Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ferudun Düzağaç _ beni rahatta dinleyin
Beni Rahatta Dinleyin Yağmurda tanıdım seni yağmurda Sevdim senide
Seni yağmurdan çok

Bak denizin ortasındayız rüzgarlar altında Ve yağmurumuz artık yok
Ölüm ayrılıktan da zor senin gibi ölünce
Gözlerin dolacak mı beni görünce
Bir ölürsem ki ölürüm
Yüzünü gecelerde görürüm
Ellerimi uzatsam sana deymez bilirim

Adı var kendi yoklardan bıktık Adı var kendi yoksa bende yokum
Yarım kalsa da sevgimiz fark etmez dostum
Bir gün bitecek türkümüz bitecek dostum
Söyleyecek

Ferudun Düzağaç _ alev alev hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferudun Düzağaç _ yaşamak güzeldir anne Ferudun Düzağaç _ yaşamak güzeldir anne
Anne ben senin oğlunum Kanayan bir yurdum var Anne ben senin oğlunum Sönmeyen bir umudum var Ellerimi tutma ne olur Beni ağlatma ne olur Anne ben senin oğlunum Bu kavgaya inancım var Yasamak güzeldir anne Yasamak senin için Yasamak güzeldir...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferudun Düzağaç _ adı sevda Ferudun Düzağaç _ adı sevda
Dokunduğum en sıcak Ağustos akşamısın Gezindiğim avare bir deniz kıyısı En güzel mehtap sensin denize dost Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an Saçların rüzgarsa gözlerin nerede Sesin şarkılarda...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferudun Düzağaç _ ağlamıyorum Ferudun Düzağaç _ ağlamıyorum
Bir yanım sana çırpınır Bütünüm boğulur sende Zincirimi kırdı arsız aşk Üzerimde demirden perde Seni düşünürken içtiğim sigarayı Korkarım ben söndürmeye Sürsün bu ölüm ağır ağır Gözlerimde boğulma diye Ağlamıyorum, ağlamıyorum Ağlamıyorum yine...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferudun Düzağaç _ ağlarsan düşerim Ferudun Düzağaç _ ağlarsan düşerim
Yıkayınca geçmiyor kokun Kokumu Yitirmekten korktum Işığı en güzel aldığım yerdeyim Kalbin Hep küllerdi benim işim Bir ateş istemiştim Canım yandı vazgeçtim Çatlak bir kadeh kalbim Sızıyorum Küçücük ufacık kaldım minicik Gözlerine sığabilirim...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferudun Düzağaç _ alev alev Ferudun Düzağaç _ alev alev
Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum Korkuyorum bakışların çarpınca bana Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık Sen ışığını arayan güzel günebakan Ben...
E-F Harfli Şarkılar 0