Ferdi Tayfur - Geçen Yıl

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ferdi Tayfur - Geçen Yıl
Neyleyim sen yoksan eğer Dünyanın servetini Neyleyim sen yoksan eğer
Ahiretin cennetini

Neyleyim sen yoksan eğer Sahilleri kırları
Neyleyim sen yoksan eğer
Yazı kışı baharı
Nede haklıymış meğer
Aşk uğruna yananlar
Sende beni yakıp gittin

Geçen yıl bu zamanlar Elimde yok adresin
Simdi bilmem nerdesin
Aşkımın ödülümüydü
Habersizce gidişin
Sana öyle hasretim
Bu temmuz akşamında
Neyleyim sen yoksan eğer
Neyleyim İstanbul'da

Ferdi Tayfur - bu şehrin geceleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor! Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!
ferdi tayfur, ferdi tayfur haberleri, ferdi tayfur yüz felci Sevgili melekler, 2011'de geçirdiği yüz felcinin ardından konuşma güçlüğü çekmeye başlayan Ferdi Tayfur şu sıralar kimseyle görüşmek istemiyor. Konuşma güçlüğü çeken sanatçı...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı
Bu sayfa; Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün sizlerle paylaştığımız Ferdi...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları
Ferdi Tayfur Hayatı Ferdi Tayfur Fotoğrafları Arabesk müziğinin usta yorumcularından ve bir çok hit şarkının yorumcusu olan büyük usta Ferdi Tayfur'un hayatıyla ilgili merak edieln bilgileri ve resimlerini bu yazımızda hayranları için...
Kim Kimdir ? 0
Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri
Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri
Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Ferdi Tayfur - bu şehrin geceleri Ferdi Tayfur - bu şehrin geceleri
Bir başka hüzün taşır Bu şehrin geceleri Hep seni hatırlatır Bu şehrin geceleri Bazen gizli bir günah Bazen dilde bir eyvah Bazen olmayan sabah Bu şehrin geceleri Kimini yakıp gitti Kimini yıkıp gitti Seni de alıp gitti Bu şehrin geceleri Bir...
E-F Harfli Şarkılar 0