ferhat göçer_isyan

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ferhat göçer_isyan
Sana kırık yaşıyor her bir bakışım Yıktığın hayaller tek can yoldaşım Seninle hep vardım seninle kaldım
Hıçkırık bağrımda son aldanışım

Sana buruk dudaklar her bir gülüşte Neşeyle hüznününü perdeleyişte
Seninle hep yandım seninle soldum
Hüsranlı gönlümde son bulunuşun
Sana seni anlatamam isyan edersin
Aşkı tekrar istemem ziyan edersin
Seninle hep yandım seninle soldum

Bir varlığım yok ki muradım olsun

Ömür Gedik Ferhat Göçer Çifti Ayrıldı mı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bedel dizisi Ferhat karakteri kimdir ? Bedel dizisi Ferhat karakteri kimdir ?
bedel devrim saltoğlu kimdir,bedel dizisi ferhat karakteri kimdir,devrim saltoğlu -ferhat biyografisi,devrim saltoğlunun yeni dizisi,bedel dizisi alinin arkadaşı kimdir, 49588 30 Haziran 1973 yılında...
YerLi sanatçı biyoqrafiLeri 0
Ömür Gedik Ferhat Göçer Çifti Barıştı! Ömür Gedik Ferhat Göçer Çifti Barıştı!
ömür gedik, ferhat göçer, ferhet göçer haberleri Sevgili melekler, bir süre önce ayrıldıklarını ilan eden Ferhat Göçer-Ömür Gedik çifti ayrılığa fazla dayanamadılar. Yedi yıllık beraberlikleri olan çift ayrılığa ancak 2 hafta ayrı...
Magazin 0
Ferhat Göçer Ömür Gedik Çifti Ayrıldı! Ferhat Göçer Ömür Gedik Çifti Ayrıldı!
ferhat göçer ömür gedir, ferhat göçer haberleri, ömür gedik haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasından bir ayrılık haberi daha geldi. Uzun bir süredir birlikte olan ünlü çift Ferhat Göçer ve Ömür Gedik ayrıldıklarını açıkladılar...
Magazin 1
Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013 Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013
ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Ömür Gedik Ferhat Göçer Çifti Ayrıldı mı? Ömür Gedik Ferhat Göçer Çifti Ayrıldı mı?
ferhat göçer ömür gedik, ferhat göçer haberleri, ömür gedik haberleri Sevgili melekler, magazin dünyasının gıpta ile bakılan örnek çiftlerinden Ömür Gedik ve Ferhat Göçer'in ayrıldıkları iddia edildi. Tv8'de magazin programında konuşan...
Magazin 1