1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Funda Arar Tam 8 Kilo Aldı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

funda arar funda arar hamile funda arar haberleri

Sevgili melekler, sevilen şarkıcı Funda Arar'ı şu günlerde bebek heyecanı sarmış durumda. Bu güne kadar tam 8 kilo almış olan Arar, geçtiğimiz gün Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Çocuğunun Yengeç burcu olacağını belirten Arar, “Burcu nedeniyle anneye düşkün bir bebek olacağına inanıyorum” dedi.

MaWiM bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113
    Kac aylik hamile acaba???

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    aaa funda arar hamilemi????

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Yarasın bebişine löp löp et olsun:)

Funda Arar Tam 8 Kilo Aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Funda Arar röpörtajı

Funda Arar röpörtajı

funda arar röportaj funda arar röportajları Funda Arar ALBÜM ÇIKALI YAKLAŞIK 2 YIL OLDU. “SON DANS” İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORSUNUZ. UFUKTA YENİ BİR KAYIT ÇALIŞMANIZ VAR MI? Öncelikle merhabalar Powerturk dinleyenleri. Yine belli bir süre sonra sizlerle birlikteyiz. Albüm çıkalı uzunca bir zaman oldu. Herkes soruyor yeni albüm ne zaman çıkacak diye. Çünkü 2 sene...
  2. Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara

Funda ARAR-Geçmez Yara Sevda rengi gözlerine Derde derman gülüşüne Biraz daha doyamadan Aramıza giren hayat bana düşman sana düşman Yalnız ve paramparça aşktan hasarlı Zormuş unutmak bu geçmez yarayı Sevdan içimde bir kurşun misali Kanar durur gönlüm gittin gideli Ah birgün olur, unutulur demiştin ya… Söyle bana nasıl olur unutlur, unutulur, unutulur Akıp gider deli zaman Ömrün eski neşesi yok...
  3. Funda Arar Doğum Yaptı!

Funda Arar Doğum Yaptı!

funda arar funda arar haberleri Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Funda Arar, dün sabah saatlerinde doğum yaptı. Bir oğlu olan Arar'ın doğumu Amerikan Hastanesi'nde gerçekleşti. Ünlü sanatçı, sezeryanla gerçekleşen doğum sonrasında oğluna “Aras” ismini verdi. Minik Aras’ın, 3 kilo 200 gram ağırlığında ve 50 cm boyunda olduğu öğrenildi. uçankuş.com
  4. Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi!

Funda Arar 3 Ayda Tam 10 Kilo Verdi!

funda arar, funda arar haberleri, funda arar resimleri Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda oğlu Aras!ı dünyaya getiren başarılı şarkıcı Funda Arar 3 ayda tam 10 kilo verdi. Temmuz ayında oğlu Aras'ı kucağına alan Funda Arar, eski formuna çabuk döndü. Önceki gün Nişantaşı'nda bir toplantıya katılan başarılı şarkıcı, "Hamileliğimde 10 kilo almıştım, 3 aylık zamanda bu kiloların hepsini...
  5. Gupse Özay Tam 15 Kilo Aldı!

Gupse Özay Tam 15 Kilo Aldı!

gupse özay, gupse özay haberleri, yalan dünya nurhayat Sevgili melekler, sevilen komedi dizisi Yalan Dünya'nın en beğenilen karakterlerinden Nurhayat'ı canlandıran oyuncu Gupsa Özay rol alacağı film için tam 15 kilo aldı. "Deliha" isimli bir sinema filminde rol alacak olan Gupse Özay aynı zamanda filmin de senaristi. Çekimleri İzmir'in Şirince köyünde yapılan filmin çekimleri...

Sayfayı Paylaş