Fatmagül'den Tüyolar

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Fatmagül'den Tüyolar
fatmagülün suçu ne fatmagülün suçu ne tüyoları fatmagülün suçu ne yeni sezon bölümleri Beren fanlarını her hafta heyecanla bekletiyor Melekler.
Beren Saat ve Engin Akyürek'in baş rollerini paylaştığı Fatmagül'ün suçu ne? dizisinin 48.bölümü bu perşembe ekranlara gelecek.Yeni bölümden tüyolar meleklermekani.com da.
fatmagul--2b6.jpg

Sevilen dizi Fatmagül'ün suçu ne? yeni bölümüyle perşembe günü ekranlara gelecek Melekler.Başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin ekibi de çok başarılı.Dizinin çekimleri,kurgusu ve senaryosu oldukça güzel...Baş roldeki kişilerin hayranları diziyi her hafta kaçırmadan izliyor.Bazıları dizi setine gidip yeni bölümden haber alıyor Melekler..

Dizinin yeni bölümünde Fatmagül ve Kerim karakteri arasında her bölüm olduğu gibi konuşma geçecek.Birbirlerini her geçen gün daha net tanımaya başlayan bu çiftin öyküsü yeni sezonda izleyiciyi hayran bırakacak.

Yeni bölümde Fatmagül ve Kerim birbirlerine sorular yağdırıyor.
Kerimin ve Fatmagül'ün sevdiği renk ortak Mavi rengi seviyormuş bu çift.
Kerim'in sevdiği yemek patates yemeğiymiş, Fatmagül hanımın ise pilav yoğurt..

Fatmagül bu bölümde sonunda Kerim'e Seni Seviyorum diyecek ve Kerim havalara uçacak.Beklenen iki kelime sonunda Fatmagül'ün ağzından çıkacak.Fatmagül ve Kerim Ilgaz'ın aşkı bu bölüm ateşlenmeye başlayacak Melekler,hepinize iyi seyirler.

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
bir bölümünü izledim hiç birşey anlamadığım dizilerden biri , dizi konusunun işleyişi garip bazı hareketleri itici.
dizi hayranlarına verdiğin bilgiler için teşekkür :D:D

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
rica ederim canım sana katılıyorum sıkıcı gidiyor birinin hatrı olmasa bende izlemem :D :D :D