1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
  2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Fotoshop Yakası

cok güzel bunlarr yaaa, emegine saglik birtanesi :)

Fotoshop Yakası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fotoshop Çalışması

Fotoshop Çalışması

fotoshop sitesi fotoshop siteleri foto shop siteleri hazır fotoşop Resim Küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda Görmek İçin Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu750x499. ve Boyutu 121KB. Resim Küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda Görmek İçin Tıklayınız. Resmin Orjinal Boyutu649x420. ve Boyutu 33KB. Resim Küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda Görmek İçin...
  2. yakası çiçekli kazak modeli

yakası çiçekli kazak modeli

kazak yakası nasıl yapılır kazak yaka modelleri örgü yaka modelleri yakası okul
  3. Avrupa Yakası Bitiyor

Avrupa Yakası Bitiyor

ha bitiyo ha biticek derken bu sefer kesinlik kazanan dizi bitiyormuş...... Keşke bitmese devam etse ben çok seviyorum izlerken çok gülüyorum keşke bitmese....... SÜRPRİZ AÇIKLAMA GÜLSE BİRSEL, AVRUPA YAKASI’NIN BİTECEĞİNİ AÇIKLADI.. Avrupa Yakası yedi bölüm sonra bitiyor… 6 yıldır kahkaha tufanı estiren ve Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasına giren Avrupa Yakası’nın senaristi...
  4. Avrupa Yakası bitiyor ama...

Avrupa Yakası bitiyor ama...

İki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'den müjdeli haber... Gülse Birsel iki hafta sonra bitecek olan Avrupa Yakası'nın yerine yepyeni bir sit-com yazıyor. İki hafta sonra 190. bölümüyle ekranlara veda edecek olan Avrupa Yakası'nın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, yeni bir proje için kollan sıvadı. Birsel bugünlerde hummalı bir...

Sayfayı Paylaş