ferhat göçer_ aşkların en güzeli

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ferhat göçer_ aşkların en güzeli
Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra Yalan ölürüm inanmam buna
Bulurum dedin benden sonra

Kaç yıl gerek bana dönmen için? Kavruldu kalmadı yandı içim
İnan bana canım sen de özleyeceksin!
Hoşçakal aşkların en güzeli
Kavuşur elim sana günün birinde
Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden
Hangi gün taşınır dönerim

Bilinmez boş kalacak yüreğim Söz verdim sana ölene kadar AYRILMAM!

ferhat göçer_ söyleyemedim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
ferhat göçer_ cennet ferhat göçer_ cennet
Banane Gelecekse DÜnyanin Sonu Bitecekse Bitsin Artik Hayat Yolu Korkum Yok Icim Rahat Huzurla Dolu Aski Yasadim Senle Bir ÖmÜr Boyu YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her Nefesin Sebebi Sen YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her...
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat göçer_ çok yorgunum kaptan ferhat göçer_ çok yorgunum kaptan
Çok yorgunum beni bekleme kaptan Seyir defterini başkası yazsın Çınarlı, kubbeli mavi bir liman Beni o limana çıkaramazsın
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat göçer_ dola dola ferhat göçer_ dola dola
Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin? Beni sana kul edersin Uyan artık güzel gözlüm Anla nasıl sevdiğini Yalan değil inan bana Uzak durma Dola dola dola Dola dola dola Dola dola dola kollarını boynuma dola yar
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat göçer_ dök zülfünü ferhat göçer_ dök zülfünü
Dök zülfünü meydane gel, Sür atını ferzana gel, Al daireni hengâma gel. Bülbül senin gülşen senin, yar Yar amman amman. Aşıkınım hayli zeman, Dil muntazır teşrifine, gel amman amman. Verdin cevap ünvân ile. Yaktın sinem sûzan ile...
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat göçer_ söyleyemedim ferhat göçer_ söyleyemedim
Başta kolay değildi çekindim çok zor oldu söyleyemedim Sonra unuttum neden yaptığım hataları döndüremedim Kırgın değilim kendim seçtim aslında yalnızlığımı Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle Dargın değilim kaldığım uzak diyarların...
E-F Harfli Şarkılar 0