1. TaMaRa

  TaMaRa Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ocak 2008
  Mesajlar:
  360
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Fikret o anda neler hissetti?

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Fikret o anda neler hissetti?
  21 Şubat 2008 Perşembe 09:30
  Çilekeş Fikret izleyenleri allak bullak etti. O sahneler neden bu kadar çok konuşuldu? Sanatçıdan ilginç açıklama.

  Çilekeş Fikret bir açıldı pir açıldı. Yaprak Dökümü'nde sevgiden yana yüzü gülmeyen Fikret, kendi karakterine göre cesur sayılabilecek bir performans sergiledi. İşte bu ani dönüş izleyiciyi şaşırttı.

  Tahsinle öpüşme sahnesi ve sonrasında yaşananlar izleyiciyi ekrana kilitledi. Peki Fikret'i canlandıran Bennu Yıldırımlar neler hissetti? O anlar için neler söyledi? Herkesin merak ettiği sorulara yanıt gecikmedi.

  Yıldırımlar'ın bazı sözleri çok düşündürücü aslında. Sanatçının "Demek ki cinsel problemlerimizi toplumca halledemedik ve bunları konuşuyoruz." sözü dikkat çekci..

  Fikret'i canlandıran Bennu Yıldırımlar: "Öpüşme sahnesi kesinlikle zor olmadı. Bu sahneler neden ilgi çekiyor anlamıyorum. Demek ki cinsel problemlerimizi toplumca halledemedik ve bunları konuşuyoruz. Öpüşme sahnesinde hiçbir şey hissetmiyorum.Ahmet benim rol arkadaşım.Güzel olan da iyi anlaşıyor iyi paslaşıyor olmamız.

  Bunun dışında çok özel bir durum yok. Hiçbir sevgi alışverişi olmayan insanlar birbirlerinden ne alıp verebilirler böyle özel bir anda. İsterlerse hiç tanımadıkları insanlarla denesinler. Birşey hissedilmediği ortaya çıkar. Tahsin ile Fikret'i birbirlerine yakıştırıyorlar. Çünkü Tahsin'in evindeki umut verici gelişmeler seyirciyi rahatlatıyor. İnsanlar bunu bekliyordu böyle birşey gördüklerinde coşkuya kapıldılar." dedi.

  alinti...


   
Fikret o anda neler hissetti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. O An

  O An

  o an O An
 2. O an....

  O an....

  O AN Önümdeki yol, sonuna kadar gitmediğim sürece, bana geçmişin yansıttıklarından fazlasını vaat etmeyecekti Biliyordum... Yine de bir umuttu beklide içimde ısrarla büyütmeye çalıştığım… Bilmiyordum ne kahvenin yansımalarını nede bir telvenin beni anlatabileceğine Boş bir bakıştı sadece, biri çıkacaktı işte sen buradasın telvelerin arasında ne kararmış ne aydınlanmış...
 3. o anlar........

  o anlar........

  Eğer yeniden başlayabilseydim hayata İkincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz. Sırt üstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığı kadar, Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Elbette mutlu anlarım oldu ama Yeniden başlayabilseydim eğer Yalnız mutlu anlarım olurdu. Farkında mısın bilmem: yaşam budur zaten: Anlar, sadece anlar. Siz de anı yaşayın(..) Eğer yeniden...
 4. O An...

  O An...

  Karşımdasın işte... Bana bakmasan da oradasın, görüyorum seni. Ah benim sevdasında bencil, yüreğinde sağlam sevdiğim. Kalbime gömdüm sözlerimi, ceset torbası oldu yüreğim. Tıkandığım o an, Elimi nereye koyacağımı şaşırdığım o an işte, Aklımdan o kadar çok şey geçti ki takip edemedim. Ellerim boşlukta, ben darda kaldım. Ellerim buz gibi, ben harda kaldım. Bir senfoni vardı...

Sayfayı Paylaş