Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fotoğraf Yarışması Değerlendirme Anketi

Öncelikle emeği geçen herkesi tebrik ediyorum melekler...Hepside çok güzel resimler..Ben oyumu 3. resme kullandım..Çekenin ve bakanın emeğine sağlık..Hayvanlar özelliklede köpekler benim için için vazgeçilmezdir..Teşekkürler..

1 numara diyorum çünkü bana dudullu tepesini hatırlattı bu yarışma biz yönetim grubunada açık olsaydı eminim 1. olurdum bende resim çekinme hastalığı var vede eminim ki katılma hakkım olsaydı güzel bir kare yakalardım :meçhul:

Fırtınacım yönetimin katılmasına son anda karar verdik ve chat sayfasında bir iki kere duyuru yaptımama duyulmamışNeyse benim hatam konu açmam daha iyi olur du kusuruma bakmayın.Bir daha olursa katılırız hep beraber

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim,gerçekten fotolar çok güzel.

Fotoların hepsii birbirinden güzeller emeklerinize sağlık bende bu yarışmaya katılmak istemiştim ama o dönemde nsl olduysa unuttum işteee neyse belkim yarışma tekrar düzenlenir... Emeği geçenn bütün arkadaslara sonsuuzz teşekkürler ediyorum... hepsinin birbirinden güzel olmasına rağmen birini seçmek zorunda oldugumdan oyum 8 nolu resmeee...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...