1. Misafir

Misafir Forum Okuru

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ferahlarmısın daralırmısın bilemem bildiğim tekşey beyeneceğin;)

manyak resımler ya..emegıne saglık canım

ferahlarmısın daralırmısın bilemem bildiğim tekşey beyeneceğin;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - E Bilemem Artık

Gülşen - E Bilemem Artık

bir kitap gibi yazarım satır satır benim acılara ihtisasım war geçerim ağır ağır her kahır gibi çekerim usul usul benim bu duruma bağışıklığım war içerim ağır ağır gez dolaş yat kalk eğlen sana karışmam bugünü ben milat saydım yakındır çoşmam, senin resmini ismini cismini göremem artık senin halini tawrını kuralını çekemem artık senin bildiğini gördüğünü sewdiğini sewemem artık senin...
  2. Rafet El Roman - Bilemem İnsanlar Ne Yapar

Rafet El Roman - Bilemem İnsanlar Ne Yapar

Belki an gelecek bulutlar çekilecek Yağmurlar yağmayacak rüzgar susacak Her taraf taş toz toprak denizler kuruyacak Yeşillikler solacak yavaş yavaş İnsanlar bir damla su için Birbirine girecek düşünmeden Etrafta kurtlar çoğalacak Birde korku saracak yavaş yavaş Ben o an bilemem nereye giderler Bu düzen değişecek bu sistem bitecek Biraz sevgi biraz sabır İsterseniz yavaş yavaş O evim o parkım...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Günler düşlerden doğar Geceler aykırı bakar umutlara Olduğum yer bu değil Beni kimler arar kimler sorar Hiç bilemem anlayamam anlatamam İçimde kanımı emen kahırlar var Ne gizlenirim ne kabarırım Aşkın ile yanar olurum Tükenmek değildir yoran beni Aldanmaktır belam hiç kolay değil Hiç bilemem anlayamam anlatamam Dışımda canımı alan tavırlar var Aranırım kırık kalplerde Bir ışık yanacak diye...
  4. Alex - Bir Bildiğim Var

Alex - Bir Bildiğim Var

sen bir gul yeter gunesim olursun benim bir tek soz soylesen canimi alirsin benim yillarca seni cilginca sevdim bir golge gibi pesinden geldim sensizdim gunlerce yalnizda
  5. Kolera - Zor Soruları Bilemem

Kolera - Zor Soruları Bilemem

Gece saçlarım kadar uzun yinede sabaha yetiştim İçime yapılan onca baskının şaşkınlığında yinede direnebilmişim Ben Esen özür dilerim rüzgarla geldiğim için acele gelmişim Yanana varana kadar biçok vesveseden geçtim İki yüz sahibi binlerce insanla arkadaşlık ettim Böyle uyanık kaldım böyle savaşabildim belki de Hangimiz ölümü seçer gidenden vazgeçerde Bedduacı değilim hayata bu bi bubi tuzağı...

Sayfayı Paylaş