Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ?

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.


  Trophy Türk Hangi Kanalda


  Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor

  Yeni yayın döneminde fox tvnin en heyecanlı programı olmaya aday Trophy Turk seçmeleri yapıldı melekler. Katılacak ünlü isimleri de sizlerle paylaştığımız Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Trophy Türk Hangi Kanalda bilgileri sizlere sunuyoruz...


  [​IMG]  Ekranların en adrenalin yüklü yarışması olacağı iddia edilen Trophy Türk; Fox Tv ekranlarında yeni yayın döneminde izleyiciyle buluşacak. 11-12 Ağustos'ta seçmeleri yapılan yarışmada 20 tane de ünlü yer alacak.

  Sürpriz ünlülerin de içinde bulunduğu 20 cesur yürek, vahşi yaşamın beşiği Kenya’da ekran başındakilerin nefeslerini kesecek. Vahşi doğanın sakinleri çılgın yarışmacılarla tanışacak, magazin gündeminin tanınan isimleri zorlu koşullarda ayakta kalma mücadelesi verecek. Trophy Türk'ün yayın tarihi açıklandığında onu da sizlerle buradan paylaşacağız.
   
Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Arkadaşlar Benzemez Kimse Sana Yarışması Ne Zaman Başlıyor

  Arkadaşlar Benzemez Kimse Sana Yarışması Ne Zaman Başlıyor

  Benzemez Kimse Sana Yarışması Ne Zaman Başlıyor ben bu yarışmanın formatını çok merak ediyorum yaz sezonu için bir sürü yarışma tanıtımları geçiyor ama ilgimi çeken bir tek Benzemez Kimse Sana Yarışması oldu:)
 2. Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

  Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar aranızda Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak bilen varsa lütfen bana hangi gün ve hangi kanalda başlıyacaksa yazsın.
 3. The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

  The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

  the harem dizisi the harem dizisi yayın tarihi Sevgili melekler, bir komedi dizisi daha yeni yayın döneminde start alacak. Hayli iddialı olan The Harem dizisi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile şimdiden reyting rekorları kırmaya aday. :) Gani Müjde'nin yapımcılığında ekranlara gelecek olan The Harem dizisi yayın tarihi ve kanalı bilgileri şöyle... The Harem dizisinin Fox Tv...
 4. emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

  emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

  Kızlar emret komutanım tekrar başlayacakmış, ben o diziye bayılıyordum.Yalnız hangi kanalda ve ne zaman başlayacak onu öğrenemedim.Bilginiz varmı?
 5. 2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

  2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

  Selam gençlik! Survivor panama hangi kanalda ve hangi tarihte başlıyor? Bilen varsa yazsın lütfen..

Sayfayı Paylaş