fikriniz varmı kızlar

deniz_25710

Yeni Üye
Üye
fikriniz varmı kızlar
merhaba

benim bir sorunum var yüzümde tüyler çıkıyor.. şöyleki ben sarışınım ve yüzümde yanak bölgemde tek tek siyah tüyler çıkıyor ve çok rahatsız edici görünüyorlar... bundan 2 sene önce başladı doktora gittim diana35 kullanmamı bunun çıkacak tüyleri önleyecegini söyledi çıkanlar içinse lazer tadevi önerdi bir sene kadar diana35 kullandım ve çıktıgı süreçten beri lazer tedevi uygulanıyor lazerin azaltması gerekirken aksine tüylerde artış oldu... anlayacagınız çaresizim kilo almam dolayısıyla diana35 i de bıraktım hiç bir etki görmedim çünkü..

şimdi uzun süredir düşündügüm şey bioder acaba kullananınız varmı reklamlarda azaldıgını fialn söylüyor bitkisel oldugunu.. ama yüz bölgesi oldugu için güvenemiyorum ..

yada önerebilecegiz başka birşey..

şimdiden teşekkür ediyorum :)

sevgilerle

Cevap: fikriniz varmı kızlar

ben bioder kullanmadım ama arkadaşım dudak üstü için kullandı memnundu
lazer epilasyon yerine ben sana iğneli epilasyonu öneririm daha kesin sonuç alınıyor

lazer tedavisini geçde canım naparsan yap ben dünya para bayıldım bikini bölgemde acısıda cabası acısızmışş hoşşş:(hiç de diil acıyoda
sonuç ne derseniz kocaaa bir FoSsSsSsSs.........

lazer tedavisini geçde canım naparsan yap ben dünya para bayıldım bikini bölgemde acısıda cabası acısızmışş hoşşş:(hiç de diil acıyoda
sonuç ne derseniz kocaaa bir FoSsSsSsSs.........

canım bkini bölgesi biraz daha farklı :) o normal olması gereken:) bende yüzümde tek tek çıkıyor :)

canım bu herkeste var ama bioderin yüz için olduğuda var bunu kullanabilirisin allah yardımcın olsun

Geri