1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ferhat göçer unutmuş çoktan klibi ferhat göçer seni sevmeye aşığım albümü ferhat göçer yeni albüm şarkıları ferhat göçer yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim diyerek Cennet şarkısı ile yüreğimize işleyen, duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albümü ile yine sevenlerinin kalbini yine fethetti Melek'lerim. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü için ikinci klibini çekti. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi için kamera karşısına geçti ve usta yorumcu Ferhat Göçer klip çekimlerinden ötürü hastalandı Melek'lerim. Ferhat Göçer yeni klibi için başarılar diliyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletip haberimizin detaylarına geçiyoruz arkadaşlarım.
  [​IMG]

  Ferhat Göçer, “Seni Sevmeye Aşığım” albümünün ikinci klibini “Unutmuş Çoktan” şarkısına çekti.

  Şarkıcı, çekimler sırasında soğuk hava yüzünden zor anlar yaşadı. Toplam 36 saat süren çekimlerde üşüterek hasta olan Göçer, birkaç günlük rapor aldı.

  Film gibi klip

  Ferhat Göçer, “Unutmuş Çoktan” şarkısına film tadında bir klip çekti.

  Ferhat Göçer, “Seni Sevmeye Aşığım” albümünün ikinci klibini “Unutmuş Çoktan” adlı şarkısına çekti. Emir Khalilzadeh’in yönettiği klipte ünlü şarkıcıya tiyatro oyuncularından oluşan bir kadro ve 30 kişilik teknik ekip eşlik etti. “Unutmuş Çoktan”ın sosyal paylaşım sitelerinde 2.5 milyon kez tıklandığını, bu yüzden de yeni klibi bu şarkıya çekmeye karar verdiğini söyleyen Göçer, “Klibimiz mini bir film tadında oldu” dedi.

  FİNAL SAHNESİ TOKAT GİBİ

  Klip, şarkının sahibi Gözde Ançel’e ait gerçek bir hikâyeden yola çıkılarak Yeşilköy sahilindeki eski kibrit fabrikasında çekildi. “Bu mekanın unutulmuşluğu, yalnızlığı ve harabe hali, şarkının dokusuna ve hikâyesine çok uygun oldu” diyen Göçer, “Tokat gibi” diye tanımladığı final sahnesinin de hafızalardan uzun süre silinmeyeceğini söyledi.

  SOĞUK HAVA HASTA ETTİ

  Ferhat Göçer, çekimler sırasında soğuk hava yüzünden de zor anlar yaşadı. -2 derecede yaklaşık yedi saat boyunca bir gömlek ve ince bir ceketle çekimlerini tamamlayan Göçer, toplam 36 saat süren çekimlerin sonunda üşüterek hasta oldu. Ünlü şarkıcı, birkaç gün rapor alarak programını da iptal etmek zorunda kaldı.
  EN BÜYÜK KORKUM YALNIZLIK

  “Unutmuş Çoktan” şarkısının yalnızlık temasına dikkat çeken Ferhat Göçer, hayatta en büyük korkusunun da yalnız kalmak olduğunu söyledi. Unutulmamak için dostluklara ve ilişkilere değer vermek gerektiğini vurgulayan şarkıcı, “Çıktığın merdivenlere dikkat et, inerken de aynı basamakları kullanacaksın” sözünü hatırlattı.
   
Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ferhat Göçer

  Ferhat Göçer

  ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
 2. Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

  Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

  Ferhat Göçerin Çok Sevdim İkimizi adlı 12 parçadan oluşan yeni albümü 9 Mayıs’da tüm müzik marketlerde yerini alacaktır. Albüm çıktığında buradan albümde bulunan parçalarını dinleyebilirsiniz Albüm içeriği 1.Yol Bitti Çoktan 2.Bizim Şarkımız 3.Biri Bana Gelsin 4.Aklım Sende Kalır 5.Bir Dua Gibi 6.Gül Ki 7.Sen Söyle Hayat 8.Kabul 9.Son Aşkım 10.Takvim 11.Doyamadım Sana ( Emel Sayın’la Düet )...
 3. Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

  Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

  SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ. Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında...
 4. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

  Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

  arkadaşalr bana acil tarafından Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü lazım. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden sonsuz tşkler :)
 5. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü

  Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü

  Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkı sözü Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözleri Güçlü sesi ve mükemmel yorumuyla gönülleri fetheden, her şarkısı hit olan Ferhat Göçer'in Unutmuş Çoktan şarkısının sözlerini bu sayfamızda unutulanlar için sunuyoruz Melek'ler. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısının sözleri: Tek yönüm sendin izini kaybettim Bir iz bir yön olmadan düştüm yollara Bir sağa...

Sayfayı Paylaş