güven Resimleri Seda Güven Doğrum Tarihi: 1984 Mankenlik ajansının sahibi Başak Gürsoy’un telkinleriyle oyunculuğa başlayan Seda Güven, artık oyunculuğu hayatında bir renk olsun diye değil, kariyer için yapıyor. Hiç oyunculuk eğitimi almamış olan Güven, Marmara...
 5. Fatmagülün suçu ne dizisinden muhteşem türkü

  Fatmagülün suçu ne dizisinden muhteşem türkü

  fatmagülün suçu ne türkü fatmagülün suçu ne dizisindeki türkü türküsü fatma gülün dizisindeki sucu nedeki fatmagülün suçu ne türküsü, dizinin türküsü, dizideki yeni türkü, son bölümlerinde sizleri büyüleyecek bu türkü arkadaşlar. "Fatmagülün Suçu Ne" dizisinin önümüzde ki bölümlerinden müthiş sürprizler yaşanacak Melek'ler. Kerem ve Fatmagül günden güne dahada...

Sayfayı Paylaş