gaffur... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burhan admin gaffur mod :D

burhan admin gaffur mod :D

+Burhan bak sana ne diyecem -bıyır canıım +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni beğenmiyormusun? -yok canım olurmu öle şey ben sadece.. +ee neymiş -imzanda cinayet resmi koymuşsun gaffur... +bi sakıncası mı var -yooo yok aslında amaa +Bırhan yaptınmı beni mod -yaptım yaptım hayrını gör + şimdi ana sayfayı kırmızı yapalım kan rengi heheh -olmazz mavi ii öle +bi...
  2. gaffur ve unutamayacaklarımız

gaffur ve unutamayacaklarımız

Gaffurun En Çok hit alan replikleri ; * - sen benim arkadaşlarımı begenmüyormüsün?? * -Bi akşam bize gelsene? * -Bana Nie haber verilmiyorrr!? * -Çöpü almaya kapıya geliyorum, Çalıyorum çalıyorum açmıyorsun... Ne Ayak ? * -Aleme Akalım * -Anladın sen anladın... * -Gelsen Tam süper olacak * -Cafede takılalım mı? * -Gaffur Kendi Kendine...
  3. Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Gaffur Mod Burhan Admin Olursa...

Burhan bak sana ne diyecem -biyir caniim +Beni mod yapsana -Niye ama bi neden söle bari +neden yoksa beni begenmiyormusun? -yok canim olurmu öle sey ben sadece.. +ee neymis -imzanda cinayet resmi koymussun gaffur... +bi sakincasi mi var -yooo yok aslinda amaa __________________________________________________ ________ +Birhan yaptinmi beni mod -yaptim yaptim hayrini gör + simdi...

Sayfayı Paylaş