1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ferhat göçer seni sevmerye aşığım albümü yeni albüm şarkıları albüm ne zaman çıkacak haberleri burada arkadaşlar. Duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albüm hazırlıklarını bitirdi ve Seni Sevmeye Aşığım albümü için gün saymaya başladı Melek'lerim. "Dünyaya bir daha gelsem sevgilim, arar bulurum yine seni severim " dedi ve Cennet şarkısı ile milyonların kalbini fethetti dillere destan oldu şarkıları. Ferhat Göçer Ömür Gedik aşkı haberinden sonra Ferhat Göçer'in evinin fotolarını daha önce paylaşmıştık sizlerle. şimdi ise Ferhat Göçer yeni albüm habeirin paylaşıyor ve Ferhat Göçer Seni sevmeye aşığım albümü hakkında haberlere yer veriyoruz arkadaşlar. Ferhat Göçer Seni Sevmeye aşığım şarkı sözleri ise pek yakında tarafımızca, sizlerin bilgisine sunulacaktır arkadaşlarım.

Ferhat Göçer, beşinci albümü “Seni Sevmeye Aşığım”la 20 Ekim’de dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

14 bin eser arasından seçilen 10 şarkılık albüm, Emre Plak etiketiyle çıkacak. Albümdeki şarkıların aranjelerinde Ozan Çolakoğlu ve Selim Çaldıran’ın imzası var.

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer-takvim

ferhat göçer-takvim

Ferhat Göçer - Takvim Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen Gururdan mı nedendir artık E...
  3. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar romantik şarkıların kralı ve benim sesini ve yorumunu oldukça çok beğendiğim Ferhat Göçerin Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözlerini sizlerden rica ediyorum.
  4. Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sevgilisi gazeteci Ömür Gedik'ten canlı yayında evlilik resti gören Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı ile karşınızdayız :) Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü Bakmasa gözlerin, tutmasa ellerin Sevmesen de ben seni sevmeye razıyım Yüzünü dönmesen, acımı...
  5. Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor. On bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık...

Sayfayı Paylaş