1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Flaş Haber ! Petek Dinçöz Nihat Doğan'ı Evlendiriyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan petek dinçöz nihat doğan haberleri petek dinçöz haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Flaş haber ! Nihat Doğan evleniyor melekler ! Petek Dinçöz Nihat Doğan için kolları sıvadı . Canlı yayında Nihat Doğan'ı evlendirmeye karar veren Petek Dinçöz işbaşında melekler. :) Survivor yarışmasında ki performansının ardından İzzet Yıldızhan'la magazin gündemine manşet olan Nihat Doğan bu kez izdivaç teklifleriyle gündemde melekler :D:D Haberin detayları şöyle;

Geçtiğimiz hafta "Arım Balım Peteğim"e konuk olan Nihat Doğan, annesiyle tek kavga ettiği konunun evlilik olduğunu söyledi.

Evlenmeyi düşündüğünü söyleyen Nihat Doğan evleneceği kızın güzel bakmasının yeterli olduğunu söylemişti.

Ardından Petek Dinçöz, ünlü türkücünün bir kaç taliplisini yayına bağlamıştı.

Bugünkü programda Petek Dinçöz, şu ana dek 50 taliplisi olan Nihat Doğan'ı gelin adaylarıyla bir araya getireceğini söyledi.

Ne diyelim, Allah hayırlı kısmetler versin :D:D

Flaş Haber ! Petek Dinçöz Nihat Doğan'ı Evlendiriyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Kurudum

Petek Dinçöz - Kurudum

petek dinçöz kurudum Hani untu demistin Zamanla Askimizi Yazik ki ayriligin Zamani yok güzelim Kader deyip de gecen Fallar hesap soruyor Neden yolun sonunda bana Hep ayrilik cikiyor Neden uzaktasin anlamam Ask acisi ne zaman biter Neden cabuk gelir ayriliklar Neden bir anda biter Kurudum yeni gelin misali gibi Kurudum senin ellinde savrulurum Gün olur bana yeminler ettigini Bütün dünyaya...
  2. Petek Dinçöz - Çalkala

Petek Dinçöz - Çalkala

bu yaz aşık olmalı çalsana benim şarkımı şimdi aşk zamanı çalsana benim şarkımı iş işten geçmeden yaşlandım demeden olur mu hiç sevmeden of of sende iş yok of of sende iş yok çalsana oğlum çalsana çalkala kızım çalkala dünya bile dönüyor durma öyle çalkala önce çaldır şarkını dansa kaldır aşkını şimdi aşk zamanı dansa kaldır aşkını dur durak bilmeden yoruldum demeden...
  3. Patlama dünyada flaş haber

Patlama dünyada flaş haber

Hain saldırı dünya basınında flaş haber olarak duyuruldu. Dış basın 'terör saldırısı' dediği patlama için bakın neler söyledi? İstanbul Güngören'deki patlamaları uluslararası basın flaş haber olarak duyurdu. BBC: 'İstanbul'da ölümcül patlamalar' başlığıyla web sitesinde manşetten verdiği haberde sokaklarda kan gölü içinde çok sayıda kadın ve erkeğin yattığını duyurdu. BBC patlamaların olduğu...
  4. Petek Dinçöz hayatı

Petek Dinçöz hayatı

petek dinçöz biyografi petek dinçöz hayatı kimdir dinçözün hayatı petek dinçöz hayatı, kimdir, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri Mankenlikten, şarkıcılığa ve sunuculuğa - oyunculuğa transfer olan ekranların güzel ve başarılı isimlerinden Petek Dinçöz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler! Petek Dinçöz Aşkın Tam Sırası albüm kapağı...
  5. Nihat Doğan'ı Survivor Adasına Yakıştırmayan İsim Kim?

Nihat Doğan'ı Survivor Adasına Yakıştırmayan İsim Kim?

survivor adasının ismi survivor 2011, nihat doğan, nihat doğan adaya yakışmıyor diyen kim, ada polemikleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilrisiniz Sevgili melekler, Tarihinin en sansasyonel bölümlerine şahit olduğumuz survivor yarışmasında sular durulmuyor.İlginç bir yorum da eski yarışmacılardan Hakan'dan geldi. Bu yaz evlenecek olan Hakan Hatipoğlu ve sevgilisi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş