1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Feride hamile mi?

Konu, 'Karadayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karadayı feride hamilemi, karadayı feride hamilemi kalacak, karadayı feridenin bebeğimi olacak, karadayı son bölüm feride hamilemi ATV Ekranlarının sevilen dizisi Karadayı, heyecan dolu sahnelerle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 99.cu bölüm de hakime Feride, mide bulantıları ve kokulara karşı hassas hareketleri ile dizide yer aldı. Böyle olunca ister istemez akıllara Feride'nin hamile olma olasılığının yüksek olmasını düşündürdü.
    Feride'nin hamile olup olmadığını önümüzde ki yeni bölüm yada bir sonra ki bölüm de öğrenmemiz mümkün olacak. Bize kalırsa büyük ihtimalle Feride Mahir'den bebek bekliyor yani hamile;)

< Konu Resmi..>

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113
    Yok yok Feride kötü bir hastalığa yakalanıyor. Önce kusma sonra baş ağrısı sonra cenazesi karadayıda bitiyor :D:D Bebek nereden çıktı :D

Feride hamile mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi?

Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi?

Bu konu; Feride Bu Bölümde Gerçeği Öğrenecek mi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karadayı dizisi tüm heyecanla devam ederken, herkes Feride'nin gerçeği ne zaman öğreneceğini merak ediyor. Senaristler de adrenalini en yüksekte tutmayı iyi biliyor ve Feride hep direkten dönüyor. Yavaş yavaş sona yaklaşıyor gibi görünen dizinin bu akşamki bölümünde bakalım Feride gerçeği...
  2. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Merhaba. 3 gün önce hiç ağrım olmadan bi kanama yaşadım, regl olabilirim diye düşündüm ancak yalnizca 4 5 saat sürdü. Yerleşme kanamasından çok korktum. Psikolojik olarak bu beni çok etkiledi ve dün akşam gebelik testi uyguladım, testi ilk 10 dk gözümün önünden hic ayirmadim, yalnızca kontrol penceresinde çizgi oluştu. Sevindim testi kutusuna kaldırıp çantama koydum. 5 dakikanin yeterli...
  3. hamile miyim ??

hamile miyim ??

Ocak ayında düşük yaptım ve kürtaj oldüm. Ve 28 Şubat ta regl oldum ve o günden buyana hala bekliyorum.iki kere idrar testi yaptım negatif ama bulantı var acaba ..hamilemiyim.
  4. Hamile miyim?

Hamile miyim?

Sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik, hi anda aramiza boşaldi, altimdaki penye pantolona birşey gelmemişti iç camasirimda da birşey yoktu, aksam eve gelince atlette leke olduğunu gördüm, lavabo ya gittim çiktim kahverengi leke gelmiş, sizce hamile miyim?
  5. Hamile miyim

Hamile miyim

Kızlar yardımcı olun lütfen adetim 2 hafta geciktim bugün çubuk test yaptım idrar testi 2 çizgi de belirgin ama 2cisi hafif silik ardından kan testi yaptırdım 1.20 çıktı sizce gebelik var mı çok yeni olduğu için bu kadar düşük çıktı değerleri Epilepsi hastasıyım ve ilaç kullanamıyorum bu durumda.. Lütfen yardımcı olun..

Sayfayı Paylaş