Etiketler:
  1. sorgu meleği

sorgu meleği Forum Okuru

ferrum fort kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sorgu meleği tarafından paylaşıldı.

ferrum fort kullanan varmı yeni hamileyim henüz doktora gitmedim genelde doktorların hamileğin başında ferrum fort önerdiğini duydum aranızda kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim nasıl faydası oluyormu kilo aldırıyormu yan etkileri varmı bunları merak ediyorum

ferrum fort kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan Süleyman ve Kastilya Prensesi Isabella Fortuna aşk mı yaşıyacak

Sultan Süleyman ve Kastilya Prensesi Isabella Fortuna aşk mı yaşıyacak

muhteşem yüzyıl sultan süleyman Kastilya Prensesi Isabella Fortuna yakınlaşacak mı aşk yaşıyacak mı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinde son iki bölümdür köle olarak satın alınan Kastilya Prensesi Isabella Fortuna ve Sultan Süleyman arasında yakınlaşma oalcak mı sizce Melek'ler? Sultan Süleyman Kastilya Prensesi Isabella Fortuna arasında neler olacak, Hürrem Sultan bu durumda...
  2. Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

kastilya prensesi isabella fortuna kimdir biyografisi hayatı resimleri muhteşem yüzyıl için yazımıza buyrun arkadaşlar Kastilya Prensesi İsabella'yı ekranların sevilen dizisi Muhteşem yüzyılda tanıdık birçoğumuz. Ben merak ettim Bu isabella kimmiş diye araştırdım buldum ve sizlerle paylaşıyorum melekler :) Kastilya Kraliçesi isabella Kastilya Kraliçesi İsabella ;1451-1504, İspanya ‘nın...
  3. Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu

Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu

berguzar koral muhteşem yüzyıl berguzar koral isabella fortuna berguzar korel melike ipek yalova haberleri fotoları burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncusu Halit Ergenç'in eşi Berguzar Korel İsabella Fortuna kabusu yaşıyor, en azından iddialar böyle Melek'lerim. Haberlere göre Berguzar Korel Melike İpek Yalova kıskançlığı setlere kadar taşınmış. Daha önce eşinin öpüşme...
  4. elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

bu ilaçları kullandığımda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizdede böyle birşeyler oluyormu ? doktor bana kanın iyi demişti 1 hfta ilaçları bıraktım hiç sorun yoktu bugun yine başladım ve akşama yine tekrarladı :( ne yapabilirim hapları bırakayımmı
  5. clinique nemlendirici kullananlar

clinique nemlendirici kullananlar

selamlar aranızda clinique nemlendirici kullananlar varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim cildim çok kuru ve havalarında etkisi ile son zamanlarda daha kuruyup pul pul dökülüyor clinique nemlendirici markasını önerdiler kullananlardan yorum istiyorum memnun kalanlara göre karar verecem

Sayfayı Paylaş