ferhat tunç_ söyle nedersin?

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ferhat tunç_ söyle nedersin?
Bir haber vermedin ogul Nerdesin nasilsin simdi Bir selam salmadin ogul
Sesini özledim simdi

Ah simdi nerdesin Hangi diyardasin
Daglar küsmüs sesime ogul
Yolunu gözlerim simdi
Vurdum basimi daglara
Kurda kusa sordum seni
Takadim kalmadi ogul

Yolunu gözlerim simdi Ah simdi nerdesin
Hangi diyardasin
Daglar küsmüs sesime ogul
Yolunu gözlerim simdi

ferhat tunç_ vay aslanım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bedel dizisi Ferhat karakteri kimdir ? Bedel dizisi Ferhat karakteri kimdir ?
bedel devrim saltoğlu kimdir,bedel dizisi ferhat karakteri kimdir,devrim saltoğlu -ferhat biyografisi,devrim saltoğlunun yeni dizisi,bedel dizisi alinin arkadaşı kimdir, 49588 30 Haziran 1973 yılında...
YerLi sanatçı biyoqrafiLeri 0
ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım
Gözlerin gözlerimde Ben sana kurban olayım Uğruna yorulayım Uğruna yanılayım İçimde fırtınalar Rüzgarın olayım Sesini sesime kat Sesinde boğulayım Sen ateş ol ben yanayım Sen yaz ol ben ayaz kalayım Uzasın gölgeleri şu ışıkların Sen...
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat tunç_ sivas ferhat tunç_ sivas
adını söylesem dilim takılır sanki yüreğime bir şey çakılır orda semah dönen naara yakılır kızılırmak boylarında bir şehir güvercinler gide baykuşlar öte ne kışın azala ne çilen bite hafik ten bu yana bağnaz dan öte kızılırmak boylarında bir şehir
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat tunç_ üst üste vurulduk ferhat tunç_ üst üste vurulduk
Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi Zamani Sorarsan KaranliĞin Yarisi Benİ DÜn DaĞlarda GÜl Ekerken Vurdular Uzattilar Sonra İkİ TaŞin Arasi Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk Delİk DeŞİk Oldu...
E-F Harfli Şarkılar 0
ferhat tunç_ vay aslanım ferhat tunç_ vay aslanım
AĞit Destan Yazilir AĞlanir Özlemİnle SÖzler Saza Darilir Vay Aslanim Aslanim Vay Aslanim Aslanim Endami Ay Yaralim Senİ DaĞlarmi Saklar RÜzgari Tay Kanatlim Aslanim Yİne Gelİr YÜregİ Elde Gelİr Kİrpİgİnden YaŞ DÜŞse Bulutlar Kana Gelİr Vay...
E-F Harfli Şarkılar 0