1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Feodalizm - Role Play Oyunu

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

role play oyunları role play oyunlar oyunu playing oyunlar oyun Uzun sürebilecek bir role play oyunu, kahramanınızı seçiyorsunuz ve feodalizmi yaşıyorsunuz :) Strateji oyunlarına benziyor. Daha ufak bir versiyonu ama başlangıç için fena değil.
    [FLASH]http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/feudalism.swf[/FLASH]

Feodalizm - Role Play Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feodalizm

Feodalizm

Ortaçağda derebeylik sistemi. Büyük toprak mülkiyetine ve toprak köleliğine dayalı, kapitalizm öncesi üretim tarzıdır. Sosyo-ekonomik olarak feodalizm, her derebeyinin başka bir derebeyine bağlı olduğu, toprak mülkiyetinin asil veya derebeyine aktarıldığı, karşılığında belirli hizmetlerin beklendiği, pazar ekonomisinin özgür ve ücretli emek dolaşımının gerçekleşmediği, toprakta çalışan...
  2. NBA Play-off Rekorları

NBA Play-off Rekorları

PLAYOFF PLAYOFF KARİYERİNDE EN FAZLA MAÇTA YER ALAN OYUNCU Normal sezonunda olduğu gibi Playoff’larda da üst sıralarda sürekli Kareem Abdul-Jabbar ismi yer almakta. 237 playoff maçında oynayan Kareem Abdul-Jabbar’ın bu kategoride ilk sıradaki yeri oldukça sağlam. Çünkü en yakın takipçisi Scottie Pippen 204’de kalmış durumda. Danny Ainge 193 ile 3., Magic Johnson’ın 190 maçla 4.sırada yer...
  3. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  4. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
  5. Google Play Store Hata

Google Play Store Hata

Google Play Store Hata veriyor lütfen yardım edin bana!

Sayfayı Paylaş