Ferdi tayfur- yıllar

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ferdi tayfur- yıllar
Neden bana bahtım gülmüyor artık Sevdiğim yanımda olmuyor artık Yüreğim derinden sızlıyor artık
Gençliğimi verin almayın yıllar

Beni yerden yere vurmayın yıllar Evvelce ümitler bana gülerdi
Başımda sevdanın yeli eserdi
Dost bildiğim herkes beni severdi
Beni yerden yere vurmayin yıllar
Durun ümitlerim etmeyin durun

Evvelce mutluydum maziye sorun Günahım çok ise zincire vurun
Beni yerden yere vurmayın yıllar
Gurbet ellerinde garibim şimdi
Sevda çöllerinde susuzum şimdi
Kadere talihe dargınım şimdi
Evvelce ümitler bana gülerdi
Başımda sevdanın yeli eserdi
Dost bildiğim herkes beni severdi
Durun ümitlerim etmeyin durun
Evvelce mutluydum maziye sorun
Günahim çok ise zincire vurun
Beni yerden yere vurmayin yıllar

Ferdi tayfur- vurmayın yıllar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor! Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!
ferdi tayfur, ferdi tayfur haberleri, ferdi tayfur yüz felci Sevgili melekler, 2011'de geçirdiği yüz felcinin ardından konuşma güçlüğü çekmeye başlayan Ferdi Tayfur şu sıralar kimseyle görüşmek istemiyor. Konuşma güçlüğü çeken sanatçı...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı
Bu sayfa; Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün sizlerle paylaştığımız Ferdi...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları
Ferdi Tayfur Hayatı Ferdi Tayfur Fotoğrafları Arabesk müziğinin usta yorumcularından ve bir çok hit şarkının yorumcusu olan büyük usta Ferdi Tayfur'un hayatıyla ilgili merak edieln bilgileri ve resimlerini bu yazımızda hayranları için...
Kim Kimdir ? 0
Ferdi Tayfur- Almayın yıllar Ferdi Tayfur- Almayın yıllar
Evvelce ümitler Bana gülerdi Başımda sevdanın Yeli eserdi Dost bildiğim herkes Beni severdi Gençliğimi verin Almayın yıllar Beni yerden yere Vurmayın yıllar Kadere talihe Dargınım şimdi Gençliğimi verin Almayın yıllar Beni yerden yere...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferdi tayfur- vurmayın yıllar Ferdi tayfur- vurmayın yıllar
Gurbet ellerinde garibim şimdi Sevda çöllerinde susuzum şimdi x 2 Kadere, tarihe dargınım şimdi Gençliğimi verin almayın yıllar Beni yerden yere vurmayın yıllar x 2 Evvelce ümitler bana gülerdi Başımda sevdanın yelleri eserdi x 2 Dost bildiğim...
E-F Harfli Şarkılar 0