Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile
feraye tanyolaç biyografisi feraye tanyolaç hamile biyografi resimleri
Hülya Avşar'ın SABAH'a yaptığı "Sadettin Saran'la evli gibiyiz" açıklamasının ardından, Feraye Tanyolaç-Kaya Çilingiroğlu'ndan yeni bir bebek haberi geldi..
Feraye Tanyolaç'ın, Kaya Çilingiroğlu'ndan iki aylık hamile olduğu öğrenildi. Henüz evlenmeyen çift, 2 yaşındaki oğulları Hüseyin Kaya'nın ardından yeni bebek heyecanı yaşamaya başladı. Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye'den bebek beklediği haberi, Hülya Avşar'ın SABAH'a verdiği röportajda "Sadettin Saran ile evli gibiyiz" açıklamasının ardından geldi.

Saran ve Avşar'ın resmi evliliği beklenirken, resmi nikâh yapmayan Çilingiroğlu'nun ilk evliliğinden kızı Zehra'ya ikinci kardeşi getiriyor olması ilgi çekti. Geçtiğimiz yazı Feraye ve oğlu Hüseyin Kaya ile birlikte Bodrum'da geçiren Kaya Çilingiroğlu'nun mutluluğu objektiflere yansımıştı. Hülya Avşar ile evliyken 5 yıllık gizli bir ilişkinin ardından yakalanan ikili boşanma sonrası birlikte yaşamaya başladı.

ZEHRA İSTERSE EVLENECEKLER
Çilingiroğlu, Kaya bebeğin doğumunun ardından Feraye Hanım ile neden evlenmediğiyle ilgili sorulara şu cevabı verdi: "Bir arkadaşım evlendi. Nikâhta kızı da vardı. O kızın gözyaşlarını görünce çok üzüldüm. O manzara beni evlilikten soğuttu. Zehra 20 yaşına gelir, 'Baba Feraye Abla ile evlen' derse, o zaman düşünebilirim."

sabah
 
Üst