ferhat tunç - ah istanbul yaşanmıyor

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ferhat tunç - ah istanbul yaşanmıyor
Güneşsiz kalmışım tümden ışıksızım ben Bir uçurumun içinde nefessizim ben Ah İstanbul yaşanmıyor yaşanmıyor geceleri
Kaldırımlar yalın ayak adım adım sokak sokak

Geçemiyorum geçemiyorum Aramayın beni burda kimseye sormayın artık
Bu karanlık keşmekeşlik yetti canıma kalleşlik
Çekemiyorum çekemiyorum
Sürgünüyüm ben yılların yaşamadım ki
Sevdalandım bir dilbere bakamadım ki

ferhat tunç bir kadın hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferhat Tunç Hayatı ve fotoğrafları Ferhat Tunç Hayatı ve fotoğrafları
Ferhat Tunç Resimleri Ferhat Tunç Hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Ferhat Tunç hayranları için Ferhat Tunç biyografi bilgilerini ve Ferhat Tunç resimlerini paylaşıyoruz...
Kim Kimdir ? 0
Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri
Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde varsa linkini bir zahmet atın.
Soru-Cevap 1
Sanatçı Ferhat Tunç Gözaltına alındı Sanatçı Ferhat Tunç Gözaltına alındı
Ferhat Tunç ve yanında bulunan İsmail Özden isimli arkadaşı restoran çıkışında gözaltına alındı. Arkadaşının polis tarafından darp edildiğini iddia eden Tunç, ellerindeki...
Güncel Haberler 0
ferhat tunç - aşkımızın kıblesi ferhat tunç - aşkımızın kıblesi
ferhat tunç aşkımızın kıblesi aşkımızın kıblesi askımızın kıblesinde sessiz ırmaklar yatağını zorlayarak akar geceden can yakan zakkumun kurur kökleri aydınlanır bozkır söz inceldikçe kim diyor ki içerdeyim bir dizi gül içindeyim sızıyor...
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat tunç bir kadın ferhat tunç bir kadın
Bİr Kadin Bİlİnmez Adin Bu DÜnyada HİÇ YaŞamadin Sen Yandin Sen Dayandin ÖpÜlesİ Ellerİ Kadin DoĞuran Sensİn Yİtİren Sensİn Sen Ey YÜregİ Yangin Kadin Her SavaŞta BariŞ Olursun Şu Canima Cansin Kadin Bİr Kadin Sevgİdİr Adin Bu Şarkimi Sana...
E-F Harfli Şarkılar 0