1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Film Posterleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Film Posterleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Film..

Film..

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de...
  2. Film önerisi

Film önerisi

duygusal film önerileri Merhaba melekler benim de çorbada bi tuzum olsun dedim ve izlediğim filmleri size tavsiye edip biraz bilgilendirmek istedim.Dün ÇILGIN BİR GECE filmini izledim ve çok beğendim.Duygusal komedi sevenlerin hoşlanabileceği bir film.Konusu da zevkli.Monotonluktan sıkılan foster çiftinin monotonluktan kurtulmak için bir gece geçirmek istemeleriyle başlayan olaylar zinciri.Bir...
  3. Film özeti

Film özeti

İpek taktik değiştiriyor Çarşamba günü olan bölümü ; Cavidan ile ilgili kafası karışan İpek kime güveneceğini bilemez. Cüneyt’in ise İpek’i ailenin hedefi olmaktan kurtarmak için bir planı vardır. Cüneyt ile konuşan İpek taktik değiştirir. Aslı’yı her yerde takip eden Aziz onun kiminle buluştuğunu görünce çok şaşırır. Ancak bu sürpriz tesadüf aile içi yeni bir ittifakın kurulmasına neden...
  4. Film Köşesi

Film Köşesi

film köşesi, rahat koltuk izle, takımları, modelleri hakkında bilgi. Siz hiç bu kadar şahane bir fılm izleme köşesi gördünüz mü? Çok beğendiğim bu film köşesine ışınlanmak istedim,benimle gelenler??
  5. film önerisi..

film önerisi..

romantik-dram alanında beni ağlatabilecek enfes duygusal bri film izlemek istyorum konusu olarak platonik aşklar olursa daha iyi olur benim için ama yine de onun harinizde izleyipte çok duygulandığınız bir film varsa önerilerinizi bekliyorum kızlar :)

Sayfayı Paylaş